Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuba str250 ve apachi xz250r arasında kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    trafiğe çıkabilmek için;

far, fren lambası ve sinyaller gerekiyor ise, sonradan bu tertibatı kurabiliriz... ışıklandırmalar dışında bi sorun var mı???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    str250 almadan önce baya bir arştırmıştım. gerçekten çok güzel aletler su soğutmalı japon almaya gerek yok çünkü üzerindeki motor japonlardan biri diye biliyorum(yanlışım varsa düzeltilsin), 26hp ve 17hp olmak üzere 2seçenek var, seri üretimi olmayan toplama makinalar olduğu için plaka ruhsat çıkamıyor, 26beygir olan 7600tl, 17beygir olan 6100tl, daha detaylı bilgi almak isteyen ışıldar otomotivi arayabilir http://www.apachi.com.tr/apachi-iletisim.php
    hala aklımda duran, alamadığım için içimin gittiği bir modeldir.

Motosikleti
    APACHI XZ250R
    35emre35 arkadaşım evet 2 modeli var 28hp ve 17hp olanı ben uşakta yaşıyorum burda 2 tane 28hp 5 tane 17hp APACHI var.kullanan arkadaşlar gayet memnun tabiki japonların yerini tutamaz ama enduroda gayet başarılı .Ve bu motorların trafiğe çıkışı yok arkadaşlar yoksa fiyatlarıda daha yüksek olurdu ve bunlar adı üstünde arazi motoru spor amaçlı kullanılıyor.CROSA yeni başlıyorum ve trafiktede kullanabileceğim bir motor derseniz ramzey öneririm.Ve apachılere sonradan plaka çıkartılamıyor sadece faturaları mevcut.

ya tam da benim sorunum aslında. Bağ evine uzun ömürlü sağlam bi cross istiyorum kuba str çok güzel gözüküyor ama apachi nin donanımları ve 28 ps lik motoru çok çok çekici. Genede kuba yı alcam gibi çünkü yedek parça daha ulaşılabilir ve en önemlisi ben apachi yi servise sırtımda mı götürücem he bide inip şehirede hava atmak lazım sonuçta güzelim motor ee bide polislerden kaça kaça mı gezcem şehirde işte bu yüzden kuba str 250!

stinkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    APACHI XZ250R ve 4V Cross OFFROAD ; 17 BEYGİRİNİNİ KULLANIYORUM. MÜTHİŞ BİR TORK VE PERFORMANS. MOTORDA MÜKEMMEL BİR TORK VAR. SÜSPANSİYON GAYET BAŞARILI. MANEVRA KABİLİYETİ MÜTHİŞ. CROSS'A YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ÖNERİLECEK PİYASADA BİNLERCE ÇEŞİT VE DÜŞÜK CC MOTOR VAR AMA APACHI XZ250R ve 4V Cross OFFROAD BU 2 MODEL İÇİN ; PROFESYONEL BİR CROSS KULLANICISI OLARAK MALESEF BUNU SÖYLEYEMEYECEĞİM. YENİ BAŞLAYANLAR 125 VE 150 CC İLE BAŞLAMALI VE YENİ BAŞLAYANLAR APACHİ CROSS'A MÜTHİŞ TORK VE GÜCÜ SEBEBİYLE ASLA HÜKMEDEMEZLER. TAM BİR AT GİBİ DİYEBİLİRİM :D ASIL 125 CC DEN SONRA ÇOK TATMİN EDİCİ. YAKITI İYİ DURUYOR VE DAĞDA DA MÜTHİŞ PERFORMANSI VAR, HİÇ DURMAK BİLMİYOR TİTREŞİM NERDEYSE YOK GİBİ. PEGLERDE YOK DENECEK KADAR AZ, ELCİKLERDE DE AYNI ŞEKİLDE Kİ BU KADAR AZ TİTREŞİM OLMASI BİLE NORMAL ÇÜNKÜ LASTİKLERİNDE BUNA ETKİSİ VAR. Teker Ebadi:Ön:80/100-21, Arka:110/90-18i (ön 21 arka 18) . ÇUKURLARDA VE TÜMSEKLERDE ÇOK RAHAT ETMENİZİ SAĞLIYOR, AMORTİSÖRLERİ YUMUŞAK VE RAHAT. SELESİ POPONUZU ACITMIYOR. BENİ EN ÇOK ÇEKEN VE ETKİLEYEN DE EGZOS SESİ. BEN ÇOK BEĞENDİM. GAZI VERİNCE O GÜCÜ HEM SES HEM DE PERFORMANSIYLA ETKİLİYOR VE GAZI KESİNCE O ÇIKAN PATLAMALI SESİ DE MÜTHİŞ ALMAYAN PİŞMAN OLUR

YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARA GÇRE ; BU ARADA EVVELSİ GÜN IŞILDAR OTOMOTİV BU ÜRÜNÜN ONROAD OLANINI DA GETİRTTİ DİYE DUYDUM...! SANIRIM APACHİ ONROAD U DA ALACAĞIM

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    xz250r de yolcu ayaklığı var mı. Yeni gelen on-road modelini alan yada inceliyen oldu mu. Fiyatını internette bulamadım.

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    on road 8500 tl
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

her türlü apachi ama bonkörüm diyorsan ktm 250 sx al bu işte yeniysen 125 sx al ama str mi apchimi diyorsan her türlü apachi 17 milyara ktm 250 sx var 0 ktm sitesinden bak istiyosan onadan al

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibibik1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genede kuba yı alcam gibi çünkü yedek parça daha ulaşılabilir
    Ben bir kuba kullanıcısıyım , bir tek 10 tl lik KM dişlisine servis yoluyla 3 ay geçti hala ulaşamadım , kuba da yedek parça heleki benim gibi batıdaysanız , tam bir fiyasko !!
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir kuba kullanıcısıyım , bir tek 10 tl lik KM dişlisine servis yoluyla 3 ay geçti hala ulaşamadım , kuba da yedek parça heleki benim gibi batıdaysanız , tam bir fiyasko !!
    sizin servisinizde iş yoktur. Camgöz motorda tüm parçaları mevcut web sitelerinden sipariş geçebiliyorsunuz ve 2-3 güne geliyor en geç. (bir sürü parçasını aldım ordan biliyorum)
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX6R
    merhaba arkadaşlar aranızda kuba str sahipleri olduğu için sormak istedim bende kuba str almayı düşünüyrum fakat çok emin olmadığım kaynaklardan kubanın sorunlarının çok olduğu bilgisine ulaştım haliyle çekingen bir tavrım oldu hakkında. siz tecrübe sahipleri bu motoru alıp almamam yada böyle kronik sorunlarının olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
    [COLOR="#FF0000"][B][B][B][I][U]WE ARE SMALL BUT,WE'RE NOT[/U][/I][/B][/B][/B] [B][I][U]BUGS[/U][/I][/B][/COLOR]
    [COLOR="#800000"]8 out of 10 collisions are caused by drivers that never see the motorcycle[/COLOR]

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı PsychoRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranızda kuba str sahipleri olduğu için sormak istedim bende kuba str almayı düşünüyrum fakat çok emin olmadığım kaynaklardan kubanın sorunlarının çok olduğu bilgisine ulaştım haliyle çekingen bir tavrım oldu hakkında. siz tecrübe sahipleri bu motoru alıp almamam yada böyle kronik sorunlarının olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
    Bu başlık altında oldukça faydali bilgiler mevcut. Ne gibi sorunları olup olmadığına buradan bakabilirsiniz.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    sgurdal bunu beğendi.

arkadaşlar bnde apachi zx 250 r almak istiorum tipi çok gzel duruo ama arza yapması yada yaparmı ydek parça durumu nasıl yardımcı olursanız sevinirim

TABİKİ APACHE

Choppery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA STR 250
    Bende bir Str kullanıcısıyım. Yeni aldım bende. Çok araştırdım apachi,asya mondial hepsini araştırdım. Sonunda kuba'da karar kıldım. Sebep mi? "ucuz yedek parça". Karar senin

Düzeltme.. Bu arada konuyu hortlatmışım kusura bakmayın

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    http://www.apachi.com.tr/TR/products/motosiklet-modelleri/xz250rm-cross-onroad
    Buyrun size apachi xz250r on road trafik çıkışlı :D
    Sizce nasıl bi motor hız / tork vs görüşlerinizi de bildirirseniz sevinirim ?

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Alıntı Choppery adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir Str kullanıcısıyım. Yeni aldım bende. Çok araştırdım apachi,asya mondial hepsini araştırdım. Sonunda kuba'da karar kıldım. Sebep mi? "ucuz yedek parça". Karar senin

Düzeltme.. Bu arada konuyu hortlatmışım kusura bakmayın
    Apachi Çin malı mı dostum?

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    2. el KLX250 de bakabilirsin.

güneş86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 exc-f
    işte bu hocam bu makine çok iyi bence asyamı satıp almayı düşünüyorum.. parça durumu hakkında bilgisi olan varsa paylaşımlarını bekliyorum...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Mondial Xtreme 250 yi tavsiye ederim. Özellikle Kuba yerine
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)