Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Çok önemli bir konu haydi motorcular kolları sıvayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    Alıntı ninja kaplunbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu anlamak bukadar zor değil ama siz hala anlamamakla direniyorsunuz Kılıçbalığının açtığı topiği ana sayfaya taşımak varken yada bunu geçtim bir telefon açıp durum bundan ibaret demek varken ama yok sevgili modlarımız bu olayı yeni bir topicle ana sayfaya taşıyor ve insanlarda bunu anlamıyor ve bravo diyorum herkesin değeri anlaşılıyor...........

BUNDAN SONRA HERKES RAHATINA BAKABİLİR NET DOSTLUĞU BİTMİŞTİR ADAM GİBİ ADAMLARLA GÖRÜŞELİM
    Aynen bende böyle düsünüyorum, dogru söze ne demeli.

Kilicbaligi cok sevdigimiz bir arkadasimizdir sanirim ADANA MT yi toptan KAYBETTINIZ
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sevgili modlarımız bu olayı yeni bir topicle ana sayfaya taşıyor ve insanlarda bunu anlamıyor ve bravo diyorum herkesin değeri anlaşılıyor...........

BUNDAN SONRA HERKES RAHATINA BAKABİLİR NET DOSTLUĞU BİTMİŞTİR ADAM GİBİ ADAMLARLA GÖRÜŞELİM
    Bu sitede polemik yaratmak isteyen kişilerin ilk hedefi hep modlar oldu...

Kimin ne değerde olduğunu anlayabildiğini de sanmıyorum...

İmzamı okuyup anlayabilmene de sevindim.. Seni tanımam etmem net dostluğumuz dahi yoktur..

Adam gibi adamlarla görüşmek ve bu forumda adam gibi adamların olması için uğraş vermek bizim işimiz

Hadi arkadaşım laf kalabalığı yapmaya gerek yok nerede olmak istiyosan oraya git..

ninja kaplunbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drag star 650 sport mavişim
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitede polemik yaratmak isteyen kişilerin ilk hedefi hep modlar oldu...

Kimin ne değerde olduğunu anlayabildiğini de sanmıyorum...

İmzamı okuyup anlayabilmene de sevindim.. Seni tanımam etmem net dostluğumuz dahi yoktur..

Adam gibi adamlarla görüşmek ve bu forumda adam gibi adamların olması için uğraş vermek bizim işimiz

Hadi arkadaşım laf kalabalığı yapmaya gerek yok nerede olmak istiyosan oraya git..
    ilk önce sana Kılıçbalığını tanıtayım sonra kendimi tanıtayım........
    Kılıçbalığı hani sen Adana'ya geldiğinde seni karşılayan sana evini açan hatta sana siyah incisini veren ve kendi arabayla geziye gelen her adam gibi adam dostuna aynı şeyleri yapacak kişi ha bu arada benmi senin son gününde seni alıp otele yerleştiren hatta otel parasınıda ödeyen kişiyim bende aynı şekilde her adam gibi adam dostuma aynısını yapacak kişiyim............
    [COLOR="Red"]ayak tamircisi[/COLOR]

faceinface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    osman sana helal olsun yanındayım kardeş kılçbalığının aldığı kararda sonuna kadar arkasındayım

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Merhaba MT dostları.
    Bu sitede boyle bir olayın olması beni çok üzdü, ki herzaman siteyi takip edip hafta sonları da etkinliklere katılan ve de aranıza yeni katılan biri olarak. Dilerim böyle bir şey bir daha yaşanmaz ve her şey tatlıya bağlanır. Burada her iki tarafında haklı yada haksız düşünceleri var.Tabi bunlar benim nacizane fikirlerim. Belki başlangıçta art niyet yoktu ama bakıyorum yavaş yavaş herkes birbirini kırmaya başladı.
    Kılıçbalığı bu topic i açmadan once bende okudum bir arkadaşımız kan bağışı için yardım istedi ve hemen akabinde de Kılıçbalığı Türkiye genelinde yaygınlaşması için burayı açtı.Güzel bir fikirdi.Kılıçbalığını takdir ediyorum. Ancak bunun hemen sonrasında ayrı bir topic açıldı sanki kılıçbalığı çağrı yapmamışta MT moderatorleri böyle bir çağrıda bulunuyorlarmış gibi.Halbuki alıntı yapılıp destek verilmesi istenebilirdi. Topic lerin açılma saatlerine bakılırsa çok yakın birbirine. Burada Kılıçbalığı haklıdır.
    Haksız olduğu bir konu var ki o da pireye kızıp yorganı yakmak gibi birşey oldu. Yorganı değil siteyi sildi birdenbire.Hadi Adana herzaman görüştüğü insanlar var ama buraya bir daha asla girmemeyi söyleyince de onu seven dostlarını sanki bir kalemde silmiş gibi oldu.
    Gelelim MT Moderatörlerine. En azından Kılıçbalığını kazanmak için bu topic e onun yazısı eklenebilirdi.Onore etmek için.yaygınlaştırıp Türkiye genelinde herkesin www.motosiklet.net sayfasına tıkladığında karşısında bu çağrıyı görmek iyi bir fikir. Kimse art niyet düşünmedi .Sonuçta kan vermek kutsal bir görev o ya da bunun öncü olması önemli değil.Kırıcı değil yapıcı olmak lazım.
    Ninja senin uslubunda yapıcı değil kırıcı. Adam gibi adamlarla görüşelim deyince bir anda herkes adam değilmiş gibi bir anlatım olmuş.
    Şu anda gülüyorum içimden hani çocuklar kavga etmeye başlarlar da birbirlerine olmadık laf bırakmazlar ya, bizde ona benzedik şimdi. Lütfen arkadaşlar bakın kimsenin yapamadığını sizler yapıyorsunuz ulvi bir görevi tüm Türkiye genelinde o yada bu kişi için değil tüm insanlık için yapıyorsunuz. Kalp kırmaya değmez.Kavgaları kırgınlıkları bir tarafa bırakalım bütün olalım örnek olalım. Kırdığımız kalpleri onarmaya çalışalım. Daha fazla da kimseyi kırmayalım ve kapatalım bu konuyu diye düşünüyorum.

Herkse kazasız belasız günler.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haksız olduğu bir konu var ki o da pireye kızıp yorganı yakmak gibi birşey oldu. Yorganı değil siteyi sildi birdenbire.Hadi Adana herzaman görüştüğü insanlar var ama buraya bir daha asla girmemeyi söyleyince de onu seven dostlarını sanki bir kalemde silmiş gibi oldu.
    Tebrik ederim, çok yapıcı bir biçimde fikrini ifade etmişsin.

Ben Yusufu severim ve buradaki varlığı da beni memnun ediyordu. Kendisi hep siyah giymesine rağmen, kişiliği bu siteye renk katıyor.

Haklı olduğu kısımları ifade ettiğin bölümü ben pek anlamadım, sanırım benim eksikliğim. Ortada ulvi bir görev var, kimin onere edilip edilmediği meselesinin çok üstünde bir konu. Ayrıca Erhan da açık olarak "eğer bir hata işlediysem, affola" türünden özür de diledi.

Üstelik Yusuf yaşını almış, hayatta birçok şeyi görmüş bir insan ! Ben bu konuya takılacağını sanmıyorum. Dolayısıyla da hala anlamadım hiç birşey.

Tek anladığım şu : Eğer kararından vazgeçmezse (haklı ya da haksız) pireye kızıp, yorgan yakma durumu var ortada...

Ancak neticede kendi kararıdır. Eğer bu sitede kazandığı dostlarını bir kalemde kaybetmeyi göze aldıysa, ( başka türlü görüşüp, yazışmamız zor olduğu için söylüyorum ) biz de dostumuzun kararına saygı duyarız.

Ancak zaman herşeyin ilacıdır, dostumuza bizi özlediği zaman geri döneceği "ağzına kadar açık bir kapı" olduğunu hatırlatmak isterim.

Saygı duyamadığım konu ise, Yusuf "bu konu uzamasın" dediği halde tehditvari bir biçimde bir takım yazılar yazan arkadaşların tutumları...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    ilk önce sana Kılıçbalığını tanıtayım sonra kendimi tanıtayım........
    Kılıçbalığı hani sen Adana'ya geldiğinde seni karşılayan sana evini açan hatta sana siyah incisini veren ve kendi arabayla geziye gelen her adam gibi adam dostuna aynı şeyleri yapacak kişi ha bu arada benmi senin son gününde seni alıp otele yerleştiren hatta otel parasınıda ödeyen kişiyim bende aynı şekilde her adam gibi adam dostuma aynısını yapacak kişiyim............
    ne denir ki çok klasik olacak ama +10000000000

Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba MT dostları.
    Bu sitede boyle bir olayın olması beni çok üzdü, ki herzaman siteyi takip edip hafta sonları da etkinliklere katılan ve de aranıza yeni katılan biri olarak. Dilerim böyle bir şey bir daha yaşanmaz ve her şey tatlıya bağlanır. Burada her iki tarafında haklı yada haksız düşünceleri var.Tabi bunlar benim nacizane fikirlerim. Belki başlangıçta art niyet yoktu ama bakıyorum yavaş yavaş herkes birbirini kırmaya başladı.
    Kılıçbalığı bu topic i açmadan once bende okudum bir arkadaşımız kan bağışı için yardım istedi ve hemen akabinde de Kılıçbalığı Türkiye genelinde yaygınlaşması için burayı açtı.Güzel bir fikirdi.Kılıçbalığını takdir ediyorum. Ancak bunun hemen sonrasında ayrı bir topic açıldı sanki kılıçbalığı çağrı yapmamışta MT moderatorleri böyle bir çağrıda bulunuyorlarmış gibi.Halbuki alıntı yapılıp destek verilmesi istenebilirdi. Topic lerin açılma saatlerine bakılırsa çok yakın birbirine. Burada Kılıçbalığı haklıdır.
    Gelelim MT Moderatörlerine. En azından Kılıçbalığını kazanmak için bu topic e onun yazısı eklenebilirdi.Onore etmek için.yaygınlaştırıp Türkiye genelinde herkesin www.motosiklet.net sayfasına tıkladığında karşısında bu çağrıyı görmek iyi bir fikir. Kimse art niyet düşünmedi .Sonuçta kan vermek kutsal bir görev o ya da bunun öncü olması önemli değil.Kırıcı değil yapıcı olmak lazım.
    Ninja senin uslubunda yapıcı değil kırıcı. Adam gibi adamlarla görüşelim deyince bir anda herkes adam değilmiş gibi bir anlatım olmuş.
    Şu anda gülüyorum içimden hani çocuklar kavga etmeye başlarlar da birbirlerine olmadık laf bırakmazlar ya, bizde ona benzedik şimdi. Lütfen arkadaşlar bakın kimsenin yapamadığını sizler yapıyorsunuz ulvi bir görevi tüm Türkiye genelinde o yada bu kişi için değil tüm insanlık için yapıyorsunuz. Kalp kırmaya değmez.Kavgaları kırgınlıkları bir tarafa bırakalım bütün olalım örnek olalım. Kırdığımız kalpleri onarmaya çalışalım. Daha fazla da kimseyi kırmayalım ve kapatalım bu konuyu diye düşünüyorum.

Herkse kazasız belasız günler.

Tüzemen abi;

seni birazcık olsun tanıyanlarne kadar temiz kalpli ne kadar dost canlısı olduğunu bilirler. çok doğru tespitler yapmışsın tebrik ederim. çoluk çocuk kısmına imzamı koyarım kendi adıma. burada arkadaşlık, dostluk, motosiklet kardeşliği adına birşeyler yapmaya çalışan insanlara bu ticarethane zihniyeti inan yakışmıyor abi... ama ne yazıkki bahsettiğin insanlar fikir üretemedikleri için kılıçbalığı gibi motosiklet dünyasına gönül vermiş mt adana adına sayısız başarılı organizasyonla hepimizi imrendirmiş bir şahsiyet bile bu siteye küstürüldü ise... üstüne basa basa söylüyorum küstürüldü ise artık bu sitede ne tamamlancak bir misyon kalmıştır nede paylaşılacak bir hoş seda...

Benim gözümde gönlümde motosiklet.net bitmiştir. yarım kalan misyonu ile... son mesajım bu üyeliğiniz sizin olsun.

herkese kazasız belasız günler dilerim.
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    hasta bu durumda yatan ınsanlara mutluluk saglıkları ıcın yardım edebılıyorsaka ne mutlu bıze elıne salık yusuf abı cook gızel bı fıkır elıne saglık ve hastalara acıl sıfalar

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili arkadaşlar,
    ben yazımda bir daha okursanız kılıçbalığı nın haklı veya haksız yorumunu yapmadım, burada haklı olanlarda haksız olanlarda zaten kendilerini biliyor.
    anlatmak istediğim ki sanırım benim hatam ifade yanlışlığı oldu, söylemek istediğim şudur ve ilaveten.
    (ben öncelikle kesinlikle sağ duyulu ve objektif davranarak hareket ederim bunu bilmenizi isterim)
    gerçek dostluklar ve arkadaşlıklar malesef bu zamanda çok zor bulunuyor ve kuruluyor bu yüzdendir ki butür güzel dostluklarda dostlarımızın ufak tefek tafra ve nazlanmalarını kırılma anlarına denk gelmişse biraz tebessümle
    geçiştirip ki zaten siz o dostunuzu tanıyorsunuz, bertaraf etmek gerekmiyormu dostluklar onların ruh halini ve karekterini anlamakla değer kazanır ve kuvvetlenir sanırım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

ninja kaplumbağa,
    dostum senin de iyi niyetli ve güzel bir dost olduğundan eminim ama yapılan şeyler yapıldığı yerde kalması daha uygun olmazmı, daha değerli olmazmı.

özelllikle adana olmak üzere tüm mt. ye sevgilerimle, sağlıcakla kalın.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Kapatalaım artık bu tatsız konuyu ve bu cumartesi hepimiz her ne şekilde olursa olsun nerede olursak olalım bağışımızı yapalım. Ben maalesef cumartesi günü Ankara da olacağım için Ankara da bağışlamayı planlıyorum.Her ne kadar Ankara bu konuda sessiz kalsa da herhalde birileri yol gösterir bana.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler