Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

21 Mart Autodrom Motor Show Buluşma fotografları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure

Yahu arkadaslar, aranizda para mara toplayip bu cocuga bir motosiklet cizmesi alin, ne olur...yaziktir gunahtir....

Saka bir yana..bu tur ayklkabilarla filan binmeyin motora...cok tehlikeli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

zavallının çorabıda yok

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Allooo dalga geçmeyin bakim arkadaşımla. O renkli bir kişilik ondan öyle giymiştir
    DBTYSG

Motosikleti
    Motor ve bilgisayar
    Arif abi merhaba, ben senin hayranlarından biriyim. Motor videolarını seyrettim. Yaşam öykünü filan hep araştırmıştım. Tek kelimeyle harikasın. küçüklüğümden beri hız motoruna tutkum vardı, Allah'ın izniyle bu yaz A2 ehliyeti aldıkdan sonra bir hız motoru alacağım. Ancak 2.elde fiyatı 6 milyarı geçmiyecek birşey düşünüyorum. Bana tavsiye edebileceğin bir marka var mı?

TekTekerArif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r1
    leader81 dört beş gündür daha bu akşam sitelere girebiliyorum malum fuar gezi telaşları.ayrıca bana olan sevgine çok teşekkür ederim 2. el motor olarak R6 YAMAHA almanı isterim. o paranı 6 milyarı çoğalt azye çok çalış birşeyler yap bu tip motor al bu fiyatlardan aşşağı motorlar basit zayıf oluyor en az99 model dahi olsa R6 almaya çalışalım sana. ama 6 milyarı hiç çıkamıyorum zor dersen ozaman bakarız düzgün bişey o paralara.sevgilerimle T.T.Arif

Motosikleti
    Motor ve bilgisayar
    Sağol Arif abi, 6 milyarı geçerse bu yaz almam zor olur. Ben bu yaz başlamak istiyorum, zaten kendimi geliştirince daha iyi modellere çıkarım inşallah. Geliştirmek derken sadece kullanmayı öğrenmek, şimdilik 600cc lik bir motor yeter diye düşünüyorum. Hatta 125 cc lik aprilia var. Başlangıç için o nasıl? Fiyatıda uygun. 180 km hız yapıyor 1 sene onu kullanıp sonra 600cc ye geçsem daha iyi olmaz mı? 600cc lik bir güce deneyimsiz bir şekilde hakim olacağımı düşünmüyorum. Senle mesajlaşıcağım hiç aklıma gelmiyordu. Gerçekten çok şanslıyım. İkinci el motor alırken, alıcağım motoru senin görmeni çok isterim, çünkü motorun hiçbirşeyinden anlamıyorum. Şimdi değilde, yazın eğer bana uygun bir motor tanıdıklarında olursa, haber verirsen çok sevinirim. Cep numaramı sana emaille yolladım. Arif abi bu alemin kralı sensin

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    bence daha iyi olur, tecrube kazanırsın,

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler