Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

[MT]23 Temmuz-Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist.turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    $eBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı
    bu rakamlar 100-150çıkmasa zaten bu mt ye yazık olur diği düşünüyorum
    bazı gezilere 100motor katlıyor bukadar hayırlı işe en az iki katı olaması
    gerekir
    kesinlikle katılıyorum yanlış hatırlamıyorsam anıtkabire 500 motor gitmişti mesela, bu organizasyon da 40-50 kişiyle kalmamalı
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][I]birşeyi nekadar çok isterseniz o kadar olmuyomuş [/I][/FONT][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rölanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN 250
    Alıntı $eBo adlı üyeden alıntı
    potansiyel var aslında çok da uçuk sayılmaz rakamlar hasan umarım 4. 8. 16. günlerde de katılım yoğun olur.
    göksel bu arada konuyu sadece sen ve ben okuyoruz şuanda olacak iş değil
    heyoo!! ben de okuyorum biraz yoğunum sadece
    [FONT="Tahoma"]HAYK[/FONT]

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Rölanti adlı üyeden alıntı
    haykocum OKUMAKLA çogalsaydık zaten şu an 900 kişi olmuştu önemli olan katılmcı sayısını nasıl çogaltabiliriz? hadi bakalım önümüzde tam 24 gün var.

Rölanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN 250
    ok ben bi ara teknik bilgi bölümünde yoğunlaşıcam artı olarak herkese sölerim
    ordaki
    [FONT="Tahoma"]HAYK[/FONT]

$eBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rölanti adlı üyeden alıntı
    sağol arkadaşım desteğin için sözüm sana diil hiç uğramayanlara
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][I]birşeyi nekadar çok isterseniz o kadar olmuyomuş [/I][/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    CBR 125R
    yapalım yapalım çok iyi olur diye hoplayıp zıplayanlar nerdesiniiiiiiiiiiz?

hadi arkadaşlar daha listede çok yerimiz var

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    benide ekleyin arkadaşlar zaten evime 5 dk (yaşlılarımızı ziyaret etmek onlar için çok büyük bir coşku ifade ediyor.herkesin katılmasını temenni ederim onların yüzlerindeki sevinci görünce içinize huzur doluyor.) saygılarımla

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Monitorum pert olduğundan yeni girebildim nete.. Topicimiz tüm MT ailesine hayırlı uğurlu olsun.. Emeği geçen herkese şimdiden çok ama çok teşekkürler.. Ben de bi şeyler yapmaya çalışıcam.. Katılımın daha fazla olması dileğiyle.. Haydi MT elleri görelim..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Benide ekleyin ( bertan )

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Selam arkadaşlar 2 gündür yollardayım, direksiyon salladım, malum biliyorsunuz otobüs işi yapıyorum, bugün akşama doğru topiği açmaya çalıştım ama açılmadı bitürlü ancak şimdi açabildim.

Göksel kardeşime çok teşekür ediyorum, bu başlığı açıp bu konunun sorumluluğunu üstlendiği için, her ne kadar bu konunun fikir babası ben olsamda kendimde bu cesareti bulamadım, organizasyon işleri malum çok zor ve meşekkatli işler, GÖKSEL KARDEŞİM BU İŞİ ÜSTLENDİĞİN İÇİN SANA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM.

Arkadaşlar MT grubuna girdiğim 1.5 Ay öncesinden beri hep düşünmüşümdür bu insanlar neden hiçbir sosyal etkinlikte bulunmazlar diye, ve bakırköy grubunun her hafta yaptığı cuma toplantılarının birinde bu konuyu açtım, meğer herkes böyle birşey bekliyormuş sağolsunlar herkes destekledi ve göksel kardeşimiz bu konuyu sırtladı, ona sonuna kadar destek vereceğim.

Arkadaşlar motosikletlerin sayılamıyacak kadar sorunları var ama hiçbiri gündeme gelmiyor, hiçbiri kamuoyunda konuşulmuyor, dolayısıyla bu problemler de birtürlü çözülemiyor.

Ama bu tür sosyal etkinlikler, kamuoyunun dikkatini çekecektir, ziyaretlerimiz sırasında mutlaka basın mensupları gelecektir, ve bizle konuşacaklardır, işte bizde tam bu sırada problemleri sıralarız. Ayrıca halk arasındaki motosikletin ve motosiklet tutkunlarının kötü imajı nispeten silinecektir.

Bu sosyal etkinlikleri biz tek kişi bile kalsak sonuna kadar götüreceğiz, sadece darülaceze değil, diğer hayır kurumlarınıda ziyaret edeceğiz, hatta kızılaya toplu kan bağışında bulunacağız .

Arkadaşlar ŞUNU UNUTMAYIN LÜTFEN ,HERKESİN MADDİ AÇIDAN YARDIMDA BULUNMASI ÇOK DA ZORUNLU DEĞİLDİR, DARÜLACEZE DEKİ YAŞLI İNSANLARI ŞAHIS OLARAK ZİYARET ETMENİZ BİLE YARDIMDAN DAHA ÖNEMLİDİR, KENDİNİZİ ZORUNLU HİSSEDİP DE GELMEMEZLİK ETMEYİN, aramızda maddi durumu çok iyi olanda var çok kötü olanda var, o yüzden lütfen kendinizi zorunlu hissetmeyin, KENDİNİZ GELİN YETER, YAŞLILAR KENDİLERİNİN ZİYARET EDİLMESİNDEN DAHA MUTLU OLURLAR, BUNU UNUTMAYIN.

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Göksel kardeşime ve Müslüm abiye' böyle bir organizasyon yaptığı için sonsuz teşekkürler bizlere de bu tip organizasyonları desteklemek düşer....
    Sosyal olmak illa bir yerlere gidip yiyip içmek, geyik çevirmek veya motosiklet muhabbeti yapmak değildir.

Ne kadar fazla kişi katılırsa o kadar iyi...
    Ayrıca bir taşla iki kuş vurmuş olacağız...
    Birincisi ve en önemlisi yaşlı insanların gönlünü alacağız, onlara varolduklarını ve unutulmadıklarını hissettireceğiz.
    İkincisi eğer basın orada olursa motosiklet kullanıcılarının da bir taşıt olarak kabul edilmesi gerçeğini laf arasında söyleyeceğiz.

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Göksel kardeşime öncelikle Avrupa Buluşma Noktası Toplantımıza Akşam Sefası grubunu getirdiği ve yılların motorcusu Müslüm Abi ile tanıştırdığı için şahsım adına teşekkür ederim... Böyle bir organizasyonu yarattığınız için de ayrıca teşekkürler... Bizde yaşlanacağız arkadaşlar, hayat lay lay lom geçip gidiyor... Bize de bu yakışır diyorum...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    CBR 125R
    müslüm abi hele şükür geldin yaw nerdesin be abi akşam görüşüyormuyuz?
    thai ve 007 sizlerdede sonsuz teşekkürler verdiginiz destek ve güzel düşünceleriniz için .
    degerli fikirlerinizide her zaman belirtebilirsiniz

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    müslüm abi hele şükür geldin yaw nerdesin be abi akşam görüşüyormuyuz?
    thai ve 007 sizlerdede sonsuz teşekkürler verdiginiz destek ve güzel düşünceleriniz için .
    degerli fikirlerinizide her zaman belirtebilirsiniz
    Akşama gelmezmiyim tabi geleceğim, orada uzun uzun konuşuruz, görüyorsun Göksel kardeşim içimizde ne kadar duyarlı insanlar var, daha başlığı açmadan yoğun ilgi vardı, şimdiden bir çok arkadaşımız katılmaya karar verdi, inşallah darülaceze deki yaşlı annelerimizin, babalarımızın da gönlünü alabiliriz.

Alıntı 007 adlı üyeden alıntı
    Göksel kardeşime öncelikle Avrupa Buluşma Noktası Toplantımıza Akşam Sefası grubunu getirdiği ve yılların motorcusu Müslüm Abi ile tanıştırdığı için şahsım adına teşekkür ederim... Böyle bir organizasyonu yarattığınız için de ayrıca teşekkürler... Bizde yaşlanacağız arkadaşlar, hayat lay lay lom geçip gidiyor... Bize de bu yakışır diyorum...
    Canım kardeşim, çok teşekkür ederim beni duygulandırıyorsun, sende çok değerli bir insansın, bu konuya verdiğin destekten dolayı sana teşekkür ederim.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Akşama gelmezmiyim tabi geleceğim, orada uzun uzun konuşuruz, görüyorsun Göksel kardeşim içimizde ne kadar duyarlı insanlar var, daha başlığı açmadan yoğun ilgi vardı, şimdiden bir çok arkadaşımız katılmaya karar verdi, inşallah darülaceze deki yaşlı annelerimizin, babalarımızın da gönlünü alabiliriz.

insaalllah abi tüm temennimiz bu biliyorsun
    kakara kikiri ye iç geyik nereye kadar birazda
    hayır duası alalım abi malum 2 tekeriz bizim daha çok duaya ihtiyacımız var

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    yapalım yapalım çok iyi olur diye hoplayıp zıplayanlar nerdesiniiiiiiiiiiz?

hadi arkadaşlar daha listede çok yerimiz var
    listede çok yerimiz var
    güncel...... .
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı
    listede çok yerimiz var
    güncel...... .

eyvallah dostum

gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    bence bazi aktivitelerin geleneksel olmasi lazim die düsünüyorum özellikle Darülaceze Ziyareti nin geleneksel olmasi herkez icin hos karsilanir...
    her sene 23 temmuz Darülaceze Ziyareti kabul edilsemi acaba...

geleneksel basligi altinda bi konu acila bilir.....

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Yüzümüzün akıyla halledelim ziyaretimizi, inşallah o da olur.Güzel de olur.

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Evet Güncellllllll........

Topic Düsmüs, ayip bize beeee......

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler