Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eskici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.
    proterian (özgür) arkadaşımızın fikri olan kamp meselesi (fikrin özgürden çıktığını sanıyorum. arka sayfaları okuyamadım kusura bakmayın) benden çıkmıştı. Daha önce kampçılık yaptığımdan, hem 18 Mart hem gezi hem kamp yapmakla bir taşla üç kuş vururuz diye düşündüm
    Şimdi eğer kampa katılacak kişi sayısı ve getirebilecekelri kamp malzemeleri belli olursa eksik kalan kısımları elimden geldiğince teğmin edebilirim...
    Öncelikli olarak gerekli malzemeler...
    1 çadır (benim ilk etapta 6 kişi rahat 8 kişi sıkıkışık olarak teminim var. bu sayı 12 ile 15'e kadar çıkabilir)

2 uyku tulumu ve kesinlikle mat (mat: uyku tulumu ile üzerinde yatılan süngerimsi malzeme) ( bunlardanda 5-6 kişilik temin edebilirim. bu sayı artabilir)

3 küçük kamp ocağı (bundan direkt olarak 2 adet getiririm) Akşam vakti muhabbet esnasında çay demlememek olmaz. Gerçi ateş yakılırsa çok ihtiyaç kalmaz. Tabiki yanımızda çay şeker vs bulunacaktır. Bu arada her kez bardağını getirmeyi unutmasın bence. Şu plastik bardaklarla doğayı kirletmeyelim bide...

4 sağlık çantası (buna kafa yormayın bu benden olacak. ağrı kesiciler ufak kazalar esnasında iş görebilecek merhemler temizleyici solusyonlar vs. vs. umarım hiç ihtiyaç olmaz.

ilk aklıma gelenler bunlar.

Geriye kampa katılacakların listesi lazım.

ya bu arada listeye benide ekleyin

biz kendi aramızda kamp düşünen istanbullu arkadasları kırmızı ile işaretledik ve hangi gün hangi saatte yola cıkmak istediklerini yazdık

ben kendi cadırımı getirecem ve uyku tulumumuda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Arkadaşlar merhaba.
    proterian (özgür) arkadaşımızın fikri olan kamp meselesi (fikrin özgürden çıktığını sanıyorum. arka sayfaları okuyamadım kusura bakmayın) benden çıkmıştı. Daha önce kampçılık yaptığımdan, hem 18 Mart hem gezi hem kamp yapmakla bir taşla üç kuş vururuz diye düşündüm
    Şimdi eğer kampa katılacak kişi sayısı ve getirebilecekelri kamp malzemeleri belli olursa eksik kalan kısımları elimden geldiğince teğmin edebilirim...
    Öncelikli olarak gerekli malzemeler...
    1 çadır (benim ilk etapta 6 kişi rahat 8 kişi sıkıkışık olarak teminim var. bu sayı 12 ile 15'e kadar çıkabilir)

2 uyku tulumu ve kesinlikle mat (mat: uyku tulumu ile üzerinde yatılan süngerimsi malzeme) ( bunlardanda 5-6 kişilik temin edebilirim. bu sayı artabilir)

3 küçük kamp ocağı (bundan direkt olarak 2 adet getiririm) Akşam vakti muhabbet esnasında çay demlememek olmaz. Gerçi ateş yakılırsa çok ihtiyaç kalmaz. Tabiki yanımızda çay şeker vs bulunacaktır. Bu arada her kez bardağını getirmeyi unutmasın bence. Şu plastik bardaklarla doğayı kirletmeyelim bide...

4 sağlık çantası (buna kafa yormayın bu benden olacak. ağrı kesiciler ufak kazalar esnasında iş görebilecek merhemler temizleyici solusyonlar vs. vs. umarım hiç ihtiyaç olmaz.

ilk aklıma gelenler bunlar.

Geriye kampa katılacakların listesi lazım.

ya bu arada listeye benide ekleyin
    sevgili arkadaşım sizinle tanışmıyoruz zannedersem ama şöyleki:ben allah(c.c)nasip ederse 2.alternatif olarak motosiklet'ci klip'imizi çanakkale'de çekmeyi düşünüyorum! bu ara çok sıkıntılıyım nasıl yapacağımız konusunda mod.umuz erhan kardeşim neler yaşadığımı nasıl koşturduğumu biliyor eğer çanakkaleye hareket edersek 4 6 kişi olacağız yönetmen'yardımcısı cimicip kullanan arkadaşımız yardımcısı vs.bir nissan arkası açık arabamız olacak ben büyük ihtimal motosiklet'le geleceğim onlar arabayla senden rica etsem bir aksilik olmaz ise gelmemiz durumumuz'da cadır olaylarında yardımcı olursan çok sevinirim bu arada sizlere 30 kask 30 tane mont getireceğim kesinleşsin çanakkale olayı detayları yazacağım! eğer çanakkale olmaz ise şile'de çekeceğiz ama ben çanakkale süper olur diyorum' buna sitemizden bazı arkadaşlarımızın önerisi doğrultusunda sıcak baktım şu önümüzdeki hafta herşeyi belli edecek ama ben şimdiden sizlerle paylaşmayı uygun gördüm yardımlarınızı bekliyorum.
    FARKEDİN ARTIK FARKEDİN''

biz kardeşiz motorcuyuz
    gönüllerde hep yolcuyuz
    yollar uzak olmaz bize
    gidiyoruz hep sevgiyle

biz kardeşiz motorcuyuz
    hep bir yürek bir oluruz
    yollar uzak olmaz bize
    biri düşse kahroluruz

kimse bize serseri demesin
    yollarımızdan eylemesin
    bizlerde canız yanarız
    kaybettiklerimize ağlarız

ne yürekler koptu bizden ne yiğitler göçtü erken
    analar yolları gözlerken dönülmedi esen yelden...2

farkedin artık farkedin farkedin bizi farkedin
    farkedin artık farkedin farkedin bizi farkedin.......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    geçenyıl oralardaydım... mükemmel yerler... duygulanmamak içten bile değil... hayılı yolculuklar...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    ben de kampa katılıyorum. kamp tecrübem yok ne getirebilirim çadır tulum vs dışında? termos falan işinizi görür mü?

İstanbul grubu buluşma yeriniz belli mi? zaman deralıyor. ben size oranla fazladan bir 40 km daha yapıcam en az. bilgi verirseniz sevinirim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    pazar sabahı erkenden istanbul istikametinden gelip tekirdağ dan geçicek arkadaşlar msn adresimi eklesin konuşalım,beraber gideriz.8.30 da buluşma noktasında oluruz.
    faruksevim59@hotmail.com
    ::tutkuy::

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşım sizinle tanışmıyoruz zannedersem ama şöyleki:ben allah(c.c)nasip ederse 2.alternatif olarak motosiklet'ci klip'imizi çanakkale'de çekmeyi düşünüyorum! bu ara çok sıkıntılıyım nasıl yapacağımız konusunda mod.umuz erhan kardeşim neler yaşadığımı nasıl koşturduğumu biliyor eğer çanakkaleye hareket edersek 4 6 kişi olacağız yönetmen'yardımcısı cimicip kullanan arkadaşımız yardımcısı vs.bir nissan arkası açık arabamız olacak ben büyük ihtimal motosiklet'le geleceğim onlar arabayla senden rica etsem bir aksilik olmaz ise gelmemiz durumumuz'da cadır olaylarında yardımcı olursan çok sevinirim bu arada sizlere 30 kask 30 tane mont getireceğim kesinleşsin çanakkale olayı detayları yazacağım! eğer çanakkale olmaz ise şile'de çekeceğiz ama ben çanakkale süper olur diyorum' buna sitemizden bazı arkadaşlarımızın önerisi doğrultusunda sıcak baktım şu önümüzdeki hafta herşeyi belli edecek ama ben şimdiden sizlerle paylaşmayı uygun gördüm yardımlarınızı bekliyorum.
    FARKEDİN ARTIK FARKEDİN''

biz kardeşiz motorcuyuz
    gönüllerde hep yolcuyuz
    yollar uzak olmaz bize
    gidiyoruz hep sevgiyle

biz kardeşiz motorcuyuz
    hep bir yürek bir oluruz
    yollar uzak olmaz bize
    biri düşse kahroluruz

kimse bize serseri demesin
    yollarımızdan eylemesin
    bizlerde canız yanarız
    kaybettiklerimize ağlarız

ne yürekler koptu bizden ne yiğitler göçtü erken
    analar yolları gözlerken dönülmedi esen yelden...2

farkedin artık farkedin farkedin bizi farkedin.......
    Arkadaşım merhabalar
    Anlattığın klip fikri çok hoşuma gitti.Ekstra bulunuan uyku tulumlarından birini direkt sana ayırdım(mat ile beraber). Sanırım çadır meselesinde sıkıntı çekmiyecez nsılsa.
    Çorbada bizimde tuzumuz bulunsun dimi

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de kampa katılıyorum. kamp tecrübem yok ne getirebilirim çadır tulum vs dışında? termos falan işinizi görür mü?

İstanbul grubu buluşma yeriniz belli mi? zaman deralıyor. ben size oranla fazladan bir 40 km daha yapıcam en az. bilgi verirseniz sevinirim.
    Buluşma yeri konusyla proterian (özgür) ilgileniyor benim bildiğim. Yanında uyku tulumu mat termos vb. getirmen yeterli olur şimdilik. Ama kampa katılacak arkadaş sayısı belli oldukça yani kişi sayısı artarsa ihtiyaçlarda artacaktır. Sanırım önümüzdeki hafta herşey netleşir. Çadır için benden haber bekleyin isterseniz. Sanırım herkeze yetecek kadar çadır temin edebilirim (tabiki katılım sayısına bağlı)

inşallah çok iyi bir etkinilik olcak
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Arkadaşım merhabalar
    Anlattığın klip fikri çok hoşuma gitti.Ekstra bulunuan uyku tulumlarından birini direkt sana ayırdım(mat ile beraber). Sanırım çadır meselesinde sıkıntı çekmiyecez nsılsa.
    Çorbada bizimde tuzumuz bulunsun dimi

Buluşma yeri konusyla proterian (özgür) ilgileniyor benim bildiğim. Yanında uyku tulumu mat termos vb. getirmen yeterli olur şimdilik. Ama kampa katılacak arkadaş sayısı belli oldukça yani kişi sayısı artarsa ihtiyaçlarda artacaktır. Sanırım önümüzdeki hafta herşey netleşir. Çadır için benden haber bekleyin isterseniz. Sanırım herkeze yetecek kadar çadır temin edebilirim (tabiki katılım sayısına bağlı)

inşallah çok iyi bir etkinilik olcak
    çok teşekkür ederim duyarlılığına bu hafta herşey netleşecek haberleşelim ...
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı yanar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Hocam bize sorumluluğu atmışınız noktayı koymuşunuz.

Arkadaşlar tabiki gezi boyunca sizlerin yanında bulunmak rehber olmak yol göstermek bizim onursal görevimiz.
    Ama ORGANİZASYON SORUMLUSU ünvanı biraz ciddi vebali yüksek geldi bana. Gezide herkes önce kendine sonra içinde bulunduğu guruba sorumludur.

Gezide izlenecek rota yada yol günün şartlarında değişecektir. Umarız olumsuzluklar yaşanmaz program saat gibi işler.
    Benim endişem olumsuzlukların yaşanması halinde "Bu işin sorumlusu kim di yaw?" denilmemesir.
    Sorumluluk o gün herkestedir. Olumsuzlukların yaşanması halinde hemen oracıkta bir değerlendirme yapılarak krizi aşmak olacaktır. Buda fazla sorun olmayacaktır.
    Bizler tabiri caiz se evsahibiyiz. Sizler bizim konuğumuz sunuz. Zaten burası kutsal vatan toprağımız. Herkesin evi yurdu vatanı. Sorumluluk herkeste.
    18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Töreninde Herkesi bekler, Herkesi Sevgi ve Saygı ile selamlarız. Görüşünceye kadar hoşça ve sağlıkla kalın.

Burda yazılması gereken bence şu olmalıdır.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Töreninde Buluşmada Emeği Geçen Arkadaşlar ve
    Çanakkaleye Gelindiğinde Gurupların İrtibata Geçecekleri Arkadaşlarımız

Sebahattin YANAR Teknik öğretmen (yanar17) 0 505 5751589
    H.Tolga ÖZENÇ serbest işletmeci (frosen) 0 542 5403071
    Serhan İNMEZ Serbest işletmeci (cubanamen)

Sebahattin abi haklısın benim kastetmek istedigim şeyde buydu zaten yanlış anlama olduysa özur dilerim. Dediğiniz gibi o gün sorumluluk herkese ait olacak. Gidilecek yol uzun gezi güzergahında yaşanabilecek olumsuzluklardan tabii ki kimse sizi sorumlu tutamaz. Söylemek istediğimde Çanakkale Abideleri ve yollar hakkında bizi yönlendirecek bizlere yardımcı olacak kişileri belirtmekti. Tekrar kusura bakmayın.

Çanakkale MT sayesinde çok keyifli ve anlanlı bir haftasonu geçireceğimize eminim.

Dönüş yolu için gezi planında biraz değişiklik yapmamızda fayda var saat 20:00 - 21:00 dönüş için geç olabilir.

Saygılar

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    şimdi şehitlikten geldim geliboludayım sizler için çok güzel resimler çektim yakında görürsünüz şehitliğin son halini,şuanda restorasyon çalışmalarına hız vermişler,heryer tadilatta taşlar sökülmüş abide de çalışmalar yapılıyor,orda konuştuğum yetkili ve orda yaşayanlar buraya geliş tarihiniz keşke 18 mart değilde evvel veya daha sonra olsaydı. ogün burası çok kalabalık olacağından çok sıkıntu çekersiniz diyorlar.neyse bütün bunları sizlere resimlerle de anlatacağım.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.

Heyecan devam ediyor

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dönüş yolu için gezi planında biraz değişiklik yapmamızda fayda var saat 20:00 - 21:00 dönüş için geç olabilir.

Biliyormusunuz dün Yani Cumartesi günü Motorsikletli Gezgin "Ümmet PERTİKAN" Çanakkale ye olağan ziyaretini gerçekleştirdi. Frosen ve yanar17 Kendisiyle buluşup ziyareti hakkında bilgiler aldı. Kendisini ağırlama ve daha yakından tanıma şerefine nail olduk. O gerçekten canlı kuryesi dostluk elçisi. Bizlere İstanbul, Antalya, İzmir, kısacası Türkiyenin her yöresin den dostluk ve selam getirdi. Bizde onun vasıtasıyla dostluk ve selamlarımızı oralara yolladık. Yolu ve farı açık tüm kötülükler onda uzak olsun. Pazar günü de 18 Mart ta gerçekleşecek olan Şehitlerimizi Anma Töreni için gezilecek güzergahta test ve fotoğraf çekimi gerçekleştirecek. O şimdi Gelibolu dolaylarında olsa gerek.

Gelelim zamandan tasarruf olayına. Bunu gelecek hafta havaların iyi olması olması halinde bire bir motor sürüşüyle test yaparak bulabiliriz. Gezi günden 3 gün kala burda da yayınlayabiliriz. Program daha gerçekçi olur. Heyecan gittikçe artıyor.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    mr 250 destro
    keske bende gelebılsem ama nerdeeeeee sıze ıyı yolculuklar

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ANA BULUŞMA NOKTASI
    A1 noktasında tüm grupların 18 mart Pazar günü saat en geç 08:30 da olması gerekir.

ÇANAKKALE

Yanar17
    frosen
    emo
    tecavüzcü palyaço
    gece17
    frost
    cubanamen
    outdoor
    Ergün hoca
    On7_li <----
    Üzülerek söylemem gerekirse; 18 mart sabahı saat 8:00 da işten çıkıp 75km uzaklıktan Çanakkeleye geleceğim için belirtilen saatte buluşma yerinde olmam mümkün değil. Bu yüzden adımı listeden çıkartabilirsiniz. Ne yapalım kısmet değilmiş
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    eskıcı yanlısın var
    lısteyı hazırlayan daa dorusu toplanmayı hazırlayan dıger ozgur,
    deer 152..
    bıde proterıan dııl
    praetorıan
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Cumartesi günü Çanakkaleye gelen tüm üyelerimiz ile merkezi bir yerde buluşma yaparsak çok güzel olabilir.

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskıcı yanlısın var
    lısteyı hazırlayan daa dorusu toplanmayı hazırlayan dıger ozgur,
    deer 152..
    bıde proterıan dııl
    praetorıan
    pardon Ne kızıyon ki
    %0.1

sen ben farketmez maksat birlikte gidip dönmek mesaj yazarken herkes kopyala yapıştırla kendi mesajını aktif edebilir

arbetus bence sen eger cumartesi geleceksen 06:30 da bogaz köprüsünde ol girişinde zaten motosikletleri görürsün karsıdan beim bildiğim oguz abi var pseudo var baskalrıda olabilir sen gebzeden geldiğine göre bu arkadaslara ayak uydurmalısın en kötü öm atıp haberleşin

canakkalede bütün gelen üyelerin buluşması güzel olur belirtilen yere geliriz cumartesi yola cıkacaklar olarak

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    deer152
    motosikletlere cadirlari vs.leri yuklemek icin(cok kisi cadira gelirse die)
    birazdaha erken bulusalim bence
    murat(eskici) ole soledi onun fikri daa dorusu
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

tmm olabilir sizeuyarız kaç gibi düşünüyorsunuz bu eskici istanbulunneresinde yani yükleme işlemini nasıl yapıcaz peki

Motosikleti
    Suzuki DL 650
    çanakkale vatanseverlerin mabedidir.Her Türk orayı mutlaka ziyaret etmeli.
    18 mart gezisini arkadaşlarla çok önceden planlamıştık.Yeni arkadaşlarla tanışmak için organize bir geziye katılmak faydalı olacaktır düşüncesindeyim.
    Biz 4 kişilik küçük bir grubuz.Motorlarımız;
    Hyosung GV 250
    Regal Raptor 250E9B
    2 adet Keeway Supershadow 250 cc

Arkadaşlarla konuşup kararımızı bildireceğiz

Herkese Selamlar

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm olabilir sizeuyarız kaç gibi düşünüyorsunuz bu eskici istanbulunneresinde yani yükleme işlemini nasıl yapıcaz peki
    Ben kadıköydeyim. Diyorum ki; kampa katılacakların listesi ve dolayısıyla mazemelerini getirebilen ve getiremeyenler belli olsun. benim fazladan tedarik edeceklerim ile getiremeyenlere destek sunabliriz. Bu yüzden daha erken buluşup mazemeleri bölüşüp motosikletlere yerleştirme işini halletmeliyiz. Ki istanbuldan giden gurup ile hareket edebilelim...
    %0.1

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)