Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 26-27 Ağustos Barışa Rock / Sarıyer

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Merhaba Ark.lar

Heryıl Rock'N Coke a karşı olarak yapılan Barışa Rock festivali, bu yılda yapılıyor. Fakat malesef Sarıyer'deki ormanlık alanın zaman uyumluluk durumu nedeniyle Rock'N Coke ile heryıl aynı tarihlerde düzenlenen festival bu sene 1 hafta önce gerçekleşiyor, buda çok üzücü olmakla beraber busene daha büyük bir yoğunluk bekleniyor.
    Barışa Rock'ın amacı Rock'N Coke ilgi gösteren insanlara (rock sever demiyorum cunku hertür müzik var orda) karşı alternatif sunarak Rock'N Coke'ın düşüşünü sağlamaktır, ki Rock'N Coke zaten bunu kendi kendine Rock festivali olmasına rağmen (isminden de anlaşılacağı gibi) Festivalde rap, hip-hop, elektronik müzik yapan insanlara yer vermesidir, bu durum hem festivale giden rock severler için düşüş hemde Rock'N Coke'ın rock müzik anlayışını iyi irde edememesidir.
    ------
    Arkadaşlar Önemli bir nokta var, aktarim istedim.

Festival bildiğiniz gibi ücretsiz. Organizatörler bu kadar buyuk mali yükün altından sadece alanda sattıkları yiyecek-içecek ile kalkmaya çalışıyorlar. Bu yüzden içeri kesinlikle yiyecek-içecek sokmak yasak.

Ayrıca, festival alanına giriş ücretsiz fakat Davetiye ile girilebiliyor Bu sebeble;
    1-) Cuma, cumartesi, pazar gunu belli gazeteleri alarak davetiyenize kavuşabilir,
    2-) Festival alanı girişinde satılan bu gazeteleri alarak davetiyenizi kazanabilir,
    3-) Cumartesi günü 15:30 da grup olarak gideces bende bol miktarda davetiye var o şekilde girebiliriz,
    4-) Festival alanına geldiniz fakat gazete almak istemiyorsunuz, osaman bana cep telefonumdan ulaşın benım yanımda fazladan davetiye olacaktır zaten.
    5-) Printeriniz var ise belesix.com adresinden kendinize uygun olan davetiyeyi basabilirsiniz.

Bu 5 maddeden birini uygulamanız gerekmektedir.

Arkadaşlar Festival tamamen ücretsiz fakat "gazeteye para vereces nasıl ücretsiz" diyecek olursanız gruba katılın veya internet sitesinden direk print alabilirsiniz. Davetiyesiz almıyorlar.

-------------

Barışa Rock Festivaline Gelenler;

01- AnTonio
    02- FutureShock (Geliyorum dedi) "hadi bakim "
    03- starsailor
    04- fragrance_chaplin (Çadırı ile Geliyor)
    05- ARBETUS
    06- tuqruL
    07- infinitedreams +1 (Çadırı ile Geliyor)
    08- Carlitoturco +1
    09- Yeşilius +1
    10- motocycleboyreigns +1
    11- SuSpect +13 (Grup getiriyorum) (Çadır ile Geliyorum)
    12- ultraukala (Kesin değil)
    13- Kavram
    14- mortosba
    15- devilfire +4 (Çadır ile Geliyor)
    16- saydalan +1 (Çadırı ile Geliyor)
    17- rapunzel (Ankara'dan Çadırı ile Geliyor)
    18- azelia80

----------------

Buluşma Noktası, Saati, Toplu Gidiş ve Birkaç Bilgi;

Arkadaşlar Cumartesi günü saat 15:30 da Maslak BP Benzin İstasyonunda buluşup hepberaber ordan festival alanına gideceğiz.

Festival yetkilileri ile görüşmem sonucu otopark ve motoparkın büyük problem olduğunu öğrendim fakat warolan küçük otoparkın bir bölümünü bizim için motoparka dönüştürüp motorlarımız için motopark yapacaklarını söylediler. Ve Önemli bir not; Kesinlikle festival alanı içinde motorla gezinti yapılmayacak

O yüsden herkese uyması için (cumartesi çalışanlarda var, ayrıca saat 12:00 gibi sahne başlıyor 16:00 dan önce zati kimse gelmiyor) saat 15:30 da Maslak BP Benzin İstasyonunda olacağız 10-15 dk. lik bir bekleme sürecinin ardından festival alanına toplu halde gideceğiz. Grup sürüş kuralları geçerlidir, grup sürüşüne katılmak istemeyen veya grup saatine yetişemeyen festival alnına direk gidebilir.

Motorunun başında duramayacaklar, çadırda kalacaklar veya kendini içkiye vurmak isteyen arkadaşlar (Herkes kendi ölçüsünü bilir, LÜTFEN ÖLÇÜYÜ KAÇIRMAYALIM). Yanınıza motor kilitlerinizi almayı unutmayın, Hatta herkes alsın, sonra üzülmeyelim.

Çadırda kalacak arkadaşlar yanlarına çadırlarını alsınlar, içeri yiyecek ve içecek sokmak yasak, içeride bir banka veya ATM yok, içeride kredi kartı veya ticket geçmiyor yani bunlara göre tedbirinizi alın, içeriye giriş ücretsiz, kamp alanına çadırınızı dikmek ücretsiz, festival içindeki oyunlara, söyleşilere, turnuvalara ve konsere katılmak ücretsiz, tek para harcayacağınız yer yeme - içme bölümü ve onlarda zaten fazla pahalı değil. (Fiyat listesi açıklandı)

Maslak BP'yi bilmeyen varsa çizdiğim krokilere bakabilir oda yetmezse msn den uluşasın anlatayım veya burayada sorabilirsiniz.

Bana cep telefonumdan ulaşabilirsiniz; +90 546 237 1355 Buğra BİLİM
    --------------------

Fiyat Listesi

Yiyecek Fiyatları
    Tavuk Döner (1/2 Ekmek) : 2,50 YTL
    Et Döner (1/2 Ekmek - 2 klt.) : 3,00 ve 3,50 YTL
    Dürüm (adana / urfa) : 3,50 YTL
    Kokoreç (1/2 Ekmek) : 4,00 YTL
    Köfte (1/2 Ekmek) : 3,00 YTL
    Sucuk Ekmek (1/2 Ekmek) : 3,50 YTL
    Sosisli (Sandviç ekmeği) : 2,00 YTL
    Soğuk Sandviç : 1,50 YTL
    Patates Tava (3 boy) : 1,00 - 2,00 - 3,00 YTL
    Gözleme : 2,00 YTL
    Çorba : 1,00 YTL
    Kumpir (full malzeme) : 5,00 YTL
    Kahvaltı tabağı (10 çeşit) : 3,00 YTL
    Poğaca : 0,50 Krş
    Kek : 0,50 Krş
    İçecek Fiyatları
    Su (0.5 lt) : 0,50 Krş
    Gazoz : 1,00 YTL
    Soda : 0,75 Krş
    Meyve suyu (kutu) : 1,00 YTL
    Limonata : 1,00 YTL
    Çay : 0,50 YTL
    Bitki çayları : 1,00 YTL
    Kahve : 0,75 Krş
    Bira (kutu 50'lik) : 3,00 YTL
    Şarap (33 cc bardak) : 3,00 YTL
    Tatlı Fiyatları
    Dondurma : Piyasa fiyatlarında olacak
    Waffle : Piyasa fiyatlarında olacak
    Manav Fiyatları
    Bölge/semt fiyatlarıyla aynı olacak
    Öldüren Alışkanlık
    Sigara satışları bayii fiyatında olacaktır. (Sigara içmek öldürür.)

Önemli Not: Bu fiyat listesinde belirlenen fiyatların üzerinde ödeme yapmayınız. Eğer fiyat listesindeki fiyatlardan daha fazla ödeme talep edilirse "alış-veriş yapmadan" koordinasyona bildiriniz.

--------------------

Ark.lar Yeni krokiler yapıp ekledim. Resim üstündeki linkleride kullanabilirsiniz.

http://img.photobucket.com/albums/v6...ark/genel1.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v6...dark/Sgkom.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v6.../festalani.jpg

-----

Bu bir konser DEĞİLDİR, bu bir FESTİVALDİR

Barışa Rock kısaca şunlara karşı;
    Irkçılığa - işgalciliğe - Savaşa - DTÖ'ye - Yasaklara - Cinsiyetçiliğe - İMF'ye - Nükleere - Özelleştirmeye - Homofobiye - Milliyetçiliğe - çok uluslu şirketlere - Militarizme - ÖSYM'ye .
    En önemli özelliği ise dünyayı seviyorsan sende buraya ek yapabilirsin

Katılan Gruplar "KESİN LİSTE"
    Anima
    Aylin Aslım
    Bulutsuzluk Özlemi
    Catafalque
    Çamur
    Deli
    Demir Demirkan
    Demirhan Baylan
    Gevende
    Kara Güneş
    Kara Kedi
    Kardeş Türküler
    Koma Revşen
    Kurtalan Express
    Moğollar
    Mor ve Ötesi
    Nida (Suriye)
    Redd
    Solitary
    Yaşar Kurt

KESİN LİSTEDİR

Bu Grupları Dinlemek Tamamen ÜCRETSİZDİR, Zira Festivale Girmek ÜCRETSİZ

Festivalin Sahne Programı:

CUMARTESİ GÜNÜ
    12:00 The Blow Up's (İngiltere)
    12.45 Erdal Bayrakoğlu
    13.30 Gevende
    14.15 Kara Güneş
    15.00 Çilekeş
    15.45 False in Truth
    16.30 Deli
    17.15 Çamur
    18.00 Zardanadam
    18.45 Demirhan Baylan
    19.30 Aylin Aslım
    20.15 Işığın Yansıması
    21.00 Moğollar
    21.45 Mehmet Ali Alabora konuşması ve Savaşa Karşı Ses Çıkar
    22.00 Mor ve Ötesi
    22.45 Final

PAZAR GÜNÜ
    12.00 Pinhani
    12.45 Yolgezer
    13.30 Soulitary
    14.15 Koma Revşen
    15.00 Kara Kedi
    15.45 Anima
    16.30 Catafalque
    17.15 Nidal (Suriye)
    18.00 Turgut Berkes
    18.45 Redd
    19.30 Demir Demirkan
    20.15 Yaşar Kurt
    21.00 Kurtalan Ekspres
    21.45 Kardeş Türküler & BGST
    22.00 Bulutsuzluk Özlemi
    22.45 Final

İki Festivalinde birbirlerine karşı artı ve eksileri;

1-) Güneş Faktörü;
    a)Barışa Rock Festivali Sarıyer Mehmet Akif Piknik Alanında gerçekleşiyor ve adından da belli olduğu gibi piknik alanı yani ormanın içinde. Orman deyip geçmeyin bu en önemli faktörlerden biri çünkü ağaçlar sayesinde çok az güneş geliyor ve serin oluyor, hertürlü keyif var. Ağustos sıcağında ormanlık alan gerçekten mükemmeldir.
    b)Rock'N Coke Çoğunuzun bildiği gibi Hazerfan Havaalanında yapılmaktadır ve bir ot parçası bile yoktur geniş alan sal gitsin hesabı bol bol güneşlenebilirsiniz. Ama belli bir süreden sonra gerçekten zorluk çıkarıyor, suda 500ml. 1 YTL olunca baya sıkıntı yaşanıyor.

2-) Ücret Faktörü;
    a)Barışa Rock gecen sene olduğu gibi bu senede ücretsiz! Geçen seneden önceki senelerdeki festivallerde ise ücret sadece 15YTL ve kampda bu ücrete dahil idi. Bu seneki Barışa Rock'da konaklama ve giriş tamamen ücretsiz hiçbir ücret vermiyorsunuz.
    b)Rock'N Coke'da giriş için 75YTL kamp için 125YTL ayrıca bunları hergun için tekrarlayacağınızı varsayarsak yani 2 gunluk festival size sadece giriş ve konaklama maximum olarak 400YTL ye geliyor.

3-) Yiyecek-İçecek Faktörü;
    a)Barışa Rock'da hersene olduğu gibi bu senede dönercimiz, köftecimiz, biracımız, şarapçımız, (kolacı yok) ayrancımız, tost vs.vs... bir sürü yiyecek içeçek imkanımız var ve normal fiyatlarda, uçuk kaçık değil.
    b)Rock'N Coke'da ise bütün ünlü yiyecek içecek firmaları konuşlanmış durumda hal böyle olunca "büyük firma+yüksek kalite+yüksek ücret" demektir, tabi hamama giren terler, yani yüksek ücretli biletleri alıp giriyorsan yüksek ücretli yiyecek içeçeklerde ve yüksek kalite sizin için doğru tercihtir.

4-) Kamp Faktörü;
    a)Barışa Rock herseneki gibi bu senede kamplı festival düzenliyor. Kamp alanında herhangi bir sınır yoktur. Yanlız geçenseneki festivallerden farklı olarak düzenli bir çadır alanı yaratılmıştır.
    b)Rock'N Coke bu senede konaklamalı festival yapıyor ve kamp fiyatlarının aşırı derecede yuksek vede belli bir sayı ile sınırlı olmasına rağmen Rock'N Coke severler kamp biletlerinin yarısını tüketmiş durumdalar, acele etmessen kıçın başın açıkta kalır.

5-) Ulaşım ve Otopark Faktörü;
    a)Barışa Rock'a iett tarafından atanmış özel ulaşım araçları yok, zaten bunlara gerenk yok çünkü barışa rock şehrin merkezinde sayılır cunku taxim dahil birçok yerden kalkan otobus minibüslerle ulaşım mümkün. Mümkün oldukça toplu taşıma araçları ile gelelim ve özel araçlarla güselim ormanımızı karbondioksite boğmayalım. Motorcular olarak yaptığım görüşmeler sonucu motorlarımızı içeri sokup sabit bir yerde tutabileceğiz. (yanlız içerde motorla gezmek yok )
    b)Rock'N Coke'a ulaşım iett tarafından belli saatlerde kalkacak otobus seferleri ile yapılıyor. Bunların dışında bir otobus yok. Otopark açık alan güneşin altında çayır çayır.

6-) Festivalde Yapılan Müzik Türü;
    a)Barışa Rock müzik anlayışı belli,kesin ve nettir. Adı neyse festivalde çalan şarkılarda odur. Altarnative Rock < Rock < Metal < Nu-Metal, LoveMetal < HeavyMetal < HardRock, BlackMetal, DeathMetal. Yani rockdan başlar Deathmetal'e kadar çıkar
    b)Rock'N Coke müzik anlayışını tam olarak anlamak mümkün değildir, çünkü adı rock olan bir festivalde rap,hip-hop,elektronik,dj tipi, eller havaya, kop-kop, tarzı müzikler çalıp, bu tip müzik yapan insanları festivale davet edip gereksiz gerginlik (örnek geçen seneki Rock'N Coke ceza sahnedeyken) yaratmakta üstlerine yoktur. Mantıksız bir şekilde biz rock festivali değiliz, müzik festivaliyiz. "-Ozaman adını rock yapma Music'N Coke yap" Bu benım kendi görüşüm.

-----------------------------------

Ark.lar Ben heryıl olduğu gibi bu yılda barışa rock a gidiyorum fakat bu sene fark yaratarak konaklamayıda orda yapmayı planlıyorum (çadır bulursam).
    Motorumla gideceğim ve 2 arkadaşım daha geliyor. 6 ağustos gezisinde gördüğüm kadardı ile rock müziği seven insanlarda var, bu arkadaşlarıda düşünerek açtım birazda bu konuyu.

Oraya gidersek görürüzki orda birçok grup konuşlanıyor örn: Wos-Wos Club gibi. Bizde bir köşede Motosiklet.Net pankartı açıp grubumuzu tanıtır ve motorlarımızı yanyana dizip festivale katılanlara motoru sevdiriz.

Yani kısaca gitmeyi planlayan varsa haber etsin ben gidiyorum.

-----------------------------------

RESMİ WEB SİTESİNDEN ALINTIDIR
    KATILANLAR

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE KAMPANYALAR

* Küresel Barış ve Adalet Koalisyonu
    * Küresel Eylem Grubu: Nükleer Karşıtı Kampanya, Küresel İklim
    * Değişikliğine Karşı Kampanya, GSS karşıtı kampanya
    * Greenpeace
    * Karakedi Kültür Merkezi
    * Birarada Yaşamı Savunalım Kampanyası
    * Toplumsal Kalkınma Gönüllüleri
    * Türkiye Sakatlar Derneği
    * SODEV
    * LAMBDA Eşcinsel Sivil Toplum Kuruluşu
    * Uluslar arası Af Örgütü
    * Roll Dergisi
    * Express Dergisi
    * Yeşiller
    * Munzur derneği
    * Pazartesi dergisi
    * Feminist Kadın Çevreleri
    * Türkiye Sosyal Forumu
    * Haydarpaşa İnisiyatifi
    * Güney Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi
    * Sanat Edebiyat Dergisi
    * 78'liler Girişimi
    * Sosyalist İşçi
    * Gelecek Dergisi
    * Vapurlarımızı Vermiyoruz İnisiyatifi
    * Hayvan Özgürleşmesi Hareketi
    * Amargi
    * Uluslar arası Af Örgütü
    * Fanzin Standları
    * Birgün Gazetesi
    * Dünya Yalnız Bizim Değil
    * Müzik Grupları Standları
    * Öğrenci Muhalefeti
    * Tüko-Der
    * Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı
    * Gökkuşağı Vosvosları

ODALAR VE SENDİKALAR

* Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu
    * Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği
    * Türk Tabipler Birliği
    * İstanbul Tabip Odası
    * Diyarbakır Tabip Odası
    * BİRLEŞİK METAL-İŞ
    * TEZKOOP-İŞ

ATÖLYELER

Atölyeler grubu alanda insanları meşkul edecek, eylendirecek, akivite ve oyunlarları bünyesinde bulunduruyor.

Hint kınası
    Maharetli Barışarock aktivistleri, alana gelen barışçıların istedikleri bir deseni ücretsiz olarak hint kınası ile nakşedecekler.

Kukla atölyesi
    İki gün boyunca alanada bulunacak olan malzemeler ile kukla yapmasını, yaptığımız kuklaları kullanmasını öğrenecegiz, kuklacı arkadaşların oyunuları ile eğleneceğiz.

Radyo Barışarock
    Alana kurulacak olan radyo ile fm bandı üstünden kısa mesafeli radyo yayını yapılacak.
    " Sahne alamayan grupların şarkıları 24 saat aralıksız yayınlanacak, bu grupların elemanları ile röpörtajlar gerçekleşecek.
    " Barışarock'a gelmiş olan STK sözcüleri yaptıkları işleri, deneyimleri anlatarabilirler.
    " Barışarock'a dinleyici olarak gelmiş insanlarla röpörtajlar yapılacak, sohbetler edilecek.
    " Geçen sene yapılan günlük gazete gibi alandan haberler ve belirli aralıklarla Barışarock programı yayınlanacak.

Fotoğraf atölyesi
    Alana makineleri ile gelecek arkadaşlarla Barışarock'ı en renkli biçinde anlatacak fotoğraflar çekeceğiz.

Video atölyesi
    Alanda elinde video kaydı yapabilen araçları olan arkadaşlardan gruplar oluşturulacak, bu gruplara küçük video dersleri ve kasetler verilecek. İlerki yıllarda montajlanıp kullanmak amacı ile sesli, eğlenceli görüntüler elde edilecek.

Uçurtma atölyesi
    Alanada renkli uçurtmalar yapacak en güzel dileklerimiz ile gökyüzünde çıkartacağız.

Anı tepesi
    Barışarock'a İstanbul dışından gelmiş arkadaşlarımızın kendilerine ait küçük bir eşyayı bırakabilecekleri bir tepe olacak.

Dilek ağacı
    Barış, adalet ve özgürlükten yana olan tüm insanların iyi dileklerini kumaşlara yazarak üzerine bağlanmasını isteyen güzel bir ağacımız olacaktır.

Oyunlar
    Uzun eşek, birdir bir, istop, misket, topaç, mendil kapmaca gibi çocukluk oyunlarımızı oynayacağız.

Disiplinler Arası Sanat Buluşması
    Karşı festival, Barışarock'ın sesinin sadece sahne olmaması, bu sesi daha güçlü çıkması için Barışarock'ın içeriğine uygun çeşitli workshop ve performansların yer alacağı resim, heykel, fotoğraf, enstalasyon gibi görsel sanatların çeşitli disiplinlerin bir arada sergileneceği bir buluşma gerçekleşecek.

TİYATROLAR

* Tiyatro Güney
    * Mahşer-i Cümbüş
    * Bakırköy Oyuncuları
    * Orta Direk Tiyatrosu
    * Tiyatro Simurg
    * Maske Tiyatro Topluluğu
    RESMİ WEB SİTESİNDEN ALINTIDIR

KAMP ALANI

Üç senedir festival alanında çadırlarımızla konaklıyoruz...
    Çadır alanında oyunlar, sohbetler, söyleşiler düzenliyoruz.
    Her sene alanın en eğlenceli kısımmı çadır alanı; orada kurulan dostluklar bu seneye taşındı... Ufak tefek arızalar çıkmıyor değil ama birbirimizi idare etmeyi de becerebiliyoruz. Bu sene de çadırlarımızla orada olacağız.

Dikkat Edeceklerimiz:

* Alanda kiralama veya satış olmayacağı için herkesin gelirken çadırlarını yanında getirmesinde fayda var.
    * Sabaha karşı hava epeyce serinliyor, üzerinize kalın bir şeyler de getirseniz fena olmaz..
    * Her sene olduğu gibi bu sene de çadır alanında veya alanın herhangi bir yerinde ateş yakmayalım..
    * Sabahın köründe herkesler uyurken erken kalkanlarımız son ses bağırarak ortalarda dolaşmayalım ki azıcık dinlenerek güne başlama şansımız olsun. Her türlü gürültüyü yapmak için mekan bol, alan büyük, her ne yapacaksak uyuyanlardan uzakta yapalım, arıza oranı azalır.
    * Alanın temizliğini her sene olduğu gibi bu senede hep beraber yapalım.Ayrıldığımızda arkamızda bir çöp yığını bırakmayalım.
    2003

2004

2005

Soda Ayran Cool

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AnTonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    Bu festival kaçmaz kaçmıycakta . şu gün içinde bulunduğumuz ortam da abd , ab ve israil e verilecek en büyük mesajlardan biri olucak . kapitalizm in kalelerinden biri olan coca cola ya inat hepimiz orada olmalıyız . umarım herkez duyarlı olur ve de bu festiavle katılır .

bu arada son resimdeki yeşilli ezilen ezik insan benim kankam

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Rock n Coke a kimse gitmeyecekmi yani ? Ben de ona bayıldığımdan değil ama merak ettiğim için soruyorum ??

Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    bu gün içilen her bardak kola orta doğu ya kurşun olarak yağarken bir de festivaline mi gidelim ???

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Rock n Coke a kimse gitmeyecekmi yani ? Ben de ona bayıldığımdan değil ama merak ettiğim için soruyorum ??
    ben tüm festivallere gelirim bi aksilik olmazsa..
    rock n coke da kimler var bu yıl bilgisi olan var mı??
    Ducatista:)

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Alıntı AnTonio adlı üyeden alıntı
    bu arada son resimdeki yeşilli ezilen ezik insan benim kankam
    Hakkatenmi?

Dostum Aslında savaş falan tmm ama her içilen coca cola olayına biras katılmıyorum, sonuçta resmi dayanağı olması gerekir benım için yani birşeyi kanıtlarsan onun yanında olurum.

Gerçi bu tipşeyler içinde polemik yapmadan adam gibi sesimizi barış için yukselteceğimiz bir festivale herkesi çağırıyorum.

Eğer yeterli bir çoğunluk olursa toplanıp grup sürüşü yaparıs çok gusel ve şekil oluyor "aha motosikletçiler geldi" deniyor.

----------

Bu yılki RNC'a katılan baba gruplar;
    Muse ve Placebo (ki çok severim)
    bir sürü rapçi, dj, gereksiz müzik yapan, Rock müzik olmayan müzik yapan insanlar.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    hade o zaman yap bakalım bi liste kim gelecek 10 kişi gelirse mucize olur

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    10 kişiyi yarı yarıya bulduk.

Burda adı geçmeyenler benım ark.larım motoruda var olmayan ark.ıda ben alcam zaten. Aslında hakkaten şöyle kalabalık gitsek mükemmel olur, aha geldiler demezlerse yuh bana
    Soda Ayran Cool

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aynı tarihlerde Formula 1'de var. Hangisine gitcez? Sizi bilmem ama ben varsa yoksa formula 1 derim. Organizasyonu sabote etmek gibi olmasın ama
    Hayatonda

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Dostum haklısın f1 var aynı tarihlerde ama biz iki teker hastasıyız 4 teker bizden uzak olsun (saboteyi, sabote etmek gibi olmasın)
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    hadi abi kim gelicek nası olucak liste mi yapılcak ??

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Hiçbir ayar vermeye gerek yok. Son hafta zaten liste belli olur kaç kişi geliyor diye, ona göre and. ve avr. yakaları buluşma noktaları yapıp belli bir noktada 2 grup birleşip festival alanına gidilir. Hepsinin saati, buluşma noktası son hafta ayarlanır, herşey katılıma bağlı F1 olduğu için insanlar gelmek istemeyebilirler ama motor tutkunu 4 tekerle ilgilenmez diyelim biz

Festival alanına giriş ücretsiz, park alanı ücretsiz, konaklamak isteyen çadırını getirsin, çadır dikmekde ücretsiz. Ama kamp alanına yiyecek içecek malesef almıyorlar ama içerideki ceatring de zati fazla pahalı satmıyor. Eğer katılım olursa festival yönetiminden gerekli parasal değerleri alırım.

Gelenler:

1-) SuSpect
    2-) Yeşilius
    3-) AnTonio
    4-) Reiko
    5-) StarSailor
    6-) FutureShock
    7-) Arcan
    8-) ...
    9-) ...
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    kardeş toplantı noktası ve zaman belşirtmemişsin onu da yaz da nerde nası buluşucaz bi kavrayalım olayı

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Ark.larla görüşüyorum. Motopark falan ayarlamaya çalışıyorum. Kesin liste istiyorlar işte bazı şeyler kesin olmadıgından bişi söyleyemiyorum onlara ama yinede görüşmeye devam ediyorum, burayada yazacağım.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    tamam ama şöle bişey var cuma akşamından gidilmeli yani en azından ben öle yapıcam o bakımdan ona göre konuşmakları yaparsın sende

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Cuma Akşamı mı? Napcan hoca orda?
    Festival alanı daha yeni yeni kurulumlarını bitirmiş olur, provamı izleyecen

Nese bunuda bir sorim bakalım cumadan damlanılabiliniyormu diye.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    anlaşılan sen hiç gitmemişsin cuma akşamından bütün olay cuma akşamı . yaşa ve gör anlatılmaz . ama muhakkak cuma akşamından gidilmeli .

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Yok hacı ben gittim hep ama cumartesi öğleden sora gibi gittim.

Cuma akşamı ne olup ne bitiyor bilmiyorum Sanırım sohbet muhabbet ha
    Soda Ayran Cool

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı
    ben tüm festivallere gelirim bi aksilik olmazsa..
    rock n coke da kimler var bu yıl bilgisi olan var mı??
    Tabi cebere ni aldın gidiyosun heryere

Bu arada söyleme fırsatım olmadı hayırlı olsun motorun kazasız belasız günlerde kullan

Beni listeye yazmayın ama gelmeye çalışıcam.Gelemezsem adını yazdırdı gelmedi olmasın

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Ark.lar görüşmelerim sonucu 2 madde de değişiklik yaptım. Ayrıca Motorlarımızı içeri sokup belli bir yerde toplu şekilde barındırabileceğiz böylelikle motosiklete ilgi duyan herkesi bilinçlendirebilir ve motora varsa olumsuz bakışlarını değiştirebiliriz, Fakat motorla festival içinde gezmek yasak.

4-) Kamp Faktörü;
    a)Barışa Rock herseneki gibi bu senede kamplı festival düzenliyor. Kamp alanında herhangi bir sınır yoktur. Yanlız geçenseneki festivallerden farklı olarak düzenli bir çadır alanı yaratılmıştır.
    b)Rock'N Coke bu senede konaklamalı festival yapıyor ve kamp fiyatlarının aşırı derecede yuksek vede belli bir sayı ile sınırlı olmasına rağmen Rock'N Coke severler kamp biletlerinin yarısını tüketmiş durumdalar, acele etmessen kıçın başın açıkta kalır.

5-) Ulaşım ve Otopark Faktörü;
    a)Barışa Rock'a iett tarafından atanmış özel ulaşım araçları yok, zaten bunlara gerenk yok çünkü barışa rock şehrin merkezinde sayılır cunku taxim dahil birçok yerden kalkan otobus minibüslerle ulaşım mümkün. Mümkün oldukça toplu taşıma araçları ile gelelim ve özel araçlarla güselim ormanımızı karbondioksite boğmayalım. Motorcular olarak yaptığım görüşmeler sonucu motorlarımızı içeri sokup sabit bir yerde tutabileceğiz. (yanlız içerde motorla gezmek yok )

Festivalin Sahne Programı açıklandı.

Festivalin Sahne Programı:

CUMARTESİ GÜNÜ
    12:00 The Blow Up's (İngiltere)
    12.45 Erdal Bayrakoğlu
    13.30 Gevende
    14.15 Kara Güneş
    15.00 Çilekeş
    15.45 False in Truth
    16.30 Deli
    17.15 Çamur
    18.00 Zardanadam
    18.45 Demirhan Baylan
    19.30 Aylin Aslım
    20.15 Işığın Yansıması
    21.00 Moğollar
    21.45 Mehmet Ali Alabora konuşması ve Savaşa Karşı Ses Çıkar
    22.00 Mor ve Ötesi
    22.45 Final

PAZAR GÜNÜ
    12.00 Pinhani
    12.45 Yolgezer
    13.30 Soulitary
    14.15 Koma Revşen
    15.00 Kara Kedi
    15.45 Anima
    16.30 Catafalque
    17.15 Nidal (Suriye)
    18.00 Turgut Berkes
    18.45 Redd
    19.30 Demir Demirkan
    20.15 Yaşar Kurt
    21.00 Kurtalan Ekspres
    21.45 Kardeş Türküler & BGST
    22.00 Bulutsuzluk Özlemi
    22.45 Final
    Soda Ayran Cool

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler