Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

7-9 Haziran Batı Karadeniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlıktanda anlaşılacağı üzere 7 Haziran Cuma öğleden sonra küçük bir Batı Karadeniz turu planımız var. ALLAH izin verirse planımız 3,5 gün üzerine kurulmuştur.

1 nci Gün

İstanbul' dan çıkış, Safranbolu, Bartın Amasra. Amasrada konaklama

2 ni Gün

Amasradan Çıkıp, bir tarafı orman bir tarafı denizle sarılı Karadenizin en güzel kıyısından Cide' ye. Cide' den sonra deniz manzarısını biraz bırakıp çam ve meşe ormanlarının arasından Pınarbaşı, Kastamonu, Sarımsağı ile meşhur Taşköprü ve Son durak Boyabat.

3 ncü Gün

Bu gün hem geri dönüş yoluna çıkmadan önce istirahat etmek, hemde müthiş doğal güzellikleri ve Meşhur cezaevini gezip görmek için Sinop' a, oradan da ardı arına sıralı 25-30 tane Şelalesi bulunan Erfelek'e. Buradaki istirahat ve yemekten sonra Geceyi geçirmek üzere Gerzeye geçiyoruz.

4 ncü gün

Sabah İstanbul' a doğru yola çıkmak üzere güzergahımı şöyle olacaktır.
    Kargı, Tosya, Ilgaz, Çerkeş, Gerede, İstanbul....

Bu güzergahlarda bize eşlik etmek isteyen, veya o tarihlerde şurada karşılaşırız bende oralardayım diyenler olursa, birlikte sürmek, sohbet etmek ve çay içmek için her zaman hazırız.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Sadık bey,ilk günkü sürüşünüzü Akçakoca,Alaplı,Ereğli,Zonguldak üzerinden yaparsanız daha eğlenceli bir sürüş yapmış olursunuz.Ereğli yollarını yenilemişler,otobandan farksız olmuş,tünellerle stabil hale getirmişler.Üstelik denize paralel.Bir tavsiye...

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    bu kadar gelmişken Samsun a da uğrayın

https://www.facebook.com/events/330433517085129/

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadık bey,ilk günkü sürüşünüzü Akçakoca,Alaplı,Ereğli,Zonguldak üzerinden yaparsanız daha eğlenceli bir sürüş yapmış olursunuz.Ereğli yollarını yenilemişler,otobandan farksız olmuş,tünellerle stabil hale getirmişler.Üstelik denize paralel.Bir tavsiye...
    Haklısınız ancak ilk akşamki konaklama yerine ulaşım için karanlıkta çok fazla sürmek istemedik, bu nedenle söylediğiniz güzergahı başka bir hafta sonuna erteledik. Ancak güzel tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Alıntı dental_land adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar gelmişken Samsun a da uğrayın
    Gönlümden geçmiyor değil, ancak grubun rehberi konumunda olduğumdan geri kalanların performansına bağlı hareket etmek zorundayım bakarsın bir sürpriz yaparız

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Amasra da ikamet ediyorum geldiğinizde görüşmek, buluşmak, tanışıp, sohbet etmek; Elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim... haberleşelim...

Motosikleti
    sym gts 250
    Sahil şeridi candır. cide-pınarbaşı-kastamonu-taşköprü- sinop yerine sahil şeridinin müthiş asfaltında sürüş yapın. ağaçların sıklığından yol gözükmesin, güzel güzel koylarda fotoğraf çekmekten yorunulsun,tatlı virajlarda elin yere değsin vs vs bence inebolu-abana-çatalzeytin-türkeli-sinop daha renkli olur.
    Tavsiye ederim, müsait olsamda bende gelsem ama bu ara çok gezdim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    9 haziranda
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/116893-8-9-haziran-bolu-motosiklet-gunlukleri-2.html#post3053758
    Bizde bolu tarafında kampta olacağız eğerki boludan 20-30km içeri doğru gelmek isterseniz tanışmak güzel olurdu?
    Sadık1453 bunu beğendi.

Çıkış saatimiz nedeni ile bu söylediğini maalesef yapamayacağız, daha makul bir saatte yola çıkabilseydik aklımdan geçmiyor değildi. Tanışmak sohbet etmek çok isterdim. Kısmet başka zaman başka yerde artık

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    ereğli zonguldak arası 10 km civarında bozuk yol var oradan gelmeyi düşünürseniz eğer fakat akçakoca ereğli arası keyifli sürüş yaşamış olursunuz zonguldaktan amasra veya safranbolu tarafınada yollar güzel
    Sadık1453 bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Güzel bir gezi
    Eğer Gerze'de olursam görüşmek isterim, bir çayımı içersiniz.
    Yolunuz açık olsun Allah'a emanet olun.
    Sadık1453 bunu beğendi.

jaymz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl883c
    epey uzun yolunuz var özellikle son gün yorucu olacağa benziyor bi okadar da güzel. yolunuz açık olsun kazasız belasız sürüşler ;)
    Sadık1453 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Çok bekledim bu akşam ararsınız diye ama ses seda çıkmadı...

Amasra' da bizi karşılayıp büyük misafirperverlik gösteren ve sohbeti ile günümüzü daha da güzelleştiren Doğan kardeşim teşekkür ederiz. En kısa zamanda raporumuzu hazırlayıp yayınlayacağız.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Abicim ben teşekkür ederim, sizleri tanımak güzeldi ve çok keyifli bir akşam oldu benim için... En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle bunu saymıyorum

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Alıntı doganmizrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim ben teşekkür ederim, sizleri tanımak güzeldi ve çok keyifli bir akşam oldu benim için... En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle bunu saymıyorum
    Sevgili Doğan, misafirperverliğin, arkadaşlığın, ilgi ve alakan için sonsuz teşekkürler. Umarım bize de bunun karşılığını verebilecek bir fırsat çıkar da yeniden görüşürüz..
    Forever FENERBAHÇE..
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Doğan, misafirperverliğin, arkadaşlığın, ilgi ve alakan için sonsuz teşekkürler. Umarım bize de bunun karşılığını verebilecek bir fırsat çıkar da yeniden görüşürüz..
    Forever FENERBAHÇE..
    Abicim gerçekten sizleri tanımak çok güzeldi... Allah büyük mutlaka tekrar bir araya geliriz ALAYINA ISYAN, ÖLÜMÜNE FENERBAHÇE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)