Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

MT [İzmir] & MT [Manisa] Buluşması !! 11 Ekim Çarşamba

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili manisalı motorcu dostlarımız , hepinize teker teker geldiğiniz için teşekkür ederiz... İnanın çok mutlu olduk..

Ben bir çok arkadaşın bahsetmediği veya bahsetmek istemediği bir konuyu dile getirmeden geçersem olmaz, kanım almaz... sanırım arkadaşlarımda, benim bu konu hakkında sitemlerimi dile getireceğimi bildiklerinden, ses etmemişler, yoksa bu ortak bir düşüncedir, herkes bilsin.....

Motorum öksürüyo gelemicem , son anda haber aldım doğum günü varmış, beni ani çağırdılar... yüzümde sivilce çıktı, manisalı arkadaşlar görmesin karizmam çizilir.... , hatunumla gezmek varken ne işim var bana ne yahuuu ... ,

Allah hepinizden razı olsun, bir kez daha kimlerle geziyoruz, kimleri arkadaş belledik, neye hizmet ettik bunca zaman gördük... !!!!

Buradan tüm MT ye duyurulur, bizim izmir den kan bağışıda çıkmaz......!!!

aradan 24 saat geçti hala dün geceki sinir ve kahırla bilgisayar başındayım...

İsim belirtmeme gerek yok, kıymetini bilen ve kıymeti bilindiğini bilenler alınmasın... nasıl o insanlar alınmayacağı gibi, bu lafımdan alınacak olanlar da bellidir ki.... genel anlamda, bu güne kadar yaptığım ve yaptığımız tüm fedakarlıklar ve çabalar HARAM OLSUN

şu an bozuk zihniyetinizle...kokuşmuşlukla...yüze sahte gülümsemelerinizle bir aradaysanız, unutmayınki yine MT ve MT İZMİR sayesinde!!! ama benim, ama kuvvanın ,ama tenten in, ama akrep in, ama karakızın ,Forrap ın ,Mr.cool un, Tess in, Babyface in Eserin .......ve ismini sayamadığım bir kaç arkadaşımın daha, yürekli ve katkı sağlayan kişilikleri sayesinde, bir araya gelip o kazanınızı kaynatıyosunuz....

Ama unutmayın, İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR..........

Biz manisalı arkadaşları çok sevdik, kendileriyle yaptığımız görüşmenin, gelecek adına çok fayda sağlayacağı ve güzel bir dostluğa atılan ilk adım için bir başlangıç olacağı kanısındayım ( yız )

Kendilerine mesafe gözetmeksizin, mübarek ramazan gecesi ,eş dost, aile den fedakarlık yapıp geldikleri ve aynı insanlığı, DELİKANLILIĞI gösteremeyen bazı sahte arkadaşlarımızın farkına varmamız, ve bizleri jestleriyle utandırdıkları için teşekkür ederim, ama ben, kiii.... kendimden, ve dost diyebileceklerimden eminsem!!!

iyadei ziyaretini, layığı ve yakışanıyla yapacağız......!!!!!!!

Bu arada yeni tüm üyelerimize, tekrar ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz

Volkan çimen + Şule + Sonoto ve adını hatırlayamadığım arkadaş varsa özür dilerim, tüm yeni üyeler.......

MT İZMİR lesiniz, Teşekkür ederiz.....

Saygılarımla...!!!!
    sevgili egeknn öncelikle MOD olarak senin üslubunun yakışmadığını belirtmek istiyorum bir toplantıya gelinmedi diye bu kadar verip veriştirmene gerek yok.bu yazıları şuan gördüm bu kadar hakaret kime anlamadım ben kendi adıma söyleyeyim niye gelemediğimi. önümde zorlu bir maraton var (ÖSS) ve öss benim için MT den önemli ben şimdi ders çalışmayı bırakıp MT İZMİR toplantısına mı geleyim ayrıca perşembe günü KARAKIZ(burcu abla) ile karşılaştım ona da söyledim niye gelmediğimi ayrıca her üye her açılan topiğe gelecek zorunda diye bir kural da yok.. ben bu işi hobi olarak yapıyorum.deneyimli kişilerden bilgi almaya çlışıyorum.. belki gücüne gidebilir MT İZMİR den az kişi gelmesi ama bir düşün bakalım bu insanlar niye gelmiyor kimisinin işi vardır kimisinin daveti vardır kimisi gelmek istemez yada bir akşamını başka biriyle geçirmek ister ... lütfen bazı şeyleri yazerken düşünerek yazalım
    ayrıca manisa MT ye geldikleri iiçin tşk ediyorum en kısa zamanda ben de iadey-i ziyaretde bulunacam saygılarımla
    BURAK
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    sonuç olarak iç mesele olarak kabul etmek ile beraber bu mt'nin içinde böyle bir uslup ile tartışmanıza gönlüm razı gelmedi ve bende birşeyler yazma mecburiyeti hissettim. O gece izmir mt grubunun yanından ayrılan en son (manisa motosiklet federasyonu üyesi) kişi ama yeni tanışmış biri olarak , orada bulunan izmirli mt grubu arkadaşlarımın azlığının kendilerine verdiği rahatsızlığı hissettiğimi söylemek isterim.Tabiki bu kenan ve diğer arkadaşlarım için can sıkıcı bir durum oluşturuyordu doğal olarak.Çünki onlarda kalabalık şen şakrak cıvıl cıvıl bi grup ile bizi ağırlamak istediklerini adım gibi biliyorum İZMİR beş milyon nüfuslu ve egenin en güzel ve modern şehri (13 yıl burada çalıştım)ve çok daha kalabalık olmasını umardım.malum mübarek RAMAZAN ayının içindeyiz tabiki bir çok arkadaşımızın önüne geçilemez mazeretleri vardı izmir mt'de, insanlık hali bir çok durum oluyor ki bunlar içinde kimsenin kimseye hesap verme mecburiyetide yok.Bununla beraber kenan arkadaşım beni hiç tanımadığı hatta ismimi dahi bilmediği halde benimle kolkola muhabbet etti küçük enstantaneler insanların kişiliğini eleverir.Canayakın biri olduğu su götürmez biri kenan ancak bir o kadarda organize örgütlenmiş teşkilatlanmış bi mt için çırpındığı açık ki diğer oradaki arkadaşlarında aşağı kalır yanları olduğunu sanmıyorum.Hatta eminim DAHA ÖNCEKİ SAYFADA İZMİR MT HAKKINDA (yada oradaki 15/20 kişi ) hakkındaki düşüncelerimi açıkladım tekrarına gerek yok .kenanın bir sezenişte bulunacağını o gece daha anlamıştım ancak kenancığım biraz duygularınla vede maksadını aşan bi yazı yazmışsın bence sırf izmir mt'nin şu anda itibaren yaşayacağı huzursuzlukları ve kopmaları önlemek vede tarif ettiğin bu bir kaç kişi dışındaki izmir mt üyesi arkadaşlarımızı zan altında bırakmamak için bi düzeltme yapman gerekecek liderlik işte burada başlıyor işin zor izmir mt nin bunun üstesinde de geleceğine eminim saygılarımla
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    İnsan bir noktaya gelir yaa kopsun artık dersin...

Benim sert yazım ve tavrımdan sonra yazılan tüm yazıları tek tek satır satır okudum kimini ciddiye aldım kimine güldüm kimini umursamadım bile..!!!

Aslında konu çok fazla uzasın istemiyorum Bu siteye üyeliğim ve sonrasında yaptıklarım taktir edilir edilmez.. ADAMINA GÖRE DEĞİŞİR bu arada levent kozcunun imzası yada yazdığı hiç bir yazı kaile alacağım kalemden çıkmadığı için imzama eklemem!!

Şimdi yazdığım sitemkar ve sert yazıya cevap verecek iki cengaver çıkmış biri zaten murat kardeşim... Diğeride Burak cesaret almış murat abisinden ...

Sevgili murat bazı toplantıları katılımlarını ve yaptıklarını söylemlerini vs.... örnek vermişsin ve sende bu toplantılarda bulunan biri olarak insanların yüzüne gerektiği zaman ve gereken yerde ve şekilde nasıl konuştuğumu ve konuşacağımıda iyi bilirsin defalarca şahit oldun (adam gibi) lafına cevap verirdim ama buraya ve bana yakışmayacak en kısa zamanda oturur laflarız...

Ben ne zaman ne yazacağımı iyi bilirim.. nezaman nerde kime ne diyeceğimide!!

İşin aslı gerçeği bu saatten sonra kim geldi kaç kişi geldi yada kimler nereye gitti pekte önemi yok sadece bir dost tavsiyesi ( bu da sana değil ) ne yazıkki bazı iki yüzlülükleri yaramaz durumları hep önceden görüp haberdar olup ve zaman zaman da kokusunu aldığımdan ve benimle beraber alanlar olduğundan şu anki dost görünen meclisinizde hala yakıştıramadıklarımız var!!! Kulak ardı etmek yada önemsemek sizin seçiminiz...

2-3 Toplantı dan beri zaten konuşmak için gereken ortam olmadı malesef 3 toplantı evel sevdik saydık dedik ortada olan bir yanlış vardı bizden kaynaklanmadığı halde üstüne düştük özür diledik örtbas ettik yapıcı olduk telafi ettik diğer toplantıda mecit arkadaşımız misafirimizdi konuyu açmayalım dedik zaten son toplantıda manisalı dostlar geldi...

Bu arada liderlik budur grup liderliği başkanlığı böyle olur gibilerinden yazılar da var akıl verir tarzda.... şimdiye kadar bu grup içerisinde bir kere seçim yapıldı yönetim kurulu tarzı bir olay düşünüldü ve bu oluşumda olan kişilerden biri de sensin muratcım!!! Kervanın nasıl yürüdüğünü ve devamlı it ürür kelimesinin kullanıldığını ve ne ima edildiğini bilmen gerekir diye düşünüyorum..

500 üncü kere ve son kez tekrarlıyorum BURAK özellikle sen dinleyi ver küçük dostum diğer 499 kez anlattığım zamanlarda yoktun galiba yada duymadın

Bu sitede mod olmak ayrı şey grup üyesi olmak grup içerisinde hal tavır farklıdır ben moderatör olmasaydım yine tavrım değişmezdi ve yazılarımda...

Daha cevaplayacağım veya yazacağım bir çok şey var aslında ama ne gerek varki ne için ????

Herkes doğru bildiğini yapsın bildiğinden şaşmasın arkadaşlar... İzmir MT nin bu dönemi atlatacağını düşünen arkadaşlar çok ta haklılar Biz bir çok arkadaşı site sahibi yaptık grup sahibi yaptık kimi hala ortadaymış duyduk üzüldük

Bu yazılanlara cevap vermeyen bu konuda polemiğe girmeyen ancak 2-3 mesaj öncesinde adları anılan dostlarım teşekkür ederim en doğru davranışta bulunduğunuzu samimiyetle söylüyorum +1 +10000 demek marifet değil zaten sürekli hep olayların dışında kalıp sonradan yorum yapan kişiler bizim sıkıntımız, sizler olayların farkında olup karışmamakla aslında bırakın sessiz kalmayı haykırıyorsunuz.....

1 aylık bir süre tanıdım biliyorsunuz zaman gelecek...!!!!

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    sevgili kenan hangi yönetim kurulundan bahsedyorsun. sanırım unuttun ben o yönetim kurulunda görev aldım ama baktim ki adı sadece yönetim kurulu ardından istifa ettim. hatta sende bu istifa mesajlarını siteden sildin ki içeriğinde silinecek birşey de yoktu hani.

ruzgar_bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    Sevgili MT Izmir Ailesi,

Lutfen bu tartismayi bir carsamba aksami yuzyuze surdurun.
    Saygilar;
    Hakan Altiparmak

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    evet rüzgarbey bu tip konuların konuşulma yeri herzaman toplantılardır bunu da her defasında söylüyorum. hem ben hem kenan arkadaşımızda aynı düşünce. ama nedense kenan arkadaşımız bu düşünceyi bir türlü hayata geçiremiyor. site üzerinden millete verip veriştirerek yazdığı yazıyı belli yerlerinden dolayı üzerime de alındım. ve madem site üzerinden yapıyor sitemini site üzerinden de cevap alır bundan sonra.

Kimsenin ne bana, ne etrafımdaki arkadaşlarıma ne de toplantıya gelemeyen üyelere böylesine laflar etmeye hakkı yoktur. kendi etrafındaki insanların güvenirliğini önce ölç biç ondan sonra başkaları hakkında yorum yap. hatta bence yorum bile yapma.

amonghtus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gruba yeni katılmış bir üye olmama rağmen bikaç şey söylemek istiyorum bu küçük tartışma ile ilgili.Herşeyden önce biz ortak bir amacı paylaşmak üzere burada bulunuyoruz ve bizim gibi insanlarla birşeyler paylaşmak için sosyal faaliyetlere katılıyoruz.Kenan arkadaşımın söylediği bazı şeyler biraz ağar olabilir bu katılım konusuyla ilgili ama ben insanların söz veripte gelememelerini gerçekten önemli işlerinin olmasıyla ilişkilendiriyorum.İnsanlık halidir olur.Bende gelmek isteyipte gelemedim bu geçen çarşambaki toplantıya.Nedenide hala iş arıyor olmamdı.

Arkadaşlar hepimizin ortak bir hobi altında birleşmesi, bizi arkadaş yapan etken.Ufak tefek uyumsuzluklar olması çok normaldir içimizde tecrübeleriyle bizden olgun abilerimiz,yaşları küçük kardeşlerimiz var ki biz onlar gibi,onlar bizim gibi düşünemeyebilirler.Benim nacizhane fikrim bunlara gerçekten gerek olmadığıdır.Hepimiz belli bir birikimi olan,neyin nasıl yapılmasını gerektiğini bilen insanlar olduğumuz kanaatindeyim ve bu insanlarla ortak birşeyler paylaşıyor olmaktan çok mutluyum...Bundan dolayı hepinize çok teşekkür ederim.

Bu arada bu çarşamba olacak toplantıya gelmekten de mutluluk duyarım.Görüşmek üzere..!!!

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı amonghtus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gruba yeni katılmış bir üye olmama rağmen bikaç şey söylemek istiyorum bu küçük tartışma ile ilgili.Herşeyden önce biz ortak bir amacı paylaşmak üzere burada bulunuyoruz ve bizim gibi insanlarla birşeyler paylaşmak için sosyal faaliyetlere katılıyoruz.Kenan arkadaşımın söylediği bazı şeyler biraz ağar olabilir bu katılım konusuyla ilgili ama ben insanların söz veripte gelememelerini gerçekten önemli işlerinin olmasıyla ilişkilendiriyorum.İnsanlık halidir olur.Bende gelmek isteyipte gelemedim bu geçen çarşambaki toplantıya.Nedenide hala iş arıyor olmamdı.

Arkadaşlar hepimizin ortak bir hobi altında birleşmesi, bizi arkadaş yapan etken.Ufak tefek uyumsuzluklar olması çok normaldir içimizde tecrübeleriyle bizden olgun abilerimiz,yaşları küçük kardeşlerimiz var ki biz onlar gibi,onlar bizim gibi düşünemeyebilirler.Benim nacizhane fikrim bunlara gerçekten gerek olmadığıdır.Hepimiz belli bir birikimi olan,neyin nasıl yapılmasını gerektiğini bilen insanlar olduğumuz kanaatindeyim ve bu insanlarla ortak birşeyler paylaşıyor olmaktan çok mutluyum...Bundan dolayı hepinize çok teşekkür ederim.

Bu arada bu çarşamba olacak toplantıya gelmekten de mutluluk duyarım.Görüşmek üzere..!!!
    gelirken boş gelme sen anlarsın
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

tamam abicim iste yeterkii anladım anlamazmıyım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya bunların çok üstüne gitmemek gerekir kim ne istiyorsa onu yapar.yok mt üyesiymiş yok md üyesiymiş yok evacıymış kimene.....kim nerede mutluysa oraya gider.onu yapar.

Arkadaşlar bu arada yarın buluşma var mı..?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    hiç bişiy anlamadım yahuuuu!
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler