Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İstanbul grubu saat kaçda buluşsun? (Kozyatağı Carrefour)

Katılımcı sayısı
50. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Saat 7:00

22 44.00%
  • Saat 7:30

7 14.00%
  • Saat 8:00

21 42.00%
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

10 Eylül Abant Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    ya güleyim mi ağlayayım mı bilmiyorum...
    http://www.ntv.com.tr/news/WEA_front.asp?faa=Bolu
    http://www.ntv.com.tr/news/WEA_Front.asp?faa=Istn
    daha fazla ilgilenmiycem bu topikle...
    gidecek tüm arkadaşlara iyi eğlenceler...
    umarım kazasız,belasız,sorunusuz gider gelirsiniz...

not:Yağmur uyarısını pazar günü ömerli tarafında piknik yapacak olan İstanbul riders'ın sitesine de yazdım...
    kimsenin organizasyonunu bozmak gibi bir amacım yok yani bazılarının düşündüğünün aksine!
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bolu'daki sevgili ve pek kibar kardeşlerim. Kız insanları düşünüp fikrini beyan etmiş ve meteorolojik durum hakkında bilgi vermiş. Herkes sizin gibi yan sokaktaki göle gitmeyecek. İstanbul'dan 250-300 km. mesafede bir yer Abant. Kuru havada bile günübirlik olarak beni öpseler gitmem bu bir, gidenlerin de yorgunluktan gebereceklerini şimdiden söyleyebilirim. Gelen gelir, giden gider. Ben uyarayım da. Daha önce öyle bir mesafeye gitmemiş çok arkadaşımız var ve ne kadar yorucu olabileceğini, aynı gün içerisinde geriye o yolu tekrar dönmenin onları nasıl etkileyeceğini bilmeyebilirler. Ha altımda hızlı bir motor vardır, kapatırım 200+ km/h bir hız gelirim 1-1,5 saatte o ayrı. Ama çoğu 125-250 cc sınıfındaki motora sahip insanlar oraya 3-4 saatte zor gideceklerini bilsinler. Bir de yağmur yağarsa tam papazı bulurlar, rıfkı olur söyleyeyim. Yine de macera yapmak isteyen yiğit arkadaşlarımızın da yolu açık ola..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ben de gitmeyi düşünüyordum yaa hay aksi

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    yav anlamadığım mesele ...
    birisi iyilik için diğer arkadaşlarını uyarıyor .. birileride geçmiş şöyle böyle diyor...
    siz geziyi yapan kişilerin gelecek a rkadaşları yola çıkacak arkadaşları kendiniz uyarmanız lazım...
    ortada kötü niyyetli bişey yokken böyle bir tavır sergilemeniz gerçkten üzücü...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    cenkmenderesin yazısını ben de anlamadım

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cenkmenderesin yazısını ben de anlamadım
    hasancım cenk kardeşimiz chaplin e destek amaçlı yazmış benımde yazdığım gibi chapline haksız olarak yüklenmişler biraz ..
    oda onu yazmış...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasancım cenk kardeşimiz chaplin e destek amaçlı yazmış benımde yazdığım gibi chapline haksız olarak yüklenmişler biraz ..
    oda onu yazmış...

ok abi ya ben de önceki yazıları okumadan sadece chaplin'in son sayfada verdiği linklere baktığım için sonraki yazıya bi anlam veremedim tartışmadan haberim yoktu. bence de arkadaşımız sadece bir uyarıda bulunmuş bunda art niyet aramaya gerek, hem böyle bir şeyin ona ne faydası olabilir ki diye de düşünmek lazım

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    yav anlamadığım mesele ...
    birisi iyilik için diğer arkadaşlarını uyarıyor .. birileride geçmiş şöyle böyle diyor...
    siz geziyi yapan kişilerin gelecek a rkadaşları yola çıkacak arkadaşları kendiniz uyarmanız lazım...
    ortada kötü niyyetli bişey yokken böyle bir tavır sergilemeniz gerçkten üzücü...
    Arkadaşım Ben gerekli Açıklamayı Günler öncesinden Yaptım Ana Sayfada ben hergün bu sayfada devamlı onlineım zaten.. Tamam teşekkürler açıklama yapması güzel fakat.. Yanlış kelimeler kullanmamalı..Yola çıkacak arkadaşlar gerekli onlemleri kendileri alacaklardır zaten.. Ben Anasayfada 15 günlük hava tahmın raporlarını ve istanbul ankara kara yolunun Saatlik olarak Hava tahmin Raporlarını Belirttim... Teşekkürler Konuyu burada kapatmak istiyorum...Uzatmanın Anlamı yok.. Yarın Abantta Görüşmek Üzere...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    yaa adamlar bisikletle dünyayı geziyorlar kimse mersedesle gitmiyo 2000cc de olsa sonuçta 2 teker yağmur illaki yağabilir ama tedariksiz arkadaşlar düşünsün bu işin zevki orada zaten macera var işin içinde yağmur bastırınca kapalı bir yer bulunur girilir ama tecrübesi olmayanlar dikkat etsin ağı ağır

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Arkadaşlar Teşekkürler... Yarın Bütün Mt Ekibiyle Güzel Bir Gün Geçireceğiz Allah ın izniyle.... Herkese Teşekkürler İlgilenen Duyuran Haber Veren vb.

Herkesin Yolu Açık Olsun...

Bana Ulaşabileceğiniz Tel: 543 878 80 15
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bolu'daki sevgili ve pek kibar kardeşlerim. Kız insanları düşünüp fikrini beyan etmiş ve meteorolojik durum hakkında bilgi vermiş. Herkes sizin gibi yan sokaktaki göle gitmeyecek. İstanbul'dan 250-300 km. mesafede bir yer Abant. Kuru havada bile günübirlik olarak beni öpseler gitmem bu bir, gidenlerin de yorgunluktan gebereceklerini şimdiden söyleyebilirim. Gelen gelir, giden gider. Ben uyarayım da. Daha önce öyle bir mesafeye gitmemiş çok arkadaşımız var ve ne kadar yorucu olabileceğini, aynı gün içerisinde geriye o yolu tekrar dönmenin onları nasıl etkileyeceğini bilmeyebilirler. Ha altımda hızlı bir motor vardır, kapatırım 200+ km/h bir hız gelirim 1-1,5 saatte o ayrı. Ama çoğu 125-250 cc sınıfındaki motora sahip insanlar oraya 3-4 saatte zor gideceklerini bilsinler. Bir de yağmur yağarsa tam papazı bulurlar, rıfkı olur söyleyeyim. Yine de macera yapmak isteyen yiğit arkadaşlarımızın da yolu açık ola..

evt arkadaslar bayan arkadasimiz herkezi dusunuyor ama tur a cikicak arkadaslarin da kendi dusunmediklerini sanmiyorum.

neyse bu konuyu burada noktaliyalim yanlis anlasilmalar var uzatmayada gerek yok. yarın gorusmek uzere...
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya bu chaplin 7 veya 8 kere arabayla giden yokmu diye sordu arabayla onu götüren olmayınca geziyi nasıl bozsam diye oyun bozanlık ediyor. Yalansa söylesin sanki ondan başka meteoroloji sitelerini bilen yok!!!!

hani bizleri düşündüğünden değil

Konuyu bilmeyen bazı arkadaşlarda kız haklı falan gibi yorumlar yapıyor

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı kenan0014 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

doğru söze ne hacet..aynen sana katılıyorum FRAGRANCE arkadaşım sizleri düşünmüyor.
    istanbuldan yaklaşık 250-300 km yapacak daha doğrusu yağışda olursa yapmaya çalışacak arkadaşlar için tedirgin olmuş biraz..ve çokda haklı.
    CENKMENDERES in yazdıklarıda çok doğru tesbit...

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Arkadaşlar,
    Bugün giremedim bi baktıım ki siteye yağmur yağmatya başlamış

Ben sabah 07:00 de buluşma yerinde olucam.Kimse firevermesin ve herkez orada olsun.Sabah Çıkmadan önce bi arkadaşta son hava durumuna baksın birkaç siteden(çünkü sabah değişiklik olabilir.)
    Benim düşüncem Pazartesi yeniden sıcak olucağına ve bugün de havanın çok güzel olduğunu düşündüğümde yarın yağacak yağmurda sadece geçici olarak ve bölge bölge yağacağını düşünmekteyim.Bu da bizi etkilemez.

Ancak Bayan arkadaşımızın da bizi uyarması gayet yerinde.
    Diğer arkadaşlarında dediği gibi aramızda ben de dahil daha az tecrübeli arkadaşlar var.Motor un kalitesi ve yağışlı hava tecrübesi oldukça önemli.

Bence sabah hava çok güzel olucak ve yolculuk esnasında zaman zaman bulutlu hava veya ani fakat geçici yağışla karşılacşabiliriz ancak bu hiç önemli değil.
    Araamızda çok tecrübeli arkadaşlarında olduğu unutulmamalı !!!

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı kenan0014 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu chaplin 7 veya 8 kere arabayla giden yokmu diye sordu arabayla onu götüren olmayınca geziyi nasıl bozsam diye oyun bozanlık ediyor. Yalansa söylesin sanki ondan başka meteoroloji sitelerini bilen yok!!!!

ne gibi bir çıkarı var oyun bozanlık ettiğinde??
    gitmeyiverir geziye ölüm yok ya ucunda..
    ki siz istanbulun yaptığı gezilerin kaçına katıldınız bir sorsam acaba??
    kaç d efa istanbul gezisine katılımda bulundunuz bende şimdi bunu merak ettim..

savaş abi sen geliyo musun buluşmaya?
    bu arada arkadaşlar tabi ki hava yağmurluda olabilir,rüzgarlıda bulutluda eğer bir arkadaşımız uyardıysa bence bir sorun yok gitmek isteyen zaten gider,yağmur yağsada şimşek çaksa da çıkılır o yolaşahsen ben az önce gidip hem kız arkadaşıma hem kendime altlı üstlü yağmurluk aldım..kendime bellik aldım vs vs vs..
    yani diyeceğim şu ki niyetini almış olanı,gitmeye karar vereni bu yağmur meselesi filan etkilemez!!!
    ayrıca bu olayda da kimsenin art niyeti olduğuınu düşünmüyorum,hatta bana göre mümkün değil..

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş abi sen geliyo musun buluşmaya?
    bu arada arkadaşlar tabi ki hava yağmurluda olabilir,rüzgarlıda bulutluda eğer bir arkadaşımız uyardıysa bence bir sorun yok gitmek isteyen zaten gider,yağmur yağsada şimşek çaksa da çıkılır o yolaşahsen ben az önce gidip hem kız arkadaşıma hem kendime altlı üstlü yağmurluk aldım..kendime bellik aldım vs vs vs..
    yani diyeceğim şu ki niyetini almış olanı,gitmeye karar vereni bu yağmur meselesi filan etkilemez!!!
    ayrıca bu olayda da kimsenin art niyeti olduğuınu düşünmüyorum,hatta bana göre mümkün değil..
    serkan79 kardeşimlede konuşmuştuk gelmeyi düşünüyordum ..
    fakat şu an düşünmüyorum...

durmustit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 750
    bügün bilgisayarımı yeni açtım,topiği gördüm bende bugün oralardan döndüm.2 hafta önce istanbuldan çıkıp izmir,kuşadası,didim,milas,fetiye,kaş,kalkan,kemer ,antalya,konya,ankara,bolu,güzergahlarını takip ederek 2500KM yol yaptım.daha bügün İST geldim.Yakında tüm gezdiğim yerleri sizinle paylaşacam.sizlere iyi gezmeler.

kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    savaşxxl kardeş benim yaşım 42 Mayıs 2006 tarihinde Jandarma teşkilatından alnımın akıyla emekli oldum.Bu güne kadar İstanbul gezilerinize katılamadıysak dağda eşkiya peşinde gezmekten (En son Van da Görevliydim) ama bundan sonra çağırırsanız elbet katılırız. Yalnız ba topiği baştan sona okursan o kızın ne yapmak istediğini daha iyi anlarsın. Teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar pazar yağış yok buyrun

http://www.milliyet.com.tr/content/havadurumu/bolu.asp

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler