Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24 Ağustos Tek Gecelik Kesikköprü Kamp Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafadan elendik kendime uygun bir grup bulmalıyım
    Sadece sizin hakkınızdaki izlenimlerim ve duyumlarımda mı bir hata var yoksa ben yaşlanıyormuyum ? Ben kolay kolay insanlar hakkında yanılmadığımı sanırdım Bence siz ailecek bizim guruba uyan bireylersiniz. Tabi yanılıyorda olabilrim malum insanız sonuçta
    Söyle bakem kafadan elenme sebebin neymiş merak ettim doğrusu?
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece sizin hakkınızdaki izlenimlerim ve duyumlarımda mı bir hata var yoksa ben yaşlanıyormuyum ? Ben kolay kolay insanlar hakkında yanılmadığımı sanırdım Bence siz ailecek bizim guruba uyan bireylersiniz. Tabi yanılıyorda olabilrim malum insanız sonuçta
    Söyle bakem kafadan elenme sebebin neymiş merak ettim doğrusu?
    Bi kere herşeyi ben bilirim Düşünüyorum paylaşımcı mıyım? Değilim galiba :D anlayışlı da değilim : ) ama saygılı biriyim
    o kadar kusur da zaten kadı kızında da war.. sewgiler ) (işin şakası tabi bu, bir fırsat olduğunda büyük bir mutlulukla katılmak isteriz aktivitelerinize)
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Gençler haftasonu için kalabalık olacaksak hafif ve küçük tencere ihtiyacımız olacak. Getirebilenler dandik mandik de olsa tencere getirirlerse çok iyi olur. Bunları gerçi cuma akşamı moganda konuşacağız ama gene de belirteyim dedim

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kere herşeyi ben bilirim Düşünüyorum paylaşımcı mıyım? Değilim galiba :D anlayışlı da değilim : ) ama saygılı biriyim
    o kadar kusur da zaten kadı kızında da war.. sewgiler ) (işin şakası tabi bu, bir fırsat olduğunda büyük bir mutlulukla katılmak isteriz aktivitelerinize)
    Bende öyle düşünmüştüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler haftasonu için kalabalık olacaksak hafif ve küçük tencere ihtiyacımız olacak. Getirebilenler dandik mandik de olsa tencere getirirlerse çok iyi olur. Bunları gerçi cuma akşamı moganda konuşacağız ama gene de belirteyim dedim
    Cuma akşamı konusulur bencedostum ama bence pekte kucuk bi tencerelik olay olmıyacak gibi bence bu işi barbekü ye çevirmek gerekecek.Bu arada o barajda cok büyük trnalarcıkardı zamanında halenbi şansınz var bence balıktutmayı deneyin
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Mogana giderken de toplanıp gidelim derim farkli biyer daha iyi olmaz mı?sonraki günde su kenarına gidecez zaten

Motosikleti
    honda CB125e
    Buraya alıştık, binevi bizim toplanmayerimiz oldu.Hem trafik derdi ollmadan birazda yol yapmış oluyoruz.Birkere deneyin pişman olmıyacaksınız.Hem su hayattır , keşke hergun su kenarında olsak

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Öyle diyorsanız yapacak bişiyok tabide yer tam olarak nerde

Motosikleti
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle diyorsanız yapacak bişiyok tabide yer tam olarak nerde
    Gölbaşında. Mogan Parkı diye tabelaları var zaten gölbaşına girerken haymana tabelasından sapıyorsunuz şehrin içinden devam ediyorsunuz. Nispeten sessiz sakin keyifli bir yer. Gelince hak vereceksiniz. Dİğer yapay göller gibi suni değil, gerçekten göl kıyısında olduğunu hissediyor insan. Siz hangi semtten gideceksiniz? Ben yenimahalledeyim merkezi bir yerde buluşup birlikte gidebiliriz mogana
    Aptallık En Büyük Günahtır !

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Ya arkadaşlar, Dechatlon'da 2 kişilik çadırlar bitmiş. Ayrıca getirmeyeceklermiş. Tanıdığınız, bildiğiniz kaliteli çadır satan yerler var mı?

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar, Dechatlon'da 2 kişilik çadırlar bitmiş. Ayrıca getirmeyeceklermiş. Tanıdığınız, bildiğiniz kaliteli çadır satan yerler var mı?
    Seçkin eğer yuvarlak şekilde paketini taşımak sorun olmaz bir şekilde bağlarım arkaya diyorsan kolay kurulanları da çok güzel şu 2 seconds muhabbeti eğer o da kalmadıysa decathlonda, metro grossmarketlerde baya çadır çeşidi var.

29 liradan başlıyor iki kişilik çadırlar, gayet mütevazi fiyat performansı yüksek ancak tek tenteli. Yağmur yağınca üstüne naylndan tente ister. Bu ucuz yollu çadırı + üstüne gerektiğinde sermek için nalburdan naylon alabiirsin totalde 40 liraya falan patlar. Taşıma avantajı cabası...

Öyle uğraşamam dersen metroda 70-80 gibi fiyatlara çift tenteli çadır da var. Antaresin yanındaki metrodan veya istanbul yolundakinden bakabilirsin
    fabrisio bunu beğendi.

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Seçkin abi dechatlon un internet sitesinden alabilirsin büyük ihtimalle orda mevcut ..
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Tmm ben örnekten gelicem ankamallin orda buluşsak

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Seçkin eğer yuvarlak şekilde paketini taşımak sorun olmaz bir şekilde bağlarım arkaya diyorsan kolay kurulanları da çok güzel şu 2 seconds muhabbeti eğer o da kalmadıysa decathlonda, metro grossmarketlerde baya çadır çeşidi var.

29 liradan başlıyor iki kişilik çadırlar, gayet mütevazi fiyat performansı yüksek ancak tek tenteli. Yağmur yağınca üstüne naylndan tente ister. Bu ucuz yollu çadırı + üstüne gerektiğinde sermek için nalburdan naylon alabiirsin totalde 40 liraya falan patlar. Taşıma avantajı cabası...

Öyle uğraşamam dersen metroda 70-80 gibi fiyatlara çift tenteli çadır da var. Antaresin yanındaki metrodan veya istanbul yolundakinden bakabilirsin
    Dostum, Dechatlon sezonu bitirmiş. Ürün yok. Ama tavsiyen üzerine yarın Metro'ya uğramak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Alıntı selim1996 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçkin abi dechatlon un internet sitesinden alabilirsin büyük ihtimalle orda mevcut ..
    Selimcim, Dechatlon'un hem internet şubesinde hem de diğer şubelerinde çadır kalmamış. Önümüzdeki 1 ay boyunca da gelmeyecekmiş. Dolayısıyla başka kaliteli, çift tenteli çadırlara bakmak lazım.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Gölbaşında. Mogan Parkı diye tabelaları var zaten gölbaşına girerken haymana tabelasından sapıyorsunuz şehrin içinden devam ediyorsunuz. Nispeten sessiz sakin keyifli bir yer. Gelince hak vereceksiniz. Dİğer yapay göller gibi suni değil, gerçekten göl kıyısında olduğunu hissediyor insan. Siz hangi semtten gideceksiniz? Ben yenimahalledeyim merkezi bir yerde buluşup birlikte gidebiliriz mogana

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Tamam, seninle Ankamall'ın önünde buluşuruz.

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam arkadaşlarımızın bir kısmı Yenimahalle tarafında oturuyor onlarla bulusarak gelebilirsin sanırım.

Motosikleti
    O zaman seçkin, selim ben ve kalafatoglu saat 19:00'da ankamallda buluşup gidelim ne dersiniz?

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    O zaman seçkin, selim ben ve kalafatoglu saat 19:00'da ankamallda buluşup gidelim ne dersiniz?
    Ozan (Wozy), Helin ve calimero da gelmek istiyordu. Belki onlar da Ankamall önüne gelir. Sonuçta daha merkezi bir yer.
    helin126 ve Wozy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ozan (Wozy), Helin ve calimero da gelmek istiyordu. Belki onlar da Ankamall önüne gelir. Sonuçta daha merkezi bir yer.
    Gelmek isteyen herkes 19.00'da Ankamall'da olabilir tabi ki söylememize bile gerek yok, veya 19.30'a moganda

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Ankamalle gelmeye çalışırım saat 19:00 gibi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)