Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbuldan Çoruma Sürüyoruz 03.05.2013

Motovento
    REKLAM ALANI
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Çorum,Kargı,Çetmi Köyüne sürüyoruz,peki neden sürüyoruz ? çünkü doğa harikası, el değmemiş çam ormanları ve bol oksijen alacağız mis gibi köy havası soluyacağız,fazla ayrıntı vermeme gerek yok alttaki videoyu izlemeniz ve resimlere bakınca zaten gelmek isteyeceksiniz

AYRINTILAR;

Mesafe: 550 KM ORTALAMA 8 SAAT ( Molalar ve yavaş gitmeler dahilinde)
    Hareket Tarihi ve Saati : 03 Mayıs 2013 Saat: 21:00
    Buluşma Noktası: Opet (Gişeleri geçince ilk benzin istasyonu)

İrtibat: Harun ÖZDEN 0532 250 30 69 Hakan DİNDAR 0542 258 76 48

Notlar:

Buluşma noktasında gerekli görüşmelerimizi yaptıktan sonra yola çıkacağız,işden çıkacak olan arkadaşlarımız olacağından haberleşip kendileri beklenecektir o açıdan çıkış saati belirtmiyorum,yol otoban ve temiz,izleyeceğimiz güzergah sırasıyla,izmit,bolu,Gerededen dönüp Tosya Ve Kargı ve çetmi

Konaklama yeme içme sorunumuz yoktur arkadaşlar herkese yetecek kadar yerimiz var ve tarafımızdan sağlanacaktır,alışverişimizi kargıdan yapar ihtiyaçlarımızı karşılarız

04 Mayıs 2013 1.Gün manzaralı güzel bir terasda sabah kahvatısı,öğlene kadar dinlenme ve köy içi gezi akşam üzerine doğru ise ormanlık alana veya yaylalara çıkıp mangal partisi,cumartesi günümüzü dolu dolu geçirdikten sonra,akşam çayımızı yine terasda semaverde içer yatışa geçeriz

05 Mayıs.2013 2.Gün Sabah isteğe göre yine ormanda yada terasda sabah kahvatısı,takribi öğlen gibi boyabat'da tarihi ve eski evleri gezer ardından istanbula doğru hareket (Saati kendi aramızda netleştirebiliriz)

HATIRLATMALAR;

Sürüş esnasında kopmalar olmayacak şekilde herkesin gidebileceği bir sabit hızda seyredilecek,yani kimse arkada kalmayacak

Daha önceki uzun yol tecrübelerimden dolayı sizlere bir kaçda tavsiyem olacak

1:Yedek anahtarlarınızı almayı unutmayın
    2:Ruhsat ehliyet ve kimliğinizin fotokopilerini çekin ve yanınızda bulundurun
    3:Yağmurluklarınızı unutmayın.
    4:Gece yolculuk yapılacağından kulübümüzün reflektörlü yeleğini mutlaka giyin,olmayanlar herhangi bir iş elbiseleri satan yerden 10 TL gibi bir rakama temin etmeleri tavsiye olunur.
    5:Lastik tamir spreyi veya tamir kiti almayı ihmal etmeyin.
    6:Yedek far ampülü,stop lambası ampülü ve motosikletinize uygun sigorta almanız tavsiye olunur

Evet Arkadaşlar aklıma gelenler bunlar,yolda her an lazım olabilecek ,ve önem derecesi yüksek maddelerdir.

Birazda görüntülere gelelim

ÇETMİ KÖYÜ

Dachota ve abana1903 bunu beğendiler.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    150 mc
    hemşerim merhaba böyle bi geziye katılmak isterdim ama şuan hataydayım yanlış hatırlamıyorsam geçen senede böyle bi gezi yapmıştın sen yolun açık olsun...
    kim bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Kesin birşey söylemiyim ama gelebilirim. Netleşince size haber veririm
    kim bunu beğendi.
    elit motogaraj

Motosikleti
    Honda
    herkesi bekleriz sevgili dostlar
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Motosikleti
    150 mc
    bende 150 cc lik mondial 150 mc var bu motorla uzun yola çıkılır mı sizce ?

mbu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    cc alt limiti var mı? )

Motosikleti
    Honda
    cc sınırı yoktur arkadaşlar
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlı yolculuklar bol keyifler sizlere keşke bende gelebilsem ama genede bellimi olur bakarsınız Düzceye kadar gelir katılıırm size
    kim bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Honda
    ÖNEMLİ SAAT DEĞİŞİKLİĞİ LÜTFEN OKUYUNUZ !!!!!!

Merhaba Arkadaşlar 3 Mayıs 2013 günü saat 21:00 da yapılacak olan Çorum gezimizde saat değişikliğine gidilmiştir.

Peki neden böyle bir değişikliğe gittik,aslında baştan beri aklımda olan bir şeydi fakat,zaman kaybederiz diye düşünmüştüm,sonuçta sabahın ilk ışıkları orda olacağız ve her koşulda insanlar dinlenmek isteyecektir,biz bunu evde yapalım ve zıpkın gibi güne başlayalım istedik,bu nedenle çıkış saaatimizi cumayı cumartesiye bağlayan 05:00 olarak düzenledik,böylelikle gecenin olumsuz koşullarını ortadan kaldırmış olacağız.

Yeni Hareket Tarih ve Saatimiz: 04.Mayıs.2013 Saat:Toplanma 04:30 Hareket Saati 05:00 arkadaşlar,diğer durumlarda değişiklik yoktur,Bilginize
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cc sınırı yoktur arkadaşlar
    gezin cok etkiliyici güzel ama kafıma takılan bişiler var.
    cc sınırı yok demişsin ama 550 km 8 saatte devamlı uzun yol yapan biri olarak pek mantıklı gelmedi ki! uzun yolda cc ve tecrübe cok önemli.
    uzun yol tecrübesi olmuyan bir vataştan bütün hevesiyle sizlere katılır ve Allah göstermesin kötü şeylere sebeb olur.
    çok önceden takıldıgım sitelerden birinde böyle birşey oldu gazatelerde yazdı ögretmen bmw f650 ye tırla carpıştı fln şimdi o geziyi düzenliyen arkadaşa burdan bişi demek istemiyorum o esnada bende uzun yola cıkmıştım yanıma motorlu almadım.he alırsam bi tekirdaga yanıma alırım o arkadaşı yolda notunu verir derim sen benle 300km üstü yola gelebilirsin diye.
    bence ehliyet ruhsattan çok km tecrübesi ara ve her motor üstüne basarak söylüyorum uzun yola takım emniyeti olarak çıkamaz 80-90lada yol çekilmez hal alır.
    yanlış anlama yaptıgın olay çok güzel ama şartları olmalı bence.
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Honda
    Size katılıyorum,zaten gelecek olan kişilerden gerekli emniyet kuralları hatırlatıp ve tecrübeleri hakkında bilgi almaktayız,olumsuz olan kişiler elenecektir, cc sınırı yokturdaki amaç gezerek gideleceği içindir,bu örneğin döküntü bir scotter ile geinebileceği anlamına gelmiyor.

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezin cok etkiliyici güzel ama kafıma takılan bişiler var.
    cc sınırı yok demişsin ama 550 km 8 saatte devamlı uzun yol yapan biri olarak pek mantıklı gelmedi ki! uzun yolda cc ve tecrübe cok önemli.
    uzun yol tecrübesi olmuyan bir vataştan bütün hevesiyle sizlere katılır ve Allah göstermesin kötü şeylere sebeb olur.
    çok önceden takıldıgım sitelerden birinde böyle birşey oldu gazatelerde yazdı ögretmen bmw f650 ye tırla carpıştı fln şimdi o geziyi düzenliyen arkadaşa burdan bişi demek istemiyorum o esnada bende uzun yola cıkmıştım yanıma motorlu almadım.he alırsam bi tekirdaga yanıma alırım o arkadaşı yolda notunu verir derim sen benle 300km üstü yola gelebilirsin diye.
    bence ehliyet ruhsattan çok km tecrübesi ara ve her motor üstüne basarak söylüyorum uzun yola takım emniyeti olarak çıkamaz 80-90lada yol çekilmez hal alır.
    yanlış anlama yaptıgın olay çok güzel ama şartları olmalı bence.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bir gezi. bravo keşke müsait olsaydımda bende gelseydim. kargıdan boyabata giderken memleketim saraydüzünden geçeceksiniz.bol bol çekin havasını içinize. allah yolunuzu açık etsin aksilik göstermesin.bravo tekrar...
    kim ve abana1903 bunu beğendiler.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    kırıkklaeden geçecekmisiniz?
    kim bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Honda
    Malesef istanbul çıkışlı olacak fakat Ankara,Yozgat,ve Amasyadan diğer guruplarla birleşeceğiz görüşmeler yapıldı
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırıkklaeden geçecekmisiniz?
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef istanbul çıkışlı olacak fakat Ankara,Yozgat,ve Amasyadan diğer guruplarla birleşeceğiz görüşmeler yapıldı
    hımm siz çevresinden dolaşacaksınız. kazasız belasız geziler dilerim.
    kim bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Honda
    Güzergahımız budur arkadaşlar,güzergah üzerinden katılacak olanlar benimle irtibata geçebilirler

http://www.illerarasimesafe.com/ista...gi/yolharitasi
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Motosikleti
    Honda
    Evet Arkadaşlar son 3 gün kaldı

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

Evet arkadaşlar son 3 gün son katılım sayısı 10 -15 istanbul çıkışlı çevre illerden geleceklerle 30 civarıyız http://on.fb.me/YnpG6I
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Motosikleti
    sym gts 250
    Arkadaşlar merhaba,
    güzel bir gezi olacak umarım. Yok mu arttıran

Motosikleti
    Honda
    Evet arkadaşlar belirlenen zaman ve saatde çıkışımızı yapıyoruz,son 24 saat
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)