Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 16 Eylül Cumartesi Eyüp Çocuk Yuvası Ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yine harika bir iş yapıyorsunuz. mümkün olsa gelmeyi çok isterdim. kalbim sizinle ve sevgiye aç çocuklarla olacak.
    ==============================
    ==============================

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abiler ben gelmek istiiyorum ama psikolojim müsait değil...yani olayı abartmak gibi olmasın ama ağlama krizleri falan çocukların moralini bozarım ben yav...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    cook ıyı fıkır yaaawww!!!

ama su ziyaretcı sayısı cok mu katı!!!
    yınede ıyı fıkır bu zıyaret ısı
    olmadı pazar gunu bı grup daha gıdelım arkadaslar...pazar gunu ıcınde ayarlayalım ve bır bulusma noktası belırleyıp bulusup gıdelım

ewet pazar gunu ıcın var mı problem???????

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Efenim gelmek istiyorum beni de listeye ekleyin lütfen..
    tabi yer varsa.
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    son derece anlamlı ve güzel bir düşünce & organizasyon emeği geçen tüm dostlara teşekkürler yapabileceğimiz bir şey varsa hazırız ayrıca bizden de kucak dolusu sevgi selam ve öpücük götürün

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    az sonra mangal var bu buluşmadan sonra bedava sucuk ekmek dağıtacağım desem nasıld a PATLAR BU TOPİK D EMİ??
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Dün akşam secret garden da 29 kişi vardı... Bu topicte nie kimse yok... 45 adet mesaj var yarısı mükerrer zaten...
    Cüneyt Eralp

ÜYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bende katılmayı çok isterdim ama ne yazık ki çalışıyorum ama kalbim sizinle.
    Bu organizasyonu lütfen sadece Avrupa yakası ile sınırlı tutmayalım bence her ay farklı esirgeme kurumları ziyaret edilebilir.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son derece anlamlı ve güzel bir düşünce & organizasyon emeği geçen tüm dostlara teşekkürler yapabileceğimiz bir şey varsa hazırız ayrıca bizden de kucak dolusu sevgi selam ve öpücük götürün
    savaş abi yazınca anladım izmirli duyarlı mod arkadaşlarında konunun üzerinde durulmasını ve ulaşılması cocuklara sevgi hediye vs götürülmesi doğrultusunda çabalarını konunun başlığa taşınmasını istemelerini hissettim varolun! çocuklar hepimizin savaş abi sağol söz izmirin sizlerin tüm MT selamını götüreceğiz inşallah ama hadi bişeyler yapalım neredesiniz iller nerede MT yakışanı yapalım karınca kararınca sevgiler.....
    katılamayan arkadaşlar ufak tefek şeyler yollayabilir savaş abi şu işe bi el allahını seversen
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

ozlemim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pazar günü olursa bende katılırım malesef cumartesi günüde çalışıyorum iki grup halinde düzenleme yapılırsa daha iyi olur benim gibi çalışan arkadaşlarda pazar günü katılabilir
    [B]bi çare gönülden giden son gemidir bu....[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bu organizasyonu yapanı kutluyorum cumartesi boşum ve iki çocuk sahibi
    olarak bende katılmak isterim maddi manevi desteğe hazırım

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu organizasyonu yapanı kutluyorum cumartesi boşum ve iki çocuk sahibi
    olarak bende katılmak isterim maddi manevi desteğe hazırım

Manevi desteğimiz daha anlamlı olacaktır... Bu çocuklar sevgiye aç Necdet... Maddi olarakta elimizden geleni yapıcaz tabi... 1 saat onlarla beraber olsak inanın hayatın başka köşesi olduğunu anlıyacağız bir daha...

Her zaman mutluluk yok arada acıları da görmek lazım... Lazım ki mutluluğun değerini bilelim...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    görüşmeleri yapalımda
    olmazsa şu işi pazar gününe kaydıralım ve daha farklı bir boyutta yapalım...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüşmeleri yapalımda

Doğru söylersin ama 15 kişi ile sınırlıyız...
    Cüneyt Eralp

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüşmeleri yapalımda
    savaş abi sen gereken görüşmeleri yap ona göre hareket ederiz

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Org. Cumartesi günü yapılacak. Tabii bu tip org.larımız bir kereye mahsus olmayacak ve devamı gelecek merak etmeyin.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Org. Cumartesi günü yapılacak. Tabii bu tip org.larımız bir kereye mahsus olmayacak ve devamı gelecek merak etmeyin.
    erhan'cım değişik illerde olan destek vermek isteyen arkadaşlara ne önerebilirsiniz hediye yollama vs gibi konularıda zamanla zannedersem bir cizgiye oturtabiliriz sevgiler

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    erhan cumartesi bende d ahil olmak üzere çalışıyorum ve benım işlerın en yoğun olduğu saatler katılımın ve gerçekten gelmek isteyenlerın ve destek v erenlerın durumunu göze alarak bunu pazara kaydıralım derim ben..

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    desperadost söylediklerinde haklısın zamanla bir takım şeyler oturur. Ama şurada 10 günümüz kaldı. madem kesin olarak ayın 16 sında gidilecek o zaman organızasyonun da bugüne kadar tam olarak yapılması gerekirdi. cumartesi günü gidiyoruz tamam onda sorun yok ama orada ne yapacağız? zeka geliştirici oyunlar dedik bunlara karar verildi mi? finansmanı ne şekilde yapılacak ? orada ne kadar kalabileceğiz ? tek grup olarak mı gidilecek yoksa Gökselin dediği gibi birkaç grup ayrı ayrı çocukları ziyaret edebilecek mi? Bunları netleştirelim artık bugün. Bize düşen bir görev var mı bunlar hakkında bilgi sahibi olalım ki bişeyler yapabilelim. Yoksa oraya elimizde 3 / 5 oyuncakla gidip yarım saat durmak motosiklet. net ailesi için yeterli mi olacak

Motosikleti
    TİGER 250 S
    evet evet yavaş yavaş netleştirilir! mesela mersin MT bir kutu yapar için de ne isterlerse onu kargoyla yollar buraya diğer illerde aynı şekilde üstüne MT yazılır gelenler yuvaya ulaştırılır !yanında mesela 3 er 5 er milyon toplasak bi hesaba 300 500 1000 kişi yatırsak harika bi birikim olur güvenelim arkadaşlar site yönetimine bazı konularda iştirakci olalım 'yazmak çizmekle biliyorsunuz olmaz özür dilerim bilmişlik gibi olmasın ama aklın yolu birdir girişken olalım ki hem kimliğimizin hemde sitemizin anlamı kavramı güçlensin faydalı olalım ki bigün birileride bize faydalı olur
    site yönetimi yalniş anlaşılmalara mehal vermesin diye bazı atılımlarda bekler izler
    eğer kendimizi bi parça birey olarak görüyorsak site hepimizin hadi hep beraber
    el ele çocukları yetimleri motosiklet.net güldüre eğlendire umutlarına tohum eke
    hadi arkadaşlar el ele

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler