Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NTV - Motokeyf'ten duyuru...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sayın Ozan SEZGİN den üyesi olduğum gruba gelen mail'i iletiyorum.

Merhaba,

19 Temmuz günü yapılacak "Ride to Work" yani işe motosikletle gitme aktivitesiyle ve motosikletin bir yaşam biçimi olarak benimsenmesiyle ilgili olarak Hisar Çay Bahçesi'nde saat 19.00'da Motokeyf Programı olarak haber-röportaj çekimi yapacağız.

Programız her cumartesi öğlen 12.10'da NTV'de yayınlanmakta olup, ilgili çekim de bu cumartesi yayınlanacaktır. Bu kapsamda aktiviteyle ilgilenen ve katılmak isteyen arkadaşları motosikletleriyle 19 Temmuz saat 19.00 'da Rumeli Hisarı, Hisar Çay Bahçesi'ne bekleriz
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok güzeeeeelllll.
    Yarın ben de işe motorla gelicem.

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı ozturk_sertac adlı üyeden alıntı
    Sayın Ozan SEZGİN den üyesi olduğum gruba gelen mail'i iletiyorum.

Merhaba,

19 Temmuz günü yapılacak "Ride to Work" yani işe motosikletle gitme aktivitesiyle ve motosikletin bir yaşam biçimi olarak benimsenmesiyle ilgili olarak Hisar Çay Bahçesi'nde saat 19.00'da Motokeyf Programı olarak haber-röportaj çekimi yapacağız.

Programız her cumartesi öğlen 12.10'da NTV'de yayınlanmakta olup, ilgili çekim de bu cumartesi yayınlanacaktır. Bu kapsamda aktiviteyle ilgilenen ve katılmak isteyen arkadaşları motosikletleriyle 19 Temmuz saat 19.00 'da Rumeli Hisarı, Hisar Çay Bahçesi'ne bekleriz
    dostum bu mailli atan arkadaşa yazsana çarşamba günü yapılacak çekim için motorcu topluyacağına hazır toplanmışı var gelsin çeksin

[IMG][/IMG]
    zekimürende bizi görecekmiymiş
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    BMW F650 GS

doğru söylüyorsun tabi.
    Aslında çok fazla kişiye ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum çekim için. Ben gidemeyeceğim her zamanki gibi ama MT deki arkadaşlarımızında haberi olsun isteyerek bu konuyu ekledim...
    SERTAC OZTURK

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Çok güzeeeeelllll.
    Yarın ben de işe motorla gelicem.
    yarın da git tabii ki de 19 temmuz çarşamba
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    dostum bu mailli atan arkadaşa yazsana çarşamba günü yapılacak çekim için motorcu topluyacağına hazır toplanmışı var gelsin çeksin

[IMG][/IMG]
    zekimürende bizi görecekmiymiş
    yuhhhh bu ne millet abi yaaa mt de bukadar insanı bir biraraya getirmeyi nasıl başarıyorsun bravoooo en sevmedigim şehirler arasında istanbulda var sanki bana bogucu bir yaşamı olan şehirmiş gibi geliyor ama sizin bu organızasyonlarınızı izledikçe içimden birşeyler gidiyor. sonunda sırf bu organızasyonlara katılmak için oraya taşıncam

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    yuhhhh bu ne millet abi yaaa mt de bukadar insanı bir biraraya getirmeyi nasıl başarıyorsun bravoooo en sevmedigim şehirler arasında istanbulda var sanki bana bogucu bir yaşamı olan şehirmiş gibi geliyor ama sizin bu organızasyonlarınızı izledikçe içimden birşeyler gidiyor. sonunda sırf bu organızasyonlara katılmak için oraya taşıncam
    sonermı topluyor bizi
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozturk_sertaç;

nihayet.. demeye kalmadan mesajınızın alıntı olduğunu anladım. eğer siz basettiğiniz ozan sezgin bey'e ulaşabiliyorsanız benim bazı şikayetlerim var da.

- motokeyf programını hazırlayanlar, acaba bu forumları okuyorlar mı?
    - okumadıkları belli, okusa idiler haber grubuna mail atmakla birlikte burda bir de topik açardılar.
    - kendileri ile ilgili yapılan önerileri ne derece dikkate alıyorlar? almadıkları belli, aslında haberleri bile yok?
    - o programı madem motosiklet severler için yapıyorlar, neden topiklerden haberleri yok
    - süresi neden 15 dakika. 45 dakika olacak kadar paraları yada sponsorları yok demek?
    - neden hep çok yüksek paralı motosikletleri getirip güya onları test ediyorlar? Türkiye de kaç kişide bu pahalı motosikletlerden var da onlara hitap etmeye çalışıyorlar?
    - neden belirli markalar üzerine program çekiyorlar? yoksa o markalar sponsor olup da, bizden başkasını çekmeyeceksiniz mi diyorlar
    - neden halkın kullandığı motosikletler gündeme girmiyor?
    - neden .. neden.. neden?

- onlar işlerini bilmedikleri için ben öğretmek isiyorum..

- sayın ntv ve motokeyf yetkilileri. sizleri bu topiklerden en çok eleştirenlerden biriyim. nasıl bir motosiklet programı olmalı biliyor musunuz? durun sizlere öğreteyim:

- sadece motosiklet üzerine olmalı..
    - süresi 45 dk gibi bir süre olmalı programın.
    - her çeşit motor incelenmeli, tanıtılmalı.. en ucuzundan, harley motorlara kadar.. mobiletten, 1200 cc likler ve daha fazlasına kadar. vs.
    - ufak tefek sorunların nasıl giderileceği gösterilmeli
    - motor konusunda servis ustalarının görüşleri alınmalı, tavsiyeleri dinlenmeli
    - yeni gelişmeler aktarılmalı, kampanyalar vs.
    - modifiyelere yer verilmeli,
    - motosiklet kıyafetlerine yer verilmeli,
    - buluşmalara, organizasyonlara gidilmeli, çekimler yapılmalı
    - röportajlara yer verilmeli,
    - motosiklet satış yerlerine gidilmeli.. ordaki modeller gösterilmeli,
    - motosikletçi hayatını kolaylaştıran ürünler tanıtılmalı,
    - güvenlik sistemleri incelenmeli,
    - telsiz sistemleri tanıtılmalı,
    - motosiklet bakım ve temizlik işlemleri gösterilmeli, ilgili ürünler hakkında bilgi verilmeli,
    - genel olarak, motosiklet marka ve fiyatlarına değinebilmeli.
    - motosiklet ile gidilebilecek yerleri tanıtmalı, güzergah, konaklama vb.
    - motosiklet kullanıcıları ile konuşmalı, kim olursa olsun.. illa ünlü biri olmasına gerek yok.
    - motosiklet kanuni mevzuatına yer ayırmalı, güncel haberleri vermeli
    - motosiklet lastiklerini incelemeli, lastik markalarına yer vermeli.
    - programda soru-cevap bölümü olmalı.. canlı sorular alınıp cevaplanmalı,
    - programın internet sitesi olmalı.. program içerikleri orda olmalı, mail ile programa soru alabilmeli.. ve programda gerek görülürse cevaplandırılabilmeli. ancak, mailler cevapsız bırakılmamalı.
    - gelecek hafta işlenecek konular, bu haftaki programda, program kapanmadan söylenmeli ki.. iple çekilsin.
    - dopdolu bir program olmalı, izleyici kitlesini oluşturmalı.

böyle bir program şimdilik olmadığı için; koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi deniyor.

Ey müteşebbis ruhlu Prodüktörler! sizlere sesleniyorum. Var mı sizde bu cesaret?
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    sonermı topluyor bizi
    dostum biz bir ailleyiz her çarşamba toplanıyoruz ben sadece zaman olarak daha müsayit olduğum için liste yapıyorum
    KAMP ADAMLARI

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    dostum biz bir ailleyiz her çarşamba toplanıyoruz ben sadece zaman olarak daha müsayit olduğum için liste yapıyorum
    atlama sen bızı toplamıyor cıkarıyorsun böluyor carpıyorsun
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Motosikleti
    Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    ozturk_sertaç;

nihayet.. demeye kalmadan mesajınızın alıntı olduğunu anladım. eğer siz basettiğiniz ozan sezgin bey'e ulaşabiliyorsanız benim bazı şikayetlerim var da.

- motokeyf programını hazırlayanlar, acaba bu forumları okuyorlar mı?
    - okumadıkları belli, okusa idiler haber grubuna mail atmakla birlikte burda bir de topik açardılar.
    - kendileri ile ilgili yapılan önerileri ne derece dikkate alıyorlar? almadıkları belli, aslında haberleri bile yok?
    - o programı madem motosiklet severler için yapıyorlar, neden topiklerden haberleri yok
    - süresi neden 15 dakika. 45 dakika olacak kadar paraları yada sponsorları yok demek?
    - neden hep çok yüksek paralı motosikletleri getirip güya onları test ediyorlar? Türkiye de kaç kişide bu pahalı motosikletlerden var da onlara hitap etmeye çalışıyorlar?
    - neden belirli markalar üzerine program çekiyorlar? yoksa o markalar sponsor olup da, bizden başkasını çekmeyeceksiniz mi diyorlar
    - neden halkın kullandığı motosikletler gündeme girmiyor?
    - neden .. neden.. neden?

- onlar işlerini bilmedikleri için ben öğretmek isiyorum..

- sayın ntv ve motokeyf yetkilileri. sizleri bu topiklerden en çok eleştirenlerden biriyim. nasıl bir motosiklet programı olmalı biliyor musunuz? durun sizlere öğreteyim:

- sadece motosiklet üzerine olmalı..
    - süresi 45 dk gibi bir süre olmalı programın.
    - her çeşit motor incelenmeli, tanıtılmalı.. en ucuzundan, harley motorlara kadar.. mobiletten, 1200 cc likler ve daha fazlasına kadar. vs.
    - ufak tefek sorunların nasıl giderileceği gösterilmeli
    - motor konusunda servis ustalarının görüşleri alınmalı, tavsiyeleri dinlenmeli
    - yeni gelişmeler aktarılmalı, kampanyalar vs.
    - modifiyelere yer verilmeli,
    - motosiklet kıyafetlerine yer verilmeli,
    - buluşmalara, organizasyonlara gidilmeli, çekimler yapılmalı
    - röportajlara yer verilmeli,
    - motosiklet satış yerlerine gidilmeli.. ordaki modeller gösterilmeli,
    - motosikletçi hayatını kolaylaştıran ürünler tanıtılmalı,
    - güvenlik sistemleri incelenmeli,
    - telsiz sistemleri tanıtılmalı,
    - motosiklet bakım ve temizlik işlemleri gösterilmeli, ilgili ürünler hakkında bilgi verilmeli,
    - genel olarak, motosiklet marka ve fiyatlarına değinebilmeli.
    - motosiklet ile gidilebilecek yerleri tanıtmalı, güzergah, konaklama vb.
    - motosiklet kullanıcıları ile konuşmalı, kim olursa olsun.. illa ünlü biri olmasına gerek yok.
    - motosiklet kanuni mevzuatına yer ayırmalı, güncel haberleri vermeli
    - motosiklet lastiklerini incelemeli, lastik markalarına yer vermeli.
    - programda soru-cevap bölümü olmalı.. canlı sorular alınıp cevaplanmalı,
    - programın internet sitesi olmalı.. program içerikleri orda olmalı, mail ile programa soru alabilmeli.. ve programda gerek görülürse cevaplandırılabilmeli. ancak, mailler cevapsız bırakılmamalı.
    - gelecek hafta işlenecek konular, bu haftaki programda, program kapanmadan söylenmeli ki.. iple çekilsin.
    - dopdolu bir program olmalı, izleyici kitlesini oluşturmalı.

böyle bir program şimdilik olmadığı için; koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi deniyor.

Ey müteşebbis ruhlu Prodüktörler! sizlere sesleniyorum. Var mı sizde bu cesaret?
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Topuz;
    Öncelikle şunu söylemek isterim Ozan SEZGİN i şahsen tanımıyorum. Fakat gelen mailden dolayı mail adresi mevcut ve senin bu yazını kendisine mail olarak atacağım.
    Herkese güvenli ve zevkli sürüşler...
    SERTAC OZTURK

Motosikleti
    Alıntı ozturk_sertac adlı üyeden alıntı
    Topuz;
    Öncelikle şunu söylemek isterim Ozan SEZGİN i şahsen tanımıyorum. Fakat gelen mailden dolayı mail adresi mevcut ve senin bu yazını kendisine mail olarak atacağım.
    Herkese güvenli ve zevkli sürüşler...
    dostum sen bence mailine birde bu link i eklede bir zahmet siteye girip eleştirileri kendi okusun saygılar
    KAMP ADAMLARI

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Topuz kardeşim adeta benim ağzımdan yazmışsın seni kutluyorum ve bu önemli konuyu dile getirdiğin için çok tesekkür ediyorum.Dediğin gibi tv lerde ve gazetelerde yapılan bu bölümler ehil ellerde olmalı.Her çarsamba sırf motosiklet okumak için gazeteyi alıyorum kel alaka konuyla geçiştirilmiş olduğunu görüyorum bu hep böyle oluyor ne acı ki...bu işi hakkıyla iki sene önce aksam gazetesinde yapan bi arkadasımız vardı ama ne yazık ki çok iyi yapıyor diye o sayfayı kaldırdılar.
    Ey medya ilgilileri eger bu topikleri okuyorsanız aklı başında adam gibi motosiklet programları ve gazete köşeleri hazırlayın diyorum.....sevgiler sunuyorum

Motosikleti
    BMW F650 GS
    MOTOKEYF Programı Yapım Koordinatörü Sayın Burcu Sabuncuoğlu'nun "TOPUZ" kullanıcı isimli arkadaşımızın eleştirisine cevaben göndermiş olduğu mail aşağıdadır.

Herkese keyifli sürüşler...

Merhaba sevgili izleyicimiz,

Mailinizi aldık ve eleştirilerinizi dikkatle okuduk. Programımıza olan ilginize teşekkür ederiz ancak sanırız programımızı yeterince dikkatle takip etmemektesiniz.

Öncelikle vurgulamak isteriz ki programımız tahmin ettiğiniz gibi sponsorlu bir programdır. Buna karşı biz programımızda büyük-küçük tüm motorlara yer veriyoruz. Örneğin Motomax Keeway ARN 125’de (4 Mart tarihli 2. Bölüm) programımızda yer aldı, BMW R 1200 RT’de (17 Haziran tarihli 17. Bölüm) dolayısıyla en ucuzunda en pahalısına geniş bir tayfta yer alan motosikletlere yer vermeye çalışmaktayız.

İkincisi programımızda sadece ünlülere değil motosikletli yaşamı bir hayat felsefesi haline getirmiş konuklara da yer vermekteyiz. Örneğin rodajla ilgili olarak röportaj yaptığımız 17. bölümümüzü tekrar izlemenizi öneririz. Bu bölümde rodaj konusunda bilinmeyenleri bir motosiklet tutkunu olan Ömer Sile’ye sorduk ki kendisi aynı zamanda Samura Motor servis ortağı ve yetkilisidir.

Bir diğer nokta ise programımızı tekrar dikkatle izleyecek olursanız motosiklet kıyafetleri ilgili birkaç bölüm yaptık yazlık ve kışlık kıyafetleri tanıttık. Üstelik motosikletçinin yaşamını kolaylaştıracak, hayatını korumasına yardımcı olacak - örneğin motor airbag gibi- konulara sıklıkla yer vermekteyiz. Motosiklet lastikleri ile ilgili ise hem Fransa’da hem Türkiye’de kapsamlı röportajlarla iki bölüm yaptık.

Motosikletin kanuni mevzuatına gelince... Bu da hassaslıkla ilgilendiğimiz konular arsasında. Örneğin 22 Nisan tarihli 9. bölümde kendisi de bir motosiklet kullanıcısı olan Av Suphi Bediz’in motosikletçilerin trafikteki güvenliğini tehlikeye sokan konulardan biri ilgili yürüttüğü hukuki mücadeleye yer verdik ki bu dava sonucunda alınan karar, diğer davalara emsal oluşturacak niteliktedir.

Değindiğiniz diğer konu ise buluşmalar, organizasyonlar... Motokeyf ilk bölümünden itibaren MOTED’in ve değişik motosiklet kulüplerinin organizasyonlarında yer aldı. Onun dışında motor sporlarına yeni yetenekler kazandırmak amacıyla bu yıl Honda’nın tek marka kupası olarak düzenlediği CR125 Cup’ı da program olarak titizlikle takip etmekteyiz. Ayrıca motosiklet festivalleri, motosiklet kulüplerinin aktiviteleri de takip ettiğimiz konular arasındadır.

Tüm bu sıraladığım bölümlere www.motokeyf.com’dan ulaşabilir. Düşük ve yüksek çözünürlükte bu bölümleri ve kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz bölümleri indirebilir, forum kısmımızda tartışmalara katılabilirsiniz. Ayrıca bize her konudaki görüşlerinizi bilgi@motokeyf.com adlı adresimizden ulaştırabilirsiniz.

Bu arada eklemek isteriz ki mailinizden anladığımız kadarıyla sanırız sizin de bir motosiklet programı yapabilmek ve tüm markalara bu programda yer verebilmek gibi bir düşünceniz var. Biz ekip olarak motosiklet programlarının yaygınlaşabilmesinin bir motosiklet kültürü oluşabilmesi için çok önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu doğrultuda şayet bu niyetinizi gerçekleştirmek aşamasına gelirseniz size büyük markaların sponsorluğu konusunda Motokeyf ekibi olarak destek vermek isteriz.

Saygılarımızla,

Motokeyf ekibi adına

Yapım Koordinatörü

Burcu Sabuncuoğlu
    SERTAC OZTURK

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    valla cevap gelmesın sevıdın yaaa demek gercekten cıddı bıey yapmay calısoyolar da; neden yaptık ettık felan yerıne da fazla yapmaya calısacagız denmedı onu anlamdım ınsan psıkolojısı olabılır zıra savunma olayı.
    arkadsın dedıklerıne katılıyorum.
    sure uzasın oncelıklı olrak ve cok gec saatte yayınlanmazsa daha ıyı lur. gec dıyorum zıra c.tesi calıstıgım ıcın tekrarını seyredebılıyorum oda cok kısa suruyor.
    programı hıc kacırmazdım ama bıkc bolum arka arkaya ucuk motorlar, harleycıler ve hafıf şovlarını gorunce bana ters geldı.daha içlere inilmeli.şikayetlere daha fazla yer verılmelı.süre uzamalı,daha guzel bır saatte yayınlanmalı.daha cok var yzcaamda neyse hep eleştrı de olmaz.
    boyle bır programdan dolayı kutlamak da gerek motokeyf ekıbını zıra bu bır ılk ve ıllakı zorluklar elestırıler olacak ama baslangıc guzel. tebrıkler daha guzel olcak inşaallah.
    özturk_sertac; bılgı verdıgın ıcın tesekkurler
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    ağlamak istiyorum...
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Bana kalırsa tek olmanın verdiği sorumluluk duygusuyla hareket etmeliler.
    Böyle bir programı yapıyor olmak bile takdir edilmeli.
    Umarım program sayısı artar,böylece çeşitlilik de artmış olur.
    Ben kaçırdığım bölümleri sitesine girip izliyorum.Sitelerinden hertürlü eleştiriye de cevap veriyorlar.Biz yaptık oldu zihniyeti yok yani.
    Öztürk beye de teşekkürler.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    valla bende eleştiri felan yapmıstım sıtelrınden de cvp aldıgımı hatırlamıyorum ondan sonra da gırmedım zaten. degısmıs olabılır tabıki.
    degısmeyen tek sey degısımdır.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler