Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT [İzmir] & MT [Manisa] Buluşması !! 11 Ekim Çarşamba

Motovento
    REKLAM ALANI
    linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    bi dakınde bende olujammm allah nasıp ederseee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000rr fıreblade
    slm arkadaşlar gerçekten çok hızlısınız biz gelmeden resimlerimiz siteye çıkmış bile helal olsun valla))
    [FONT="Arial Black"]TUM MOTOSIKLETLILERE GUNESLI GUNLER DILEGIYLE[/FONT]

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    ewet izmit mt,,geldik,gördük ve tüm manisa olarak mutlu bir şekilde geriye döndük...herşey için teşekkürler,,sıra sizde ona göre,,kendinize iyi bakın...bu arada ne dicem,,, biz terastan çıktığımızda küçük parkın içinden geçtik,,dedikki bi sallayalım bornovayı..uyandıralım uyuyanları,,o kadar homurdanmışızki izmir emniyeti anında ihbar alıp peşimize düşmüş((aşırı gürültü)),,ama nerdeeeee onlar haberaldığında biz çoktannnnnnnnnnnnnn sabuncubelini sarmış,,manisaya selam veriyorduk...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çeşitli problemlerden kaynaklı aranızda olamadım.Çok güzel bir buluşma olmuş,bir dahaki sefere görüşmek üzere...

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli Manisa MT,motorlarınıza yüreğinize sağlık bize bu gümbür gümbür dosthane ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkürlerimi borç bilirim.Ayrıca kıymetli vakitlerini bize ayırıp,bizi bu önemli buluşmada yalnız bırakmayan sevgili İzmir MT üyesi arkadaşlarımada teşekkür ederim.
    Ümmet abicim sanada kucak dolusu sevgi ve saygılar bizimleydin ve sohbetlerin doyumsuzdu. sana iyi yolculuklar dilerim.
    Manisa MT,sizlere işlerinizde başarılar diler sevgi ve saygılarımı yolluyorum..en yakın zamanda tekrar beraber olmak dileğiyle..

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili ve değerli manisalı dostlar,
    bizlere yapmış olduğunuz sevgi dolu ziyaretinizden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz, bizler sizlerin gelmesiyle çok memnun olduk ve en kısa zamanda iadeyi ziyaretimizi gerçekleştireceğiz.
    sevgi ve saygılarımızla, sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    Honda CBR 125 (inşallah)
    sevgili MT manisa grubu arkadaşlar onca yolu bizlerle sohbet için geldiniz elinize ayağınıza motorunuza sağlık hoşgeldiniz gülegüle sağlıkla gittiniz sizlerle tanıştığıma sevindim ayrıca izmir MT grubu arkadaşlarımlada....
    güzel bir akşam güzel bir sohbetti teşekkürler...

hepinize sevgiler

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    TenTen35 ve KARAKIZ, sizler de fotoğraf çekmemiş miydiniz? Manisa'dan arkadaşlar caddedeki fotoğraflardan istiyorlar. Kimin elinde ne varsa upload ediversin. Ayrıca ben kendimi de görmek istiyorum. Benim çektiklerimde doğal olarak görünemiyorum.

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    evet ya cok gusel bir aksam idi tum izmir mt e tessekkurlerimi sunarım şahsen , biz geldik sıra sizde izmir mt sevgilerimle...

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sevgili manisalı motorcu dostlarımız , hepinize teker teker geldiğiniz için teşekkür ederiz... İnanın çok mutlu olduk..

Ben bir çok arkadaşın bahsetmediği veya bahsetmek istemediği bir konuyu dile getirmeden geçersem olmaz, kanım almaz... sanırım arkadaşlarımda, benim bu konu hakkında sitemlerimi dile getireceğimi bildiklerinden, ses etmemişler, yoksa bu ortak bir düşüncedir, herkes bilsin.....

Motorum öksürüyo gelemicem , son anda haber aldım doğum günü varmış, beni ani çağırdılar... yüzümde sivilce çıktı, manisalı arkadaşlar görmesin karizmam çizilir.... , hatunumla gezmek varken ne işim var bana ne yahuuu ... ,

Allah hepinizden razı olsun, bir kez daha kimlerle geziyoruz, kimleri arkadaş belledik, neye hizmet ettik bunca zaman gördük... !!!!

Buradan tüm MT ye duyurulur, bizim izmir den kan bağışıda çıkmaz......!!!

aradan 24 saat geçti hala dün geceki sinir ve kahırla bilgisayar başındayım...

İsim belirtmeme gerek yok, kıymetini bilen ve kıymeti bilindiğini bilenler alınmasın... nasıl o insanlar alınmayacağı gibi, bu lafımdan alınacak olanlar da bellidir ki.... genel anlamda, bu güne kadar yaptığım ve yaptığımız tüm fedakarlıklar ve çabalar HARAM OLSUN

şu an bozuk zihniyetinizle...kokuşmuşlukla...yüze sahte gülümsemelerinizle bir aradaysanız, unutmayınki yine MT ve MT İZMİR sayesinde!!! ama benim, ama kuvvanın ,ama tenten in, ama akrep in, ama karakızın ,Forrap ın ,Mr.cool un, Tess in, Babyface in Eserin .......ve ismini sayamadığım bir kaç arkadaşımın daha, yürekli ve katkı sağlayan kişilikleri sayesinde, bir araya gelip o kazanınızı kaynatıyosunuz....

Ama unutmayın, İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR..........

Biz manisalı arkadaşları çok sevdik, kendileriyle yaptığımız görüşmenin, gelecek adına çok fayda sağlayacağı ve güzel bir dostluğa atılan ilk adım için bir başlangıç olacağı kanısındayım ( yız )

Kendilerine mesafe gözetmeksizin, mübarek ramazan gecesi ,eş dost, aile den fedakarlık yapıp geldikleri ve aynı insanlığı, DELİKANLILIĞI gösteremeyen bazı sahte arkadaşlarımızın farkına varmamız, ve bizleri jestleriyle utandırdıkları için teşekkür ederim, ama ben, kiii.... kendimden, ve dost diyebileceklerimden eminsem!!!

iyadei ziyaretini, layığı ve yakışanıyla yapacağız......!!!!!!!

Bu arada yeni tüm üyelerimize, tekrar ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz

Volkan çimen + Şule + Sonoto ve adını hatırlayamadığım arkadaş varsa özür dilerim, tüm yeni üyeler.......

MT İZMİR lesiniz, Teşekkür ederiz.....

Saygılarımla...!!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenan kükrüyorsa vardır bir hikmeti,

Ulen kedi gibi adamı nasıl kaplana çevirdiniz????

Motosikleti
    Honda CBR 125 (inşallah)
    kenancım sıkma canını
    açıkçası ben toplantıya gelirken biraz çekinmiştim yabancılık çekerim diye düşündüm.mt izmirin dışında birde mt manisa grubu olacaktı......ama ya hakkaten süperdi o kadar sıcak ve cana yakın bir ortam vardıki alışmam dakikalarımı almadı. ilk günden fazla şımarmayayım dedim zor tuttum kendimi uzun zamandır motora binememiştim o akşamın heyecanı hala yüreğimde.zaten onca motoru birarada görünce hangisine bakacağımı şaşırdım. beni motoruyla gezdiren neco ve aliye ayrıca teşekkür ediyorum 15 gün bir süreyle antalyada olacağım ama dönünce bundan sonraki her buluşmaya mutlaka katılmaya çalışacağım antalya mt ilede tanışmak isterim ayrıca.
    ben dönene kadar kalın sağlıcakla sevgileeeeeeeeeeeeeeeer

Motosikleti
    gsxr 600 05
    arkadaşlar ilgi ve alakanıza teşetür ederiz

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    ne toplantıydı be manisa mt resmen resaital ve gövde gösterisi yaptı rekor sayıda katılımıyla ,çok cidiye almışlar helal olsun kendilerine izmir mt ,ye yakışmadı onlardan az sayıda katılmak ev sahibi daha kalabalık olması lazımdı.hiç şık olmadı ama izmir mt için telafisi hiç zor olmıycak eminim bu açığı kapatacaklardır.istanbuldan selamlar.

Alıntı sulearinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenancım sıkma canını
    açıkçası ben toplantıya gelirken biraz çekinmiştim yabancılık çekerim diye düşündüm.mt izmirin dışında birde mt manisa grubu olacaktı......ama ya hakkaten süperdi o kadar sıcak ve cana yakın bir ortam vardıki alışmam dakikalarımı almadı. ilk günden fazla şımarmayayım dedim zor tuttum kendimi uzun zamandır motora binememiştim o akşamın heyecanı hala yüreğimde.zaten onca motoru birarada görünce hangisine bakacağımı şaşırdım. beni motoruyla gezdiren neco ve aliye ayrıca teşekkür ediyorum 15 gün bir süreyle antalyada olacağım ama dönünce bundan sonraki her buluşmaya mutlaka katılmaya çalışacağım antalya mt ilede tanışmak isterim ayrıca.
    ben dönene kadar kalın sağlıcakla sevgileeeeeeeeeeeeeeeer
    antalya mt ile ben tanıştım.ilgileri candan,sıcak ve samimiydi tekrar teşekkür ederim kendilerine.herkese tavsiye ederim.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    insanların daha önceden başka yerlere verilmiş sözleri olabilir. toplantı tarihi netleşmeden önce verilen sözler içinde kimse suçlanamaz. malum ramazan ayındayız insanlar sevdikleri insanları iftara falan çağırır. şimdi kenan kardeşim sen bunları yazarken insanlara verip veriştirirken gelmeyenleri bir kalemde batırırken neye dayanarak bunları söyleyebiliyorsun. insanların niye gelip gelmediğini bilmeden konuşmak ahkam kesmek ne güzel ya. ver veriştir. bi kerede yapıcı olduğunu görsem şu sitede. habire millete yükleneceğine bi dönüp de öteki tarafın gözünden olayları görmeye çalışsan. zamanında 70 kişi mt izmiri yeşilköşkte ağırlarken, alsancakta buluşurken ve bilimum diğer etkinliklerde varken bu laflar ne şimdi. yoksa ağırına mı gitti manisadan bu kadar çok insana karşı izmirden az kişinin olması. daha çok yazmak istemiyorum bu topiği her seferinde tartışma yeri olarak kullanmayalım dersin ama yazacak millete verip veriştirecek oldun mu ilk sen yazarsın. insanlar her fırsatta yazmaktan alamıyorlar kendilerini bende yazmamak düşüncesindeydim ama dayanamadım.
    o hatunuyla gezen diye laf ettiğin bensem ki bunu üstüme alınıyorum çünkü gece 10 dan sonra teras cafe nin önünden kız arkadaşımla geçtim bu seni alakadar etmez. insanlar bir yere davetlidir ki biz de öyleydik ve oraya gitmek zorundaydık. bu senin insanlara nasıl ve ne kadar değer verdiğinin göstergesiyse kardeşim bana değer verme. bir gece gelmeyen insanlara böyle şeyler yazıyorsan ki hele hele bunu bana yazıyorsan yazıklar olsun sana. bu site için kimlerin ne kadar emeği varsa mt izmir içinde benim ortaya koyduğum emek bellidir. bunu inkar eden varsa da bir sonraki toplantıda gelir alnını karışlarım. toplantılarda konuşmayan milletin yüzüne laf edemeyen (bunlar sana değil) insanların benim gibi derdini mertçe söyleyen insanlar karşısında kaç kere ne hallere düştüğünü gördük beraberce.
    şimdi düşünüyorum da 70 kişi toplandığımızda da vardım, bütün yaz 5-10 kişi toplandığımızda da. festivalde de vardım gezilerdede. hatta sırf sizi görmek için bile ne kadar yolllar teptim geldim hatırlatırım sana. gülbahçeye öğleden sonra gelip sizle beraber iki saat sonra döndüğümüz günleri de unutmadım. daha da saymak istesem sayarım yani çok var böyle. istanbuldan ziya abimiz ve alican abimiz geldiğinde de ben vardım yanınızda. ya sen şimdi böyle ortaya laf sallarken hiç düşünmüyor musun bunları? önemli olan ortaya laf sallamak değildir kişilerin yüzüne söylemektir. gerçek ve medeniyet bunu gerektirir. ortaya konuşmak, arkadan konuşmakla anca kervan yürümesine yardımcı olan itler ürür. eğer mt izmir içinde kendini bir pozisyonda görüyorsan, bu grup için emekten bahsediyorsan çıkarsın adam gibi milletin yüzüne söylersin. ama yok ben onu yapamam ortaya konuşurum anlayan anlar dersen işte benim gibi diğer olayda kötü niyeti bulunmayan nice üyeleri de zan altına sokarsın ve millete karşı küçük düşürürsün. senin bunu yapmaya ne hakkın var ya. ya ortaya laf atmak kolay üstüne alınan alınsın demek te kolay. ama ortaya laf atıpda diğer tüm insanlara da aynı muameleyi yapmak çok yanlış. [B]bu neye benzer biliyor musun? "bir grup içinde bir tane hırsız varsa tüm grup üyelerine siz hırsızsınız" demek gibidir[/B]. ya laflarını adam gibi kimi kasdediyorsan ona söyle ya da tut kendini kır bacağını bekle toplantıda söyle milletin yüzüne karşı. buradan tüm siteyi ve topiği okuyan insanlara karşı kendi showunu yapıp kendini kurtarıp diğer emektar üyeleri de batırma yerin dibine.

İzmirden kan bağışı çıkmaz demişsin. ben o akşamki toplantıda çıkarttım gösterdim dokuz eylül ünivesite hastanesi gönüllü donör kartımı ve daha ramazandan önce yeni verdiğimi de zaten belirttim. biliyorsan bie insan en az kan verdikten 3 ay sonra tekrar kan verebilir. şimdi bu iş içinde beşir kardeşimizi görevlendirdik mi evet. Be kardeşim sen izmir Mt nin başkanıysan eğer ilk önce sen ararsın adamı beni laz liste başına dersin. Millet kan versin demekle kan verilmez. Liderler öncülük yapar bunu sakın unutma. Şavaşta hücüm diyen komutan eğer ilk önce kendi düşman saflarına taaruz etmiyorsa askerlerinin taaruz etmesini de bekleyemez.

Ha birde ayrıca belirteyim bilader sen bunları niye üstüne alındın ben sana söylemedim bile deme hatta yazma. ya adam gibi kimi kasdettiğini söyle onları itham et ya da benim gibi gerçekten işi veya daha önceden başka yerlere verilmiş sözü olan bir sürü insandan özür dile.

Senin böyle ortaya laflarından rahatsız olanlar vardır mutlaka. ben bu lafları yemem de yutmamda. belki tarihimde yazdığım en ağır yazı bu siteye ama senin insanları böyle hor görmene dayanamam. Sen değil miydin izmir mt 5 kişi olsun adam gibi olsun diye. şimdi niye gelmeyenlere biz niye 5 kişiydik siz niye gelmediniz diye de hesap sorma. Bu siteye üye olan ama bu tarz hareketlerden dolayı aramıza girmeyen, girmek istemeyen, gelip de bidaha gelmem, diyen birçok insan tanıyorum bunları senden gayet iyi biliyorsun.
    şimdi kenan kardeşim ya da artık kenan bey mi desem, söyle nedir derdin??

I-BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanların daha önceden başka yerlere verilmiş sözleri olabilir. toplantı tarihi netleşmeden önce verilen sözler içinde kimse suçlanamaz. malum ramazan ayındayız insanlar sevdikleri insanları iftara falan çağırır. şimdi kenan kardeşim sen bunları yazarken insanlara verip veriştirirken gelmeyenleri bir kalemde batırırken neye dayanarak bunları söyleyebiliyorsun. insanların niye gelip gelmediğini bilmeden konuşmak ahkam kesmek ne güzel ya. ver veriştir. bi kerede yapıcı olduğunu görsem şu sitede. habire millete yükleneceğine bi dönüp de öteki tarafın gözünden olayları görmeye çalışsan. zamanında 70 kişi mt izmiri yeşilköşkte ağırlarken, alsancakta buluşurken ve bilimum diğer etkinliklerde varken bu laflar ne şimdi. yoksa ağırına mı gitti manisadan bu kadar çok insana karşı izmirden az kişinin olması. daha çok yazmak istemiyorum bu topiği her seferind etartışma yeri olarak kullanmayalım diyen insanlar her fırsatta yazmaktan alamıyorlar kendilerini bende yazmamak düşüncesindeydim ama dayanamadım.
    o hatunuyla gezen diye laf ettiğin bensem ki bunu üstüme alınıyorum çünkü gece 10 dan sonra teras cafe nin önünden kız arkadaşımla geçtim bu seni alakadar etmez. insanlar bir yere davetlidir ki biz de öyleydik ve oraya gitmek zorundaydık. bu senin insanlara nasıl ve ne kadar değer verdiğinin göstergesiyse kardeşim bana değer verme.
    bir gece gelmeyen insanlara böyle şeyler yazıyorsan ki hele hele bunu bana yazıyorsan yazıklar olsun sana. bu site için kimlerin ne kadar emeği varsa mt izmir içinde benim ortaya koyduğum emek bellidir. bunu inkar eden varsa da bir sonraki toplantıda gelir alnını karışlarım. toplantılarda konuşmayan milletin yüzüne laf edemeyen (bunlar sana değil) insanların benim gibi derdini mertçe söyleyen insanlar karşısında kaç kere ne hallere düştüğünü gördük beraberce.

ya ortaya laf atmak kolay üstüne alınan alınsın demek te kolay. ama ortaya laf atıpda diğer tüm insanlara da aynı muameleyi yapmak çok yanlış. bu neye benzer biliyor musun? "bir grup içinde bir tane hırsız varsa tüm grup üyelerine siz hırsızsınız" demek gibidir. ya laflarını adam gibi kimi kasdediyorsan ona söyle ya da tut kendini kır bacağını bekle toplantıda söyle milletin yüzüne karşı. buradan tüm siteyi ve topiği okuyan insanlara karşı kendi showunu yapıp kendini kurtarıp diğer emektar üyeleri de batırma yerin dibine.
    şimdi kenan kardeşim ya da artık kenan bey mi desem, söyle nedir derdin??

Doğru söze ne denir ki... Yargısız İnfazz yapmak sadece bizim siteye özgü sanırımm nedeni bilinmezz amaa neysee..

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Ortalık yine toz duman oldu.Kervan yürür it ürür yerine bizim kullanacağımız deyim '' kervan yolda düzülür ''.
    hepinizi sağ duyuya davet ediyorum.bakın kan bağışı kampanyasıda fiyasko oldu.ne ses ne seda.
    bu düştüğümüz durumlara sevinen o kadar çok kişi vardır ki.şimki gülerken eminim ağızlarını da kullanmıyorlardır.
    benimde gördüğüm kadarı ile kenan kardeşimiz maksatını aşan bir yazı yazmış.
    lütfen birlik ve beraberliğimizi koruyalım biz bunu da atlatırız.maksat gönüller bir olsun
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Motosikleti
    zaten habire it ürüryor ama kervan da yürüyor deniyorda burdaki it kim hala bilinmiyor. habire ortalığa it lafı atılıp duruyor. maksadını aşan konuşmalar haklısın beşir kardeşim. ben bu tüm izmir üyelerine sürekli yapılan veriştirme ve hakaret dolu laflara artık dayanamaz oldum. ya adam gibi çık kime laf ediyorsan et toplantıda yüzyüze. bütüm siteye show yapar gibi burdan tüm mt izmir üyelerine bi dünya laf etmek olmaz.
    saygı sevgi nerde kaldı, nerde dostluk.
    sitenin diğer üyeleri bu laflara dayanabiliyorsa katlanabiliyorlarsa katlansınlar. bu laflara ve hareketlere ben sessiz kalamam ama

bu arada tüm manisalı dostlara da teşekkürler ve kusura bakmasınlar güzelim topicleri bu tip olaylara ve showlara alet edildi kenan sayesinde. geçen hafta mecit kardeşimle tanışmıştım toplantıda kendisinin şahsında tüm manisalı motor dostlarından kendi adıma tekrar özür diliyorum. kusuruma bakmasınlar ama gerçekten de daha önceden verilmiş sözüm vardı gelemezdim olay bu.

ama kenan beyin de bu laflarına sessiz kalmak benim gibi birisine yakışmazdı. Bu sitede buna sessiz kalan tüm üyeleride kınıyorum.
    İnsanlar neye layıksalar o muameleyi görürler. ve mt izmir üyeleri bu muameleye hiç mi hiç layık değilller.

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba. hoş bir geceydi doğrusu. aslında ben de bu kadar race makinanın izmir sokaklarında boy göstereceğini tahmin etmemiştim. gümbür gümbür geldik. mükemmeldi. her şey mükemmeldi de... bu topikte uslup sorunu olduğunu farkettim. aslında kenan kardeşimin haklı olduğu yönler yok değil. izmir mt olarak yoğun bir katılım bekliyor olması normal. ama, (adamına göre adamım) ilkesinin yürümesi gerektiği bir durum oluşmuş burada. neyse, izmir mt nin iç meselesi bu. kenan sana, akrep, kuvva, tenten, karakız, turlabo beşir, forrap ve yeni üyelerinize selamlar. ilgi ve alakanıza teşekkürler. sizleride iadeyi ziyaretiniz için bekliyoruz. iskender...

Motosikleti
    evet aynen öyle olmuş ki o adamına göre adamım lafı daha önceden siteden ihraç edilen levent kardeşimizin yazısıdır. şimdi sanırım kenan kullanıyor.

sevgili dostum racing iski haklısın bu tamamen bir üslup sorunu ve ben bu üslüba bu laflara bu hakaretlere gram katlanmak durumunda değilim. benim gibi diğer izmirli motorseverlerde buna layık değiller. izmir grubuna emeği geçen tek kenan değil benim gibi insanlarda var. ve bunu showa da dönüştürmenin gereği yok. ortaya laf sallayarak üstüne alınan alınsın diyerek adam gibi adam mı olunuyor?
    burası kenan beyin kişisel showlarıyla kendini yüceltip diğer izmirli motorseverleri aşağılama yeri değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler