Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

29 nisan pazar karamürsel,de buluşalım ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

[QUOTE=piyanist_irf;2653489]evet uğurcum karamürsel balık adasında toplanıyoruz ve oradan topçular iskelesinde istanbul gurubunu beklemeye koyuluyoruz ve oradan direkt yemeğe geçiyoruz [COLOR="Silver"]

Tamamdır abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok temiz bir kle teklifi aldım. Gelirseniz sizinkini inceleme fırsatım olur.
    Benim de bir teklifim var

http://www.motosiklet.net/forum/taka...ml#post2652618
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet uğurcum karamürsel balık adasında toplanıyoruz ve oradan topçular iskelesinde istanbul gurubunu beklemeye koyuluyoruz ve oradan direkt yemeğe geçiyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

batuhancım serdar abi o motoru almana onay veriyorda al diyorsa al o yeğenine ben kendisine kefilim
    Ben 10 gündür daha bu siteye üyeyim 10 gündür sizleri tanıyorum ve tanıdığım hiç bir insanın kötü nihetli olduğuna inanmıyorum Herkes birbirine bir yardım telaşında hatta bu yüzden sitenin bir komplo bile olduğunu düşündüm nasıl olurda insanlar kendi çıkarlarını değilde yardım eli uzatmayı seçer diye ve siteye yıllardır üye bir kaç abimizlede tanışınca , iyiliklerine şahit olunca inandım bu sitenin gerçekliğine Bu yüzden abi açıkcası alınma ama kefile pek ihtiyaç yok
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 10 gündür daha bu siteye üyeyim 10 gündür sizleri tanıyorum ve tanıdığım hiç bir insanın kötü nihetli olduğuna inanmıyorum Herkes birbirine bir yardım telaşında hatta bu yüzden sitenin bir komplo bile olduğunu düşündüm nasıl olurda insanlar kendi çıkarlarını değilde yardım eli uzatmayı seçer diye ve siteye yıllardır üye bir kaç abimizlede tanışınca , iyiliklerine şahit olunca inandım bu sitenin gerçekliğine Bu yüzden abi açıkcası alınma ama kefile pek ihtiyaç yok
    o zaman aramıza hoş geldin kardeşim ben karamürseldeyim inşallah zamanla tanışacağız bu öyle bir şeydirki kendini kaptırdığın an daha buradan kurtuluşun yoktur bunu zamanla anlayacak, belkide bir çok insanın sanal ortam deyip, ciddiye almadığı, kimseye güvenmediğini düşündüğün bir ortamın nasılda gerçeğe reele taşındığını göreceksin ,
    yeni dostlar, kaliteli insanlar tanıyacak, ve iyiden iyiye kendini kaptıracaksın

ama şöyle söyleyeyim , bu iyi bir şeydir , ve başlangış olarak sanırım 29 nisan pazar günü nasip olurda aramıza katılırsan bunu anlaman geç olmayacak,

umuyorum bana, ve bir çok arkadaşımıza güzel şeylere vesile olduğu için, motosiklet.net sanada iyi şeylere vesile olacaktır

hayırlısı olsun...
    bpk ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Güncel...
    1-piyanist_irf+1
    2-f54 +1
    3-cbr100xx
    4-onurY
    5-siyahatmaca
    6-furkanmg
    7-motoseyyah
    8-atilla_hakan
    9-vmax
    10-acayüp
    11-cenk şenver
    12-jackal_64
    13-alikmlarc
    14-özcan1980
    15-Seckin_
    16-koray-ekürüm
    17-u.ak
    18-speedy 2
    19-bpk
    20-victorist
    21-Djan
    22-baysalorhun+1
    23-ERROR88+1
    24-Ahmet N.-2012 cubufla
    25-mzci
    26-nadrov
    27-ethemm76
    28-poseidon

İrfancım. Çok mübarek adamsın. Başlığı gördüğüm halde acaba gelebilirmiyim. Zamanım olurmu vs düşünüyordum, ismimi eklemeyi erteliyordum ama artık mutlaka gelicem ve zaman ayıramazsam diğer aktiviteleri erteliyicem.
    Poseidon kardeşim oluyor. Onuda ekledim. Muhtemelen gelmek isteyecektir.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kısmet olursa ben o motoru alırsam ki hayırlısıyla olacak o zaman Erdem abi gelmese bile biz Mevlüt abiyle birlikte gideriz
    Çok iyi olur.(Mecburi tektekere dikkat)
    bpk ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel...
    1-piyanist_irf+1
    2-f54 +1
    3-cbr100xx
    4-onurY
    5-siyahatmaca
    6-furkanmg
    7-motoseyyah
    8-atilla_hakan
    9-vmax
    10-acayüp
    11-cenk şenver
    12-jackal_64
    13-alikmlarc
    14-özcan1980
    15-Seckin_
    16-koray-ekürüm
    17-u.ak
    18-speedy 2
    19-bpk
    20-victorist
    21-Djan
    22-baysalorhun+1
    23-ERROR88+1
    24-Ahmet N.-2012 cubufla
    25-mzci
    26-nadrov
    27-ethemm76
    28-poseidon

İrfancım. Çok mübarek adamsın. Başlığı gördüğüm halde acaba gelebilirmiyim. Zamanım olurmu vs düşünüyordum, ismimi eklemeyi erteliyordum ama artık mutlaka gelicem ve zaman ayıramazsam diğer aktiviteleri erteliyicem.
    Poseidon kardeşim oluyor. Onuda ekledim. Muhtemelen gelmek isteyecektir.
    sen beni sürekli şaşırtıyorsun ethem yauuu posedıon senin kardeşinmiydi ? ?????

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Valla irfan forumdan kimseyi yüz yüze görmedim ama normal hayatım monoton işte forumda son 6-7 aydır çok haşır neşir oldum yani sizlerle bundanda çok memnunum.

Ya irfan yabancılık çekmem herhalde demi abi ne dersin... ilk defa böyle bir organizasyona katılıcam. İnşallah böyle toplantılar geziler devamlı olur.

Hepsinede katılıcam kısmetse süper bi ortam burası...

( Yaa sana isminle hitap ediyom belki benden büyüksündür. sen aramızdaki samimiyete ver... )

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    sen beni sürekli şaşırtıyorsun ethem yauuu posedıon senin kardeşinmiydi ? ?????
    Evet, V-Strom u var. Gebze de çalışıyor ve ikamet ediyor. Hafta sonları geliyor. Gelince inşallah tanıştırıcam sizleri.

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Gelmek çok isterdim ama bizim tayfa kıyıköyö gidiyoruz kamp yapıcaz bir gece kalıcaz isteyen arkadaşlar sizleride bekleriz
    Asvalta Yakın Olmayı Seviyorum

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar abi (motoseyyah) KLE 500 düşünüyordu...sende Kle 500 Onda ybr 250 var yapın takasınızı halledin aranızda işte 2nizde işi hallolsun....
    özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar abi (motoseyyah) KLE 500 düşünüyordu...sende Kle 500 Onda ybr 250 var yapın takasınızı halledin aranızda işte 2nizde işi hallolsun....
    Ahmet kardeşim ;tarttım ölçtüm biçtim şu sonuca ulaştım:
    Yamaha ybr 250 ,benim için biçilmiş kaftan.Bir aksilik olmaz toplaşmada bir araya gelirsek gerekçeleri paylaşırız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla irfan forumdan kimseyi yüz yüze görmedim ama normal hayatım monoton işte forumda son 6-7 aydır çok haşır neşir oldum yani sizlerle bundanda çok memnunum.

Ya irfan yabancılık çekmem herhalde demi abi ne dersin... ilk defa böyle bir organizasyona katılıcam. İnşallah böyle toplantılar geziler devamlı olur.

( Yaa sana isminle hitap ediyom belki benden büyüksündür. sen aramızdaki samimiyete ver... )
    Yabancılık tabiki çekeceksin .Yabancıları bir tarafta topluyoruz,kakasınız siz diyoruz.Biz söz vermeden sesinizi çıkarmayacaksınız diyoruz. Soğanın cücüğünü biz yiyor geri kalan kabuklarını yenilere veriyoruz.Eğer pikniğe çıkmışsak etleri köfteleri onlara pişirtiyor eğer artarsa onlara da veriyoruz. Yandınız siz kardeşim...

Sevgili jackal biz ayrım yapmadan herkesi kucaklarız burada kimse kimseye üstün yada ayrıcalıklı değildir.Yeterki iyi niyetli olsun.

Motosikleti
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yabancılık çekmeyeceğin konusunda şahsım ve arkadaşlarım adına garanti ederim bu arada irfan,de abi de farketmez aman aman tanışamadık ama inşallah 29 nda tanışacağız ben 37 yaşındayım

gezi ve aktiviteler bundan sonra devam edecektir malum önümüz yaz ve bir çok etkinlik olacaktır inşallah beraber nice km ler deviririz

mt de kal mt iyidir

bu iş gönül işidir ben gönlümü oprtaya koymuşum gerisi teferuat

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len arıyoruz seni neden bakmıyon telefona panpişim hayırlı uğurlu olsun cıbıfın ohhhh be koray handıkapının dilinden kurtuldum şimdi seni dolar diline

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, V-Strom u var. Gebze de çalışıyor ve ikamet ediyor. Hafta sonları geliyor. Gelince inşallah tanıştırıcam sizleri.
    inşallah ethemcim şok oldum kardeşinin nıcını biliyordumda o kadarını değil valla nasip bakalım
    jackal_64 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    [/COLOR]Yabancılık tabiki çekeceksin .Yabancıları bir tarafta topluyoruz,kakasınız siz diyoruz.Biz söz vermeden sesinizi çıkarmayacaksınız diyoruz. Soğanın cücüğünü biz yiyor geri kalan kabuklarını yenilere veriyoruz.Eğer pikniğe çıkmışsak etleri köfteleri onlara pişirtiyor eğer artarsa onlara da veriyoruz. Yandınız siz kardeşim...

Sevgili jackal biz ayrım yapmadan herkesi kucaklarız burada kimse kimseye üstün yada ayrıcalıklı değildir.Yeterki iyi niyetli olsun.[/QUOTE]

Ya abi öldüm gülmekten abi bu yazından sonra yabancılık falan çekmem.. Abi sen çok yaşa emii....

Hala gülüyorum yaaa

Abi soğanın cücüğünü siz yerseniz... ben gelemem

şaka şaka sabırsızlanmaya başladım... ne gelmemesi.....

Motosikleti
    Yamaha ybr 250 ,benim için biçilmiş kaftan.Bir aksilik olmaz toplaşmada bir araya gelirsek gerekçeleri paylaşırız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Yabancılık tabiki çekeceksin .Yabancıları bir tarafta topluyoruz,kakasınız siz diyoruz.Biz söz vermeden sesinizi çıkarmayacaksınız diyoruz. Soğanın cücüğünü biz yiyor geri kalan kabuklarını yenilere veriyoruz.Eğer pikniğe çıkmışsak etleri köfteleri onlara pişirtiyor eğer artarsa onlara da veriyoruz. Yandınız siz kardeşim...

Sevgili jackal biz ayrım yapmadan herkesi kucaklarız burada kimse kimseye üstün yada ayrıcalıklı değildir.Yeterki iyi niyetli olsun.

yauuu serdar abi geçen gezide aramıza yeni katılan bir arkadaşı şelaleden aşağı atmadıkmı ? daha önceki gezilerde bir çok arkadaş halen kayıp ilanlarında aileleri tarafından arandığı halde bulunamamaıştı onları termalde devasa çamların altına gömüp , motorlarını parçalayıp satmadıkmı ??

heleki 6 ay evvelki benim atölyede doğradıklarımızı hayatta kimseye söylemem
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900

Ya abi öldüm gülmekten abi bu yazından sonra yabancılık falan çekmem.. Abi sen çok yaşa emii....

Hala gülüyorum yaaa

Abi soğanın cücüğünü siz yerseniz... ben gelemem

şaka şaka sabırsızlanmaya başladım... ne gelmemesi.....

Motosikleti
    cbf 500
    yauuu serdar abi geçen gezide aramıza yeni katılan bir arkadaşı şelaleden aşağı atmadıkmı ? daha önceki gezilerde bir çok arkadaş halen kayıp ilanlarında aileleri tarafından arandığı halde bulunamamaıştı onları termalde devasa çamların altına gömüp , motorlarını parçalayıp satmadıkmı ??

Yahu ne yapıyorsun burada yazılırmı bu, neyse bari diğerlerini bilmiyorlar.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    SHADOW VT 750 C4
    yaz canım kardeşim beni de yaz... pazar günleri sen benim nerede olmam gerektiğini çok iyi biliyorsun ama bir ayarlama yapacağız bakalım kanka...hayırlı günler geceler
    Tüm Dostlar...Lütfen Gözünüzü Bir Saniye Bile Yoldan Ayırmayın...İnanın Bir Saniyede Çok Şey Değişebiliyor !!!::melek02:

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900

[QUOTE=piyanist_irf;2653766]yabancılık çekmeyeceğin konusunda şahsım ve arkadaşlarım adına garanti ederim bu arada irfan,de abi de farketmez aman aman tanışamadık ama inşallah 29 nda tanışacağız ben 37 yaşındayım

gezi ve aktiviteler bundan sonra devam edecektir malum önümüz yaz ve bir çok etkinlik olacaktır inşallah beraber nice km ler deviririz

mt de kal mt iyidir

bu iş gönül işidir ben gönlümü oprtaya koymuşum gerisi teferuat [COLOR="Silver"]

Buradaki muhabbet böyleyse bakın siz gezideki muhabbete... Harika.

Yaa şu mesajdan alıntıyı bi yapamadım gitti

Motosikleti
    Alıntı Pyanst_yigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaz canım kardeşim beni de yaz... pazar günleri sen benim nerede olmam gerektiğini çok iyi biliyorsun ama bir ayarlama yapacağız bakalım kanka...hayırlı günler geceler
    vayyyy vayyy vayyyy vayyy burası ateşlenmeye başladı iyice yiğidim aslanım kankam gelmiş olm sen bu saatte işte değilmisin yoksa gene çift klavyemi kullanıyorsun ?

KORG PA 800- ayphone

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)