Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

[MT]23 Temmuz-Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist.turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    aydın ölmez var mak-if var..... uzar daha bence... terminatör sattı bizi bu arada arkadaş maşukiye rakı+balık olayına takılmaya karar verdi
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zikzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125MT
    Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı
    hey maşallah beee....
    hadi hadi 100'ü tamamlıyalım beyler bayanlar

ne bu abi havada yüz karada yüz gibi
    sende al şu hyosung ı da onunla gel baba
    hem cbr la karşılaştırırız

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapılan liste herkezin görebilmesi için birinci sayfaya kopyalanaktır..
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    arkadaşlar güzel bir turla bitirirsek toplu olarak daha mantıklı olur oradan çıkıp secret gardene giderek bu iş hallolmuş sayılmaz bana göre...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar güzel bir turla bitirirsek toplu olarak daha mantıklı olur oradan çıkıp secret gardene giderek bu iş hallolmuş sayılmaz bana göre...
    sawaş abi bence haklısın mesafa biraz uzatılırsa daha güzel olur

yalnız iyi org. olmak lazım güzergah için araç trafiğinin yoğun olmadığı yolları seçmek lazım malum o kadar kalbalık kaş yapalım derken göz çıkarmayalım

saygılar

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    bende gelmeye calısacagım.incirlide bulusma noktasında olmaya calısacagım o gun...bu hafta sınu bıldıgınız gıbı balkan sampıyonası var motocros.gp den sonrakı en buyuk yarıs..bu faalıyet ıcın o gorevı baskasına devretmeye calısacagım.cok onemlı ve tekrarı zor olan bır yardım bu...
    dusunen arkadaslara cok tsk.
    pekı sonra hakkın rahmetıne kavusan arkadaslarımız adına faalıyet yapıyormuyuz ne oldu o konu...

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    savaş abi bi yanlış anlamadır gidiyor

ben kısaca özetliyim
    DARÜLACEZE ZİYARETİNDEN
    sonra vefat eden arkadşlarımız için bir istanbul turu düşünülüyor
    ama bu tur ne o kadar uzun nede bu kadar kısa olacak
    küçük cc li arkadaşlar var armızda ehliyetsiz olanlar var yolu o kadarda uzatıp kimseyi riske atmayalım ve yol uzadıkça KESİNLİKLE kopmalar olacak diyorum KOPMALAR OLDUKÇA amacımız olan şehir içindeki grup sürüşü darmadagın olacak heee ziyaretimizi yaptık paldır küldür hadi secret gardene gidiyoruzda DEMİYORUM orası en son iş. turumuzu attıktan sonra gideriz
    bu akşam galatadayım sende gelde akıllı mantıklı kimsenin ZORLANMAYACAGI SIKINTI YAŞAMAYACAGI benim kafamda var 1 kaç yol ama yaptırımcı olmak yerine ortak bir güzergah BELİRLEYELİM diyorum
    konu bundan ibarettir
    SAYGILARIMLA tombul abim akşam erken gelin .

Motosikleti
    Mondial 125MT
    Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı
    küçük cc li arkadaşlar var armızda ehliyetsiz olanlar var yolu o kadarda uzatıp kimseyi riske atmayalım ve yol uzadıkça KESİNLİKLE kopmalar olacak diyorum KOPMALAR OLDUKÇA amacımız olan şehir içindeki grup sürüşü darmadagın olacak heee ziyaretimizi yaptık paldır küldür hadi secret gardene gidiyoruzda DEMİYORUM orası en son iş. turumuzu attıktan sonra gideriz

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    dimi yaaaaa zikzak kardeşim o gün sakın ha sakın canım benim
    anlıyorsun degilmi yok sana zikzak falan
    heee nasıldı bu arada p.tesi günü KAVAKLI

reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    savaş abi bi yanlış anlamadır gidiyor

ben kısaca özetliyim
    DARÜLACEZE ZİYARETİNDEN
    bu akşam galatadayım sende gelde akıllı mantıklı kimsenin ZORLANMAYACAGI SIKINTI YAŞAMAYACAGI benim kafamda var 1 kaç yol ama yaptırımcı olmak yerine ortak bir güzergah BELİRLEYELİM diyorum
    konu bundan ibarettir
    SAYGILARIMLA tombul abim akşam erken gelin .
    Göksel sana ulaşabileceğim telefon veya akşam kaça kadar orada olduğunuzu anlatan bir yazı atabilirsen saat 10.00 gibi oraya gelirim. Tabii o saate kadar orada olursanız. Birde tam nerede olduğunuzu yazarsaniz sevinirim.
    Hayat Düşmezsen güzeldir...

Motosikleti
    Mondial 125MT
    dimi yaaaaa zikzak kardeşim o gün sakın ha sakın canım benim
    anlıyorsun degilmi yok sana zikzak falan
    heee nasıldı bu arada p.tesi günü KAVAKLI

süperdi abi süperdi...
    ilk kez grup sürüşünden zevk aldım...
    istanbul caddesini ters çevirdik

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    TLF NUMARAM İLK SAYFADA VAR AMA TEKRAR YAZAYIM

0 535 819 32 86

aslında her hafta mekanı ben kapatıyorum hatta bu hafta amacım erkenden kaçmaktı uykusuz kalıyorum işten kovulucam diye uygun bir saatte gidiyim diyordum ama seni bekliyecegim

yerde tam olarak galataya karaköy tarafından girişte sol tarafta
    ((iskele tarafından))
    ilk mekan zaten MOTORLARI görürsün

mekanın ismi DER-SAADET

orda olucam bekliyorum

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    arkadaşlar geliceğine emin olduğum arkadaşlarım var sayısı 20-25 civarı hepside forumlardan tanıdığım arkadaşlar umarım katılım düşündüğümüzden de fazla olur ama yinede benim katılım konusunda şüphelerim var malüm pazar günü olması ehliyetsiz arkadaşların çoğunlukta olması bilemiyorum umarım katılım çok olur...

liste eksik varsa hatırlatsın

1-mühendis1959-müslüm
    2-along-göksel...
    3-donniedarko-hasan
    4-frontier-sehat
    5-sametçakar
    6-zikzak-erkin
    7-cihan-blacat
    8-crato-yavuz
    9-akalteke-tamer
    10-lespaul-serkan
    11-$ebo-şebnem
    12-vınvın-handee
    13-delipoyraz-funda
    14-batuhan 35
    15-muzo
    16-intercom
    17-soner
    18-johnny rock-sinan
    19-tunoka-tuncel
    20-ledo
    21-belifelesss
    22-gelişim sürücü kursu
    23-gucci
    24-kelsinus-ozan
    25-eko81-erkan
    26-judas2-ismet
    27-not_fear
    28-serkan79
    29-rölanti
    30-pampam-deniz
    31-abimiçin
    32-ashes-ersen
    33-trader
    34-ataper
    35-necdet
    36-musturaki
    37-brubaker-veysel
    38-mete_han
    39-niceman
    40-erkan 1979
    41-beto977
    42-thai-ziya
    43-007-cüneyt
    44-archangel
    45-tmrbaykal-tamer
    46-nautilus
    47-gece
    48-er5
    49-çıtır
    50-zühtüpaşa
    51-enişteee-ümit
    52-scud-kemal
    53-69denizci
    54-chopper250-reha
    55-motti60
    56-nurettin
    57-savaşXXL
    58-reklamcı2003
    59-terminatör-kemal
    60-kömür-yunus

inşaallah terkrar silmezler!!!!!!!!!!!!!
    61-ahmet taner-ahmet taner yüksel

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar darülaceze ziyareti, bence yerine oturdu herkes ne yapacağını biliyor, sadece Ahmet arkadaşımızın sorduğu bir soru var toplumu yardım yapalım gibi bence para işi çok riskli, ben şahsen kimseden para toplamak istemem, ZATEN DARÜLACEZE DE BAĞIŞ ODASI VAR ORADA MAKBUZ KARŞILIĞI BAĞIŞ YAPILABİLYOR fazla vakit almıyor çok pratik bi şekilde makbuz yazıyorlar , ayrıca bizim için ayrı bir makbuz koçanı olacak böylece MT nin yaptığı yardımın toplamını da öğrenebileceğiz.

Ziyaretten sonra ki güzergah için, bence pazar günü oto yollar çok kalabalık oluyor ama şehir içi sakin olur, arkadaşımız bu grubun karşıya geçmesini de istiyor, bencede iyi olur ama bu yoğun trafikte kesinlikle kopmalar olacaktır, o yüzden ben şöyle bir teklifte bulunacağım,
    Ziyaret bittikten sonra toplu halde haliç köprüsü geçilip vatan caddesinden aksaray, yenikapıdan sahil,eminönü,karaköy,dolmabahçe de toplanma yapalım burada bir basın toplantısı yaptıktan sonra karşıda yani kadıköy yakasında bir saat sonra ikinci bir toplanma yeri yapalım grup sürüşü olmadan herkes bir saat sonra kadıköy tarafında toplansın arkadaşımızın söylediği güzergah dolaşılmaya başlansın son durağımızda da bir basın toplantısı düzenlenir daha sonra istiyen secret gardene gelir istiyen karşıda bir yere oturur muhabbetini yapar. Yada bu fikrimi geliştirelim.

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi yanlış anlamadır gidiyor

ben kısaca özetliyim
    DARÜLACEZE ZİYARETİNDEN
    GÖKSEL dostum yanlış anlamaların önüne geçmek için başlığın ismini değiştirtsek mesala 23 temmuz DARÜLACEZE ZİYARETİ VE SONRASI KAZALARDA ÖLEN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN İST.TURU gibi vs. bence katılımı arttırmak ve yanlış anlaşılmanın önüne geçmek için faydalı olabilir

saygılar

Motosikleti
    salcano LF250-4 2006
    Liste yapılıyorsa benide dahil edin lütfen bende mutlaka geleceğim

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı
    GÖKSEL dostum yanlış anlamaların önüne geçmek için başlığın ismini değiştirtsek mesala 23 temmuz DARÜLACEZE ZİYARETİ VE SONRASI KAZALARDA ÖLEN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN İST.TURU gibi vs. bence katılımı arttırmak ve yanlış anlaşılmanın önüne geçmek için faydalı olabilir

saygılar
    olabilir iyide olur ama yanlış anlaşılan şey başlık degil güzergah konusu onuda bu akşam çözüyoruz

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar darülaceze ziyareti, bence yerine oturdu herkes ne yapacağını biliyor, sadece Ahmet arkadaşımızın sorduğu bir soru var toplumu yardım yapalım gibi bence para işi çok riskli, ben şahsen kimseden para toplamak istemem, ZATEN DARÜLACEZE DE BAĞIŞ ODASI VAR ORADA MAKBUZ KARŞILIĞI BAĞIŞ YAPILABİLYOR fazla vakit almıyor çok pratik bi şekilde makbuz yazıyorlar , ayrıca bizim için ayrı bir makbuz koçanı olacak böylece MT nin yaptığı yardımın toplamını da öğrenebileceğiz.

Ziyaretten sonra ki güzergah için, bence pazar günü oto yollar çok kalabalık oluyor ama şehir içi sakin olur, arkadaşımız bu grubun karşıya geçmesini de istiyor, bencede iyi olur ama bu yoğun trafikte kesinlikle kopmalar olacaktır, o yüzden ben şöyle bir teklifte bulunacağım,
    Ziyaret bittikten sonra toplu halde haliç köprüsü geçilip vatan caddesinden aksaray, yenikapıdan sahil,eminönü,karaköy,dolmabahçe de toplanma yapalım burada bir basın toplantısı yaptıktan sonra karşıda yani kadıköy yakasında bir saat sonra ikinci bir toplanma yeri yapalım grup sürüşü olmadan herkes bir saat sonra kadıköy tarafında toplansın arkadaşımızın söylediği güzergah dolaşılmaya başlansın son durağımızda da bir basın toplantısı düzenlenir daha sonra istiyen secret gardene gelir istiyen karşıda bir yere oturur muhabbetini yapar. Yada bu fikrimi geliştirelim.
    kesinlikle mantıklı şeyler yazmışsın müslüm abi sanırım secret gardn olayıda yanlış anlaşıldı secret garden olayı tüm işler yani ziyaret basın toplantısı ve toplu sürüş gerçekleşip tüm yapılması gerekenler yapıldıktan sonra isteyenlerin sohbet için gideceği bir yer ..orayı seçmemizin sebebi her salı gidiyoruz keyifli bir mekan bu yüzden yukarıda forumlarda farklı anlaşıldığını hissettim ..müslüm abi seninde dediğin gibi isteyen anadolu yakasındada kalabilir tamamen kişilerin pazar günlerini nasıl geçirmek istedikleriyle alakalı bence bu anlamda bir sorun olduğunu sanmıyorum...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250

saygılar
    olabilir degiştirebiliriz ama yanlış anlaşılan şey başlık degil güzergah konusu onuda bu akşam çözücez

Alıntı aydinolmez adlı üyeden alıntı
    Liste yapılıyorsa benide dahil edin lütfen bende mutlaka geleceğim
    listedesin abi orjinal liste sayfa 43 de

Motosikleti
    salcano LF250-4 2006

saygılar
    Abi çok haklısın yüzyüze görüştüğüm bazı arkadaşlardan ben zaten yardımda bulunuyorum diye cevaplar alıyorum ayrıca izah etmek durumunda kaldım birkaç kişiye ....amaç şahıs olarak yaptığımız yardımlar değilki bence bizde yapıyoruz birsürü yere yardım önemli olan sesimizi duyurmak deyilmi.......

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler