Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir 1. Cup motor buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Arkadaşlar,

31 Ağustos Pazar günü saat 1400 de Bostanlı Balıkçı Barınağı Cafesinde cup motorcular olarak buluşalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Yok mu arkadaşlar katılan? İzmir'li cupçular nerede?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

Yalnız da olsam etkinliğe katılmak üzere hazırım. Güzel bir gezi ve etkinlik olmasını diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Arkadaşlar katılım olmadığı için etkinliği yalnız gerçekleştirdim. Önce motorumla bir kar5şıyaka sahil turu yaptım sonra da Barınak kafe de oturup balığımı yedim ve çayımı içtim. Yeni etkinliklerde buluşmak dileğiyle.

İzmir'den selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Öncelikle gereksiz alinganliklara sebebiyet vermemek için sunu belirteyim ; kardeşim belliki akli basinda motosikletini olması gerektiği gibi kullanan amacindan sapmayan bir arkadasinizsin ancak ne yazikki siz gibi arkadaslarimizi sikintiya sokan su cup kullanicilari kesinlikle motirlarini gezi yapmak etkinliklere katılmak ve bu zevki tadinda yasamak yerine insanları rahatsız etmek amacina hizmet ediyorlar. Motora sadece insanları rahatsız etmek için biniyorlar. Sirf bunlar yuzUnden arabada şahine doğana motorda cup a binmiyorum almiyorum
    [Turan] bunu beğendi.

Motosikleti
    Alınmadım bunlar sizin görüşlerinizdir. Ben kendi adıma kimseye bir rahatsızlık vermiyorum. Motorumu hem gezilerde hem de günlük taşıt olarak dört mevsim zevkle kullanıyorum. Benim gibi cup kullanan arkadaşlarla tanışıp görüşmek birlikte etkinlikler yapmak istiyorum. Bu nedenle bir cup sitesi de kurdum. Site kuralları gereği link veremiyorum. Amacımız tabii ki kaliteli birliktelikler kurabilmektir. Kurallara uymayacak veya insanları rahatsız edecek insanları biz de içimizde istemeyiz emin olabilirsiniz. Ancak cup deyip kestirip atmak biraz önyargılı bir davranış oluyor yine de siz bilirsiniz bunlar sizin düşünceleriniz nihayetinde

İzmir'den selamlar
    [Turan] bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle gereksiz alinganliklara sebebiyet vermemek için sunu belirteyim ; kardeşim belliki akli basinda motosikletini olması gerektiği gibi kullanan amacindan sapmayan bir arkadasinizsin ancak ne yazikki siz gibi arkadaslarimizi sikintiya sokan su cup kullanicilari kesinlikle motirlarini gezi yapmak etkinliklere katılmak ve bu zevki tadinda yasamak yerine insanları rahatsız etmek amacina hizmet ediyorlar. Motora sadece insanları rahatsız etmek için biniyorlar. Sirf bunlar yuzUnden arabada şahine doğana motorda cup a binmiyorum almiyorum
    Arkadaşım nasıl bir genellemedir bu,şimdi bende seninle ayni düşünce yapısında olsam (şükürki değilim)birkaç kişi yüzünden bütün naked sürücülerinden nefretmi etmeliyim
    Biri gezi buluşması için kendine arkadaş ararken diğeri kinini kusmuş,biride altına imzasını atıp beğenmiş

Demekki cup satın almak isteyen birinde potansiyel suç eğilimi var
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

Motosikleti
    Konuyu bireysel algılamaktan ziyade daha çok amacımızın daha doğru anlaşılması üzerine bir fırsat olarak gördüm ve görüyorum. Sonuçta motorların değil üzerindekilerin insanlığının kaliteli olmasının önemini bilecek yaşta ve durumdayım. Bu bağlamda doğal olarak ben de etkinliklerde birlikte olduğum ve olacağım insanların kalitesiyle ilgili bir kaygıya sahibim. Ancak cup motorcular arasında tertemiz yürekli insanların da olduğunu biliyorum. Kendime gelirse ben 33 yaşındayım ve cupumu işime gidip gelirken de sürekli kullanıyorum. Benim gezi tarzımı merak eden ve öğrenmek isteyen profilimden açtığım başlıklara bakıp cupumla nerelere gittiğimi görebilir arkadaşlar. Cupçular arasında soba borusu egzosla dolaşanlar, geceleri otoyollarda üzerine yatanlar, ledlerle uzay aracına çevirenler yok mu var ama ben onlardan değilim ve görüşmek istediğim insan profili de onlar değil. Böyleleri hasbel kader aramıza karışsa bile yine de biz kimseye git demeyiz arkadaşlar ancak aradığını bulamayınca kendiliklerinden gideceklerdir zaten. Konunun motorsiklet tarzları tartışmasına dönmesini ise hiç istemiyorum. Ben cublara klasik Honda C90 dan bu yana ilgi duyuyorum. Çok param olsaydı da ben yine de bir cuba binerdim yani en azından motorlarımdan birisi cub olurdu. Öyle olacak da. Bu da benim tarzım ve zevkim. Selamlarımla.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bende Cub'a biniyorum ama kimseye rahatsızlık verdiğimi düşünmuyorum.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım nasıl bir genellemedir bu,şimdi bende seninle ayni düşünce yapısında olsam (şükürki değilim)birkaç kişi yüzünden bütün naked sürücülerinden nefretmi etmeliyim
    Biri gezi buluşması için kendine arkadaş ararken diğeri kinini kusmuş,biride altına imzasını atıp beğenmiş

Demekki cup satın almak isteyen birinde potansiyel suç eğilimi var
    Arkadaşın genelelmesi çok yerinde. eğer sizde o sınıfta olsaydınız gidip honda wave yerine bi modial yada lifan falan alırdınız :D Demekki sizde o grupta değilsiniz. %90 oran veriyom doğrusu bu sanırım kalan % 10 bilinçli bir şekilde kullanıyor. Diğerleri alır alamz aynaları söker önüne tazmanyya canavarı asar. alt kısma bi zar sallandırır, motoru yere basar onların tabiriyle. Egzozuda unutmayalım. ve arkadaşın yaptığı genellemedeki gibi kulak mikerler. Arkalarından küfür ettirirler. Bunlara Şu CG motorlarıda ekleyebiliriz. Arkadaşın dediği gibi ne kendime satın alırım şahin doğan cup cg motor nede binerim. Bir arkadaşım şahinle gelse siz gidin ben otobüsle gelirim derim o derece.

Keşke katılacak aklıbaşında birilerini bulabilseydiniz oldukça eğlenceli olabilirdi. Belki ileride neden olmasın

Motosikleti
    Fikirlerinize saygı duyuyorum. Katılımcılık hususunda acelem yok. Oldukça güzel bir gezi yaptım, motorumla güzel bir gün geçirdim ve bundan memnunum

Selamlar.
    jemalizm bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Hocam gelin bizim etkinliklerimizede katılın. Motorumuz büyük diye bizi dışlıyormussunuz gibi hissediyorum

Halbuki inanın cogu gezide 90 stabil seyir hızımız. 125ccden 1000cc'ye varan bi grup düşünün herkes birbirine ayak uyduruyor.

Her cuma toplantılarımız oluyor alsancak vapur iskelesi karşısında. Zaten izmir mt'yi takip ediyorsanız mutlaka görüyorsunuzdur.

Gezilere katılmak istemeseniz bile buyrun gelin alsancakta tanışma toplantısına

Sevgilerle hocam.
    realbyshadow ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Birader bende mondial'e biniyorum aynalarım ve sinyallerim yerinde. Ehliyetimde mevcuttur bilginize.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader bende mondial'e biniyorum aynalarım ve sinyallerim yerinde. Ehliyetimde mevcuttur bilginize.
    Takılma boşver,bunları diyen biride scooter kullanıcısı,bilmezki topraceler pizzacıların,sucuların yüzünden yasaklandı
    Bunların ne tür motor kullanıyorlar sence !

Bak bende bir nefret etme nedeni buldum,bundan sonra scootera binersem 2 olsun,

Motosikleti
    Arkadaşlar,

Kendim gibi cup kullanan arkadaşlarla görüşmek tanışmak istiyorum. Kimseyi dışlamak niyetim değil. Elbette etkinliklerinize seve seve katılırım. Ancak benim yol haritam kendim gibi cupçularla tanışmak ve görüşmek, etkinlikler yapmak.

İzmir'den Selamlarımla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)