Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24 Ağustos Tek Gecelik Kesikköprü Kamp Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Arkadaşlar merhaba. Dün akşam yapmış olduğumuz toplantı neticesinde yeni bir kamp fikrinin ortaya atıldığını gördük dayanamadık. Bu haftasonunu da Kesikköprü barajında kamp yapıp doğa ile iç içe vakit geçirerek harcayalım istedik. Hava su bedava. Benzin de malum bizim motorlar az yakıyor

Toplanma Tarihi: 24 Ağustos Cumartesi Saat 10.00 Ankamall Önü

Küçük CC olayı kesinlikle bir kriter değil, bir önbilgidir. Grubumuzla aktivitelere katılan 125,150, 250, 600 ve 1200cc arkadaşlarımız mevcuttur
    Arkadaşlar grubumuzdaki motosikletlerimizin bazıları küçük cc olduğu için, ortalama hızımız 60-90 arası değişmektedir. Bu hızlara uyum sağlayabilecek her türlü motora sahip arkadaşı aktivitemize bekleriz. Ancak bir kaç büyük motorun katılması durumunda iki grup olarak da sürüş yapabiliriz. Hızlı giden erken varır sigara içer nolacak Gelecek arkadaşların kendi kamp malzemeleri (çadır mat uyku tulumu) olması çok iyi olacaktır

Bu Kampta Neler Yapabiliriz?

1) Güzel ve çok yorucu olmayan bir sürüş ile motosiklet kullanma güdülerimizi bir nebze törpülemiş oluruz
    2) Temiz hava bol oksijen bize sağlık verir
    3) Kamp yapar, çadırlarımızı kurar, bol sohbetler eder, göl çevresinde yürüyüşler yapabiliriz
    4) Ateş yakar ateşin başında çayımızı yaparız
    5) Balık tutmak isteyenler tutabilir, benim gibi yüzmek isteyenler yüzebilir dip balçığı olmayan nispeten yüzmeye elverişli bir baraj gölüdür
    6) kağıt monopoly veya tedarik edebilirsek tabu oynayabiliriz.
    7) Mangal vs yapabiliriz, soğuk bira içebiliriz
    8) Alan bulursak badminton oynayabiliriz
    9) Bol bol fotoğraf çekebiliriz.
    10) Bunlarla sınırlı kalmaz emin olun

GELECEK ARKADAŞLAR İSİMLERİNİ YAZDIRIRLARSA MEMNUN OLURUZ.

---------- Post added at 12:25 ---------- Previous post was at 12:15 ----------

Doğal olarak ben geliyorum
    [Turan] bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bu şekilde aktivite düzenlemek güzel hocam tebrikler.. memleketimde olsam bende katılırdım

tavsiyem, Bala üzerinden gitmeyin..
    forevermore bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    Tavsiyeniz ve ilginiz için teşekkürler ;)
    Aptallık En Büyük Günahtır !

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Siz birtanesiniz abicim

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    her zamanki gibi geliyorum. Bir dechatlon yapmak lazım.
    selim1996 bunu beğendi.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Pazar günü ne yapacağım henüz belli olmadığından bir ihtimal cumartesi gelirim akşamına dönebilirim

Motosikleti
    Hyosung GV 250

Düzeltme

Merhaba katılmak isterim yol vb nasıl oluyor otobandan mı gidiliyor motorumun lastikleri iyi değil 2006 model motor ve orjinal lastikleri, yenilemeye çalışıyorum ancak ne mümkün en son AVON Road Rider AM26 110/90 16 ve 160/80 15 de karar kıldım inşallah hafta sonu gelmeden halledebilirim

neyse yağmur çamur vb olur mu? daha önceden tecrübesi olanlar yanıtlarsa sevinirim

saygılar

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü ne yapacağım henüz belli olmadığından bir ihtimal cumartesi gelirim akşamına dönebilirim
    Hakan, kampın en güzel yerinde gitmek olmaz. Programını buna göre yap. Takılırız cümbür cemaat.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı otoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba katılmak isterim yol vb nasıl oluyor otobandan mı gidiliyor motorumun lastikleri iyi değil 2006 model motor ve orjinal lastikleri, yenilemeye çalışıyorum ancak ne mümkün en son AVON Road Rider AM26 110/90 16 ve 160/80 15 de karar kıldım inşallah hafta sonu gelmeden halledebilirim

neyse yağmur çamur vb olur mu? daha önceden tecrübesi olanlar yanıtlarsa sevinirim

saygılar
    Oğuzhan, lastiklerin aşırı kötü değilse bence bu gezide de kullan. Zira bazı yerlerde asfaltın kötü olduğu yerlere girebiliyoruz. Yeni lastiklerde taş yarası olmasın.

Motosikleti
    Seckin selim hakan hepinizi listeye yaziyorum yuzme trekking balik badminton vs yapip yorulup ustune yemek yiyip bira icecegiz ayrica gece paranormal aktiviteler de benden hepinize hediye :(
    hakanerdogan ve Wozy bunu beğendiler.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan, kampın en güzel yerinde gitmek olmaz. Programını buna göre yap. Takılırız cümbür cemaat.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Oğuzhan, lastiklerin aşırı kötü değilse bence bu gezide de kullan. Zira bazı yerlerde asfaltın kötü olduğu yerlere girebiliyoruz. Yeni lastiklerde taş yarası olmasın.
    Valla durum ne gösterir halen muallak ama elimden geldiğince zorlayacağım, mümkünse kalırım

Alıntı otoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

saygılar
    Yollar idare eder, Konya Yolu üzerinden Gölbaşı ilçesini falan geçip biraz ilerleyip sola gireceksiniz ışıklardan Bâla istikametine doğru, Beynam'da epey takılmışlığım var o yol üzerinde Beynam Ormanları da, o yolu dümdüz takiben menzile varmak mümkün, bildiğim kadarı ile Bâla geçildikten sonra yalan olmasın 10-15 km sonra sapağı var Kesikköprü'nün. Fakat yol biraz nane limon yani berbat değil ama mükemmel de değil, gidiş geliş var, viraj var ama hard core değil yani bi Taşkesti yöresi gibi. Zaten Taşkesti mevkiinde, Nallıhan-İzmit arası olan o yolu unutamam, makineyle yatmayı kalkmayı orada öğrendim diyebilirim. Bir de Meryem Anaya tırmanırken Yani kiliseye.

Demem o ki kişinin tecrübe mertebesine istinaden o yolda dikkatli olmakta yarar var.

Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Tamam abicim yaz , ablalarda gelecek mi abi ? Kız arkadaşımla gelmeyi düşünüyordum :-?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yollar idare eder, Konya Yolu üzerinden Gölbaşı ilçesini falan geçip biraz ilerleyip sola gireceksiniz ışıklardan Bâla istikametine doğru, Beynam'da epey takılmışlığım var o yol üzerinde Beynam Ormanları da, o yolu dümdüz takiben menzile varmak mümkün, bildiğim kadarı ile Bâla geçildikten sonra yalan olmasın 10-15 km sonra sapağı var Kesikköprü'nün. Fakat yol biraz nane limon yani berbat değil ama mükemmel de değil, gidiş geliş var, viraj var ama hard core değil yani bi Taşkesti yöresi gibi. Zaten Taşkesti mevkiinde, Nallıhan-İzmit arası olan o yolu unutamam, makineyle yatmayı kalkmayı orada öğrendim diyebilirim. Bir de Meryem Anaya tırmanırken Yani kiliseye.

Demem o ki kişinin tecrübe mertebesine istinaden o yolda dikkatli olmakta yarar var.[/QUOTE]

Teşekkür ederim dikkate alacağım, çok tecrübeli değilim ancak doğada bir gece geçirmeyeli bayaa oldu şimdiden heyecanlanıyorum inşallah kısmet olur

Saygılar
    hakanerdogan ve forevermore bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaşlar akşam kamp ortamı soğuk oluyor motosiklet montunuza güvenmeyin uzun bir polar veya hırka mutlaka alın ekstradan. Olmadı çadırda yastık yaparsınız

Selim gerekli bilgiyi verdim sana Gerisi sana kalmış :D

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seckin selim hakan hepinizi listeye yaziyorum yuzme trekking balik badminton vs yapip yorulup ustune yemek yiyip bira icecegiz ayrica gece paranormal aktiviteler de benden hepinize hediye :(
    gece paranormal aktivite derken?

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece paranormal aktivite derken?
    Haha dün konuştuk ya hatırlarsın şu sesler muskalar falan Geyiğindeyim işin
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    [QUOTE=
    Selim gerekli bilgiyi verdim sana Gerisi sana kalmış :D[/QUOTE]

Abicimm hürkan abiden haber alırsam, bilgimde tam olcak

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Param var zamanım var isteğim hevesim var ama motorum yok korumalarım yok kamp malzemelerim yok. Siz gezin eğlenin biz de sokak arasında paket servisi yapalım soğuk birayı da gece eve gidince içelim

Motosikleti
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Param var zamanım var isteğim hevesim var ama motorum yok korumalarım yok kamp malzemelerim yok. Siz gezin eğlenin biz de sokak arasında paket servisi yapalım soğuk birayı da gece eve gidince içelim
    Umarım en kısa zamanda dilediğiniz motosiklete ve ekipmanlara kavuşursunuz da aramızda görürüz sizi de

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Ankaraya kaç km mesafede ?

Motosikleti
    120 civarı olması lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)