Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

MT İzmir - MT Manisa Çeşme gezisi ve tekne turu 26/27 MAYIS !

Motovento
    REKLAM ALANI
    belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    ohohhhhhh
    akhisar mt izmiri fethetmişte haberimiz yokkk
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla özlem bizi artık kimse durduramaz.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostum wallace; ilgine, alakana, sıcakkanlılığına, misaferperverliğine çok teşekkürler. gerek serkan, gerek ben dostluğun için minnettarız. her zaman başımızın üstünde yerin var. iyi ki varsın.
    Kardeşim ne demek ne demek sizin gibi dostlara canlara ihtiyacımız var her zaman başımızın üstünüzde yeriniz var. sizin gibi özü sözü bir lafının kalıbının adamlarını bulmak kolay mı yaw.
    Bu arada özellikle de belirtmeden geçemeyeceğim sevgili Rots Şener ve Ceyda. ne mutlu sizleri de tanıdım. irtibatı kopartmayalım

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Valla hafta sonu yağmur çamur (burda çamur gerçek anlamda kullanılmıştır arkadaşlar) demeden oralardan buralara selam getiren lodos ve iski ne iyi ettinizde geldiniz.
    Havada bugün bize kıyak geçti süper oldu gerçektende.Plansız programsız eğlendik valla.Gerçi genel istek üzerine bidahaki gelişinizde alaturka ve fasıl ağırlıklı bir konsept hazırlamaya çalışacaz burdaki arkadaşlarla(anladın sen onu lodos) ama bu seferlik idare edin...
    Bu sayede izmirdeki diğer dostlarıda az da olsa tanıma fırsatı bulduk hepsi birbirinden değerli arkadaşlar.Wallace hoş sohbetin için sağol (ayça değil ceyda tersi pistir arkadaşın aman diim ) Cumaya tam kadro bekliyoruz arkadaşlar...
    (bir iki güzel fotoğraf var adsl çok yavaş az sonraa..)

[I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar konuyu dağıtmayalım

o kadar da dedim ÇEŞME'ye gidelim hazır buraya kadar gelmişiz.gezelim görelim eğlenelim organizasyon sahibi tekne ve pansiyon sahibi arkadaşlarıda bi görmüş oluruz hem dedim......veeeeeeeee

yok abi salmadılar biri bi kolumda biri bi kolumda çullandılar üzerime
    yok akşam maç seyret yok tayfa balıkta balık ye
    git wallace (murat'ın) evine balkonda muhabbet gırla(sabah 6:30 ben,08:30 da muratlar uyumuş kalmış)
    kalk kaşıntı var bende bi şekil planlıyorum ÇEŞME'ye gaz açmak lazım sinsi hesaplar içindeyim
    ama çaktılar durumu nefsim körelsin diye İZMİR içinde ve sahil evlerinde bi oraya bi buraya oyaladılar beni
    sonuçta tufaya getirdiler yani

ama haftaya kurtulamazlar direk ÇEŞME

MURAT'IM EVİNİ, DÖŞEĞİNİ AÇIP KAHVALTIMIZI DAHİ HAZIRLADIN ALACAĞIN OLSUN BUNUN ALTINDA KALMAYIZ

TUNCER'im sesimizi duydu İZMİR'de olduğumuzu görünce buldu bi yolunu atladı geldi kardeşim ayağına sağlık...duyan geldi zaten
    artık sırdaşım dostum olan ÇAĞATAY kardeşim, hocam

rots dostum arkadaşım yoldaşım(asfalt babında ) CEYDA aplam bacım kardeşim, abi daha önce siz nerelerdeydiniz ??? !!!
    DOSDOĞRU İNSANLARSINIZ VESSELAM

cuma akşamı görüşmek dileği ile İZMİR-MT şimdiden özlettiniz kendinizi...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

sevgili şener, bizleri kırmayıp bir telefonda yanımızda olduğunuz için şahsına ve ceydaya teşekkürler. dün geceden bu yana alsancaktan bornovaya, bugün de inciraltından, sahilevlerine derken haftasonunuzu bizlerle paylaştınız. son derece güzel iki gündü. tekrar teşekkürler... ayrıca tuncere ve kız arkadaşına, sevgili çağataya, trabzonlarda yorulduğu halde yeni yoldan gelen ve aramızda olan özgeye veeee marko abiye bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkürlerimi iletiyorum.

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    çok şey kaçırmışım yahu ama kısmet değilmiş.birşeyi çok istedinmi olmuyor işte.
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aaaaaa siz çeşmeye gidemedinizmiben sizleri gitti biliyorum neyse canim haftaya beraber gideriz dimi ama hem benide ekleyin listeye dostlarım hala adımı göremiyorum orada olmuyo bak ama o kadar dua ettim bu gezi olsun diyedimi canım herşeyi hazırladım kısmet bu haftayamış herşeyde bi hayır varmış derler bensiz zaten o gezinin tadı tuzu çıkmazdı.görüşmek üzere
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet dün kısa süre de olsa görüşmek çok güzeldiAyaklarınıza ya da tekerlerinize sağlık arkadaşlar Herkese teşekkürler.Yalnız....
    Fotoğraflardan birine bakarken bir yazı dikkatimi çektiYanlışlıkla balık evi yazısını huzur evi diye okudumNası yani ya dedim ama dikkatli bakınca ne olduğu anlaşıldıDemek ki direk çağrışım yapıyor huzur evi siz olunca

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Lodosun ellerine dikkat edelim arkadaşlar....Bu adam ne yapıyor sizcee?
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    sattım...
    eeee şener(rots) fotoda yanımda oturan marko paşam da ellerini kapatmıştı servis tabağının üzerine , malum cumartesi günü ve akşamı izmir tarihi günlerinden birini yaşıyordu , gökten yağmur değil çamur yağıyordu.
    ne zor şartlarda yemek yemeğe çalışıyoruz görüyosunuz arkadaşlar faslı biraz daha uzatsaydık hepimizde böbrek taşı sahibi olacaktı

yazmayı unuttum bu arada TUNCER !!!
    kardeşim dedelerine karşı biraz daha saygılı ol lütfen ...
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar beni de listeye ekleyin,ama pazar günü katılabilirim sanırım ertelenmesi iyi olmuş

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gezi ertelensede buluşma gerçekleşti ya süper vallaha. gerçi biz önemli ve güzel nedenlerden aranızda olamadık ama gönlümüz sizlerleydi. haftaya acısını çıkartırız artık. pardon öncesinde toplantıda var değilmi süppppeeeeeerrrr

oh oh gezin bakalım marko paşa, murat, serkan, iskender,habersiz gezin bakalım mecit kardeşim gelse beni aradı

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar beni de listeye ekleyin,ama pazar günü katılabilirim sanırım ertelenmesi iyi olmuş
    beraber geliyoruz ....

P.M SOKEMON a

çağatay abi benim diresksiyon sınavını cumartesine ayarlamaya çalış yoksa geziye gelemem ona göre

olmadı pazar sabahı en ilk sıraya beni koy :D yoksa gelemem
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Alıntı moto_kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh oh gezin bakalım marko paşa, murat, serkan, iskender,habersiz gezin bakalım mecit kardeşim gelse beni aradı
    seko,,kardeşim gelsem aramammı...biz bir aileyiz artık...hanım burda benim bu haftasonu manisadaydım...

ama haftaya kısmetse çeşmedeyiz..eğlence dizboyu...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Serkan, İskender, Murat, Çağatay, Marko, Tuncer ..sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Sıcak sohbetiniz için teşekkürler. Şener sana da teşekkür ederim, güzel insanlarla tanıştırdığın için.

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel sen gel mustafa cumartesiden gel yarat zamanı gel gerçi balık&rk sevmiyorsan bilemem tabii

Alıntı moto_kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaşım varsa bi kusurumuz boynumuz kıldan ince biz geldik bize laf düşmedi ki ağzımı açtırmadılar bi konuşabilseydim soluğu zaten ÇEŞME'DE alacaktık

Alıntı ceyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan, İskender, Murat, Çağatay, Marko, Tuncer ..sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Sıcak sohbetiniz için teşekkürler. Şener sana da teşekkür ederim, güzel insanlarla tanıştırdığın için.

ceyda toplantıda görüşmek dileği ile hanımlarıda getiriyoruz bak tam takım risedayız...

iyi ki konuşmadın yani serkan. yuhh. bu senin konuşmayan halin mi?

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi ki konuşmadın yani serkan. yuhh. bu senin konuşmayan halin mi?
    25 karakter............

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler