Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637

[MT İstanbul] 15 Haziran 2006 / Caddebostan Migros / 15'i Perşembe miymiş bakalım..??

Motovento
    REKLAM ALANI
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı
    Mekan güzel de sıcak çikolata istemeyin sakın
    Az önce caddedeydim Mc Donalds'da 2 tane motorcu arkadaşın konuşmasına kulak misafiri oldum
    "Dün akşamki motor konvoyunu kaçırdın muhteşem görünüyordu.keşke biz de onların arasında olsaydık" falan diyodu biri öbürüne
    mekan çok güzel, biz beğendik de diğer arkadaşların da beğenisine fotolar eşliğinde sunmak doğru olur sanırım

olay süper ama ya işte biz böyleyiz, böyle büyük bir grubuz
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marques - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 800DE
    abicim nedir bu çikolata olayıgeceyi erken mi bitirdik.bidahaki gezide içenler içmeyenlere ısmarlasın bence

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı
    Mekan güzel de sıcak çikolata istemeyin sakın
    Az önce caddedeydim Mc Donalds'da 2 tane motorcu arkadaşın konuşmasına kulak misafiri oldum
    "Dün akşamki motor konvoyunu kaçırdın muhteşem görünüyordu.keşke biz de onların arasında olsaydık" falan diyodu biri öbürüne

Pembiş, başkalarının bize özenerek bakması ne hoş dimi..

Yanlız biraz öz eleştiri yapmak istiyorum bize özenenlerin dahada çoğalması açısından:

Arkadaşlar, grup sürüşünden beyhaberiz.Herkes salkım saçak darma dağınık grup sürüşü olmaaazzzz.Gidilecek yer belli, öncüler belirnenecek grup oluşturulacak artçılar belirlenecek ve fermuar usulu yol alınacak.Ama niye bi türlü tutturamıyoruz bunu anlamıyorum.Bunu becermeye başlarsak inanın benim 19 mayıs'ta Ankara'da yaşadığım ve unutamıyacağım AKM den Anıtkabire kadar olan 100 lerce(resmi 876)motorun grup geçişindeki gibi yayların ve sürücülerin durarak hatta alkışlıyarak geçişimizi izlemeleri içten bile değil...

Hadi biraz çuvaldızları elimize alalım..mı..

Büyük grubumuz dahada büyür gibi geliyor bana..

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    toplantıların devamını beklerız arkadaşlar
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Pembiş, başkalarının bize özenerek bakması ne hoş dimi..

Yanlız biraz öz eleştiri yapmak istiyorum bize özenenlerin dahada çoğalması açısından:

Arkadaşlar, grup sürüşünden beyhaberiz.Herkes salkım saçak darma dağınık grup sürüşü olmaaazzzz.Gidilecek yer belli, öncüler belirnenecek grup oluşturulacak artçılar belirlenecek ve fermuar usulu yol alınacak.Ama niye bi türlü tutturamıyoruz bunu anlamıyorum.Bunu becermeye başlarsak inanın benim 19 mayıs'ta Ankara'da yaşadığım ve unutamıyacağım AKM den Anıtkabire kadar olan 100 lerce(resmi 876)motorun grup geçişindeki gibi yayların ve sürücülerin durarak hatta alkışlıyarak geçişimizi izlemeleri içten bile değil...

bence çok doğru ve güvenli sürüş şart bir örnek vermek istiyorum ve herkesin başına geldi zannederim soldan giden motorcu korna çalıyor otomobilde
    korkudan sağa doğru kıvırıyor direksiyonu sağdaki motor ne oluyor bu durumda?
    ama zamanında öğreniriz inşallah ve bu konuda konuşmamız gerekiyor

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    toplantıların devamını beklerız arkadaşlar
    Kimseye söz vermeyin ......çok az sonra...
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16157

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    paşam ellerine sağlık fotolar falan çok güzel olmuş

Levend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı

Alıntı necdet adlı üyeden alıntı
    bence çok doğru ve güvenli sürüş şart bir örnek vermek istiyorum ve herkesin başına geldi zannederim soldan giden motorcu korna çalıyor otomobilde
    korkudan sağa doğru kıvırıyor direksiyonu sağdaki motor ne oluyor bu durumda?
    ama zamanında öğreniriz inşallah ve bu konuda konuşmamız gerekiyor
    Tunoka ve Necdet,

benim kurduğum klübe hoşgeldiniz !

klübümüzün resmi sayfası : www.toplusürüşükesinliklebilmiyoruz.com

Not: bu arada ben ledo bugünlerde kurallar artınca, çizilirim falan diye nolur nolmaz bu rumuzu almıştım, bir kenarda dursun diye....

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    kesinlikle katılıyorum.
    o aşam arabalar bi yandan, kendi motorcu arkadaşlarımız bi yandan sıkıştırıldık!!!!
    allaha emanet gittik oraya kadar. içimizden birinin bir kaza yapması an meselesiydi!!
    allah göstermesin ama yazıklar olsun bize!!
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    beyhaber xxx bihaber
    içten bile değil xxx işten bile değil

kusura bakmayin dayanamadim

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler