Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Doğu'da ki okullara kitap yardımı kampanyası....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gulsahd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Arkadaşlar merhaba...
    Bir grup arkadaşımla Doğu'da ki bir okulla görüştük ve orada durumu olmayan öğrencilere kitap yardımı yapmaya karar verdik... Eğer sizde katkıda bulunmak isterseniz evinizde duran, kullanılmayan, kardeşinizin vs... kullanmadığı kitapları bana ulaştırırsanız tümünü tek seferde yollamayı düşünüyoruz...

Bu arada biz sadece kitap değil kıyafet, okul çantası vs. de aldık (yeni tabii) bu tarz yardımlarınıza da açığız arkadaşlar...
    Bakışlarım dondu sanki, yüreğim donunca. Nasıl da manasız bakıyorum etrafa. Görmesin istiyorum hiç kimse gözlerimi,görmesin hiç kimse hüzün tanelerimi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    çok güzel bir düşünce sonuna kadar desteklenmesi gerekir biz de izmirden tüm arkadaşlar la karınca kararınca ne yapabiliyorsak destek verelim sizlere ulaştırabileceğimiz bir yol gösterin bize

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım düşenceniz çok güzel...

Umarım fazlasıyla destek görür...

Bu arada haftasonu sizleri de aramızda görmek isteriz

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21083

valla bende onca kıtap vardı ama yenı tasınırken yuk olur dıye attılar (tasımak zor olurmus) sımdı tek bı kıtabım bıle yok aama bu tıp yardımlara hep katıldım ama bu sefer katılamıycam kusura bakmayın

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir düşünce sonuna kadar desteklenmesi gerekir biz de izmirden tüm arkadaşlar la karınca kararınca ne yapabiliyorsak destek verelim sizlere ulaştırabileceğimiz bir yol gösterin bize
    EgeKnn,
    göndermek istediklerinizi şimdilik toplayın arkadaşlar size bir posta adresi vereceğim 1-2 gün içinde....
    Bakışlarım dondu sanki, yüreğim donunca. Nasıl da manasız bakıyorum etrafa. Görmesin istiyorum hiç kimse gözlerimi,görmesin hiç kimse hüzün tanelerimi...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    gülşah ben şunu anlamıyorum..
    neden doğu??
    orada tam tersıne herşey bedava..
    hiç kimse elektrik su parası vermiyor..
    doktorsuz yer yok
    okulsuz yer yok
    öğretmensızde yok
    ama bir bak
    burnumuzun dibinde istanbulda veya anadoluda çok eksiği olan yer var
    bana göre
    öncelikle anadoluya .. karadenize veya burnumuzun dibine bakalım
    tgrt de aşiret düğünü diye ,geline 15 kg altın taktık diye övüneceklerıne urfada şırnakta diyarbakırda gidip bi eğitime destek versinler..
    evet güzel bi uygulama ama ilk önce anadoluya...kendi insanlarımıza...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    ben wala yolladım saten biz hersene yollarız öle

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gülşah ben şunu anlamıyorum..
    neden doğu??
    orada tam tersıne herşey bedava..
    hiç kimse elektrik su parası vermiyor..
    doktorsuz yer yok
    okulsuz yer yok
    öğretmensızde yok
    ama bir bak
    burnumuzun dibinde istanbulda veya anadoluda çok eksiği olan yer var
    bana göre
    öncelikle anadoluya .. karadenize veya burnumuzun dibine bakalım
    tgrt de aşiret düğünü diye ,geline 15 kg altın taktık diye övüneceklerıne urfada şırnakta diyarbakırda gidip bi eğitime destek versinler..
    evet güzel bi uygulama ama ilk önce anadoluya...kendi insanlarımıza...
    olay Doğu yada Batı değil neticede toplanan kitaplar ihtiyacı olanalra gidecek...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı Gulsahd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay Doğu yada Batı değil neticede toplanan kitaplar ihtiyacı olanalra gidecek...
    gülşah..
    bu kalıplaşmış artık...
    doğuda şu yardımı
    doğuya bu yardımı..
    yok doğudakı kadınlara ücretsiz şu bu vs vs ..
    ne yani bu doğuda ne var..
    burnumuzun dibinde.. neler var neler..
    ben daha önce VEKİL ÖĞRETMENLİK yapmış birisi olarak şunu söylemek istiyorumki...
    emin ol benım öğretmenlık yaptığım karaman ın ilçesınde değil okulda kitaplık .... tuvalet bile yoktu çocuklra eski bir perdeden gerdiğimiz 4 duvarsızbir yerde ihtiyclarını gideriyorlardı..
    bana göre bu tür şeyleri araştırarak daha çok ihtiyaç sahipleri diye yazmak lazım
    doğu diye sınırlandırınca biraz benım zoruma gidiyor..
    O AŞİRET DÜĞÜNLERINDE SURATINA BILE BAKMAYACAĞIN KADINLARIN 15 KG ALTIN TAKILMIŞ HAVALI SURATLARINI GÖRÜNCE...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    bir sürü kitabım var seve seve verebilirim hepsini bu konuyla ilgili olarak özel mesaj atarsan sevinirim
    0 Rh +

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bende biraz kırtasiye var.
    adres verirseniz gönderirim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Anadolu'daki okulların daha çok ihtiyacı olduğuna inanıyor ve Savaş'ın fikirlerine katılıyorum..

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ben de anadoludaki okulların daha çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    karadeniz'de de bir çok ihtiyacı olan insan var.Memleketin her köşesi benim için aynıdır ama sadece doğu diye sınırlamak yanlış.ama duyarlı olmak güzel ben daha önce tüm kitaplarımı göndermiştim maalesef gönderecek pek bir şeyim yok ama bakarım .
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar elbette vatanın her yeri aynı doğusu batısı...

yazan arkadaşlara baktığım zaman büyük çoğunluğunun İstanbuldan yazdığını görüyorum...

ve ihtiyacı olanları uzaklarda aramaya gerek yok. etrafımıza biraz daha dikkat etsek çok fazla yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimizin olduğunu görebilirsiniz...

eğer bu konuda bişeyler yapmak isterseniz lütfen bir göz atın...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21083

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    doğu dışına yardım etmek isteyenler beyoğlundaki sosyal yardım mağazasına okul ihtiyacı-giysi bırakabilirler...
    bu arada ben Ekim ayında bir organizasyon yapıcam oraya yardım için aklınızda olsun...
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Bir grup arkadaşımla Doğu'da ki bir okulla görüştük ve orada durumu olmayan öğrencilere kitap yardımı yapmaya karar verdik... Eğer sizde katkıda bulunmak isterseniz evinizde duran, kullanılmayan, kardeşinizin vs... kullanmadığı kitapları bana ulaştırırsanız tümünü tek seferde yollamayı düşünüyoruz...
    bu çağrıya neden muhalefet yapılıyor anlamadım?
    ülkemin başka bölgelerindeki, illerindeki ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek istediniz de, engellendiniz mi?

anadolu, karadeniz, ege, vs. neresi olursa, araştırın, görüşün, ihtiyacı belirleyin, ve buradan bize çağrıda bulunun. bizler de elimizden geleni yapalım.

geçtiğimiz yıl, nijerdeki açlıktan ölen çocuklar yüreğimizi burktu, Eyong başlık açıp duyuru yaptı, yine benzeri muhalefet tabloları oluştu.

kimse kimseyi zorlamıyor. sadece bir duyuru. bir sesleniş.
    kulak verir, ya da vermezsiniz.
    ancak, muhalefet etmenizi anlayamadım. sevdiğim arkadaşlarımı, abilerimi hiç anlayamadım.

lütfen polemik oluşmasın, başlık temiz kalsın.
    saygılar.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar merhaba...

Bu arada biz sadece kitap değil kıyafet, okul çantası vs. de aldık (yeni tabii) bu tarz yardımlarınıza da açığız arkadaşlar...

bu konular son derece şeffaf olmalı...daha detaylı birşeyler yazarsan sevinirim...Hangi okul...öğrenci sayısı ne vs...

Çalışmalarının devamını dilerim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

merhaba arkadaşlar,ben şanlıurfa' da sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum.merkez okul ama kenar mahalle.kütüphaneden sorumluyum ve kütüphanemizde özellikle 1. kademe için hiç kitap yok.2. kademe için öğretmenler kendi imkanlarıyla oks ve sbs kitapları aldılar ama tek başına hiçbişey yapılmıyo.öğrenciler bırakın kitap almayı beslenme getirmiyorlar doğru dürüst.öğretmenler olarak öğrencilerin eksiklerini yetiştiremiyoruz.kırtasiye ve kitap yardımlarınız için ben de okul adresimi vereceğim....şanlıurfa ve gaziantep olursa gelip elden alabilirim.
    diğer durumlar için pm yollarsanız sevinirim.

sesimizi duyan var mı?

Bizler yozgat ili Sorgun ilçesi Gevrek Şehit İlimdar Yılmaz İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileriyiz. bir köy okuluyuz. 120 öğrenci ve 12 öğretmenle hizmetteyiz. Okulumuza kurduğumuz kütüphanemize kitap yardımları bekliyoruz. Bize www.sorgungevrekio.k12.tr ve 0 354 426 11 22 adreslerinden de ulaşabilirsiniz. Öğretmen ve öğrencilerimiz adına slm ve sevgilerimizle
    hakan özbay
    okul müdürü
    hakanozbay_66@hotmail.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler