Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

MT Supermoto & Cross Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

yaa sıze bısey sorcam bende honda crf70f var 2005 model onlan bole katılabılıceım yarıslar bıde ne kadar eder satarsam solersenız sevınırım:D bıde neon takan yerler bılıomusunus:S??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung karion 125

Giyim Konusunda Yardım

değerli arkadaşlar, arzi ve off-road'a merak sarmaya başlamış bir kardeşinizim.
    yarış vb gibi bir niyetim yok. dağ-tepe, arazi keyfini yaşamaya başladım.
    giysi olarak tulum'u (deri veya tekstil) önerir misiniz ?
    ya da arazi koşulları için hangi tip ve marka ceket-pantalon önerirsiniz ?
    teşekkürler
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

Motosikleti
    yamaha fazer 600
    arkadaslar yaz kış motosiklet kullanan birisi olarak 2005 model fazerımle 30,000 km ye yaklaşmış bulunmaktayım bundan sonrakı motosıklet tarzmı sm olarak değiştirmekte karar kıldım ama fazerıde satmayacagaım oldukı sıkılmazda hosuma giderse fazerı satıp drz 400 sm almayı planlıyorum fakat daha evvelınde tarza alışmak amacıyla ve surus stılı kazanmak amacıyla daha kucuk hacımlı bır makınayla sm tarzına geçiş yapmayı planlıyorum aklımda ıkı makına var birisi derbi senda 125 sm diğerıde skyteam 200 sm benım gonlum derbiden yana fakat bu makına adeta sır küpü hem piyasada cok az var hemde dogru durust tanıtım yok sekıl ıtıbarıyle sky team de cok cekıcı ve f,ıyat olarakta uygun ama kararsızııııııııımmm derbi hakkında bilgisi olan varsa pylaşırsa cok sevinirim şimdiden tsekkurler

yeni başlayanlara cross tavsiye edilir mi?

Yeni başlayanlara cross tavsiye edilir mi?
    yamaha xt125 x ve xt 125 r arasındaki farklar yukseklik ve lastik büyüklüğünden mi ibarettir? birinin 86 cm birinin 83.
    Derbi gpr 125 nude ile xt125 x arasında kaldım.
    Hız yapmasından cok daha rahat bir sürüş arıyorum ikisinin arasında beygir ve zaman farkı oldugunu biliyorum.
    derbiyi denedim baya bir titriyor yamahada da aynı şiddette titreme var mıdır?
    Bir de şehir içinde kullanmayı düşünüyorum. Kim bilir bir kere off-road yaparsam fikrim değişebilir.

Motosikleti
    yamaha fazer 600
    Alıntı omurcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni başlayanlara cross tavsiye edilir mi?
    yamaha xt125 x ve xt 125 r arasındaki farklar yukseklik ve lastik büyüklüğünden mi ibarettir? birinin 86 cm birinin 83.
    Derbi gpr 125 nude ile xt125 x arasında kaldım.
    Hız yapmasından cok daha rahat bir sürüş arıyorum ikisinin arasında beygir ve zaman farkı oldugunu biliyorum.
    derbiyi denedim baya bir titriyor yamahada da aynı şiddette titreme var mıdır?
    Bir de şehir içinde kullanmayı düşünüyorum. Kim bilir bir kere off-road yaparsam fikrim değişebilir.
    öncelikle hayırlı olsun .yeni başlayanlara cross tavsiye edılırmı demıssın benım fıkrımce cok profesyonel bır makına olmadıktan sonra edılır ama tercıhını 4 zamanlı motorlardan yana yapsan bence daha ıyı olur cunku ıkı zamanlılar cok daha serı olur 4 zamanlıya gore xt 125x ve xt 125 r arasındakı fark birisi standart olarak arazı lastıgı ıle cıkar diğerı asfalt lastıgı ıle bunun dısında baska bır fark var ise bılmıyorum ama olacagını sanmıyorum.soledıgın motorlar bence kalıtelı motorlar bence eger sıfır alacaksan alma bu markaları derım daha basıt bişi al en azından nedır ne degıldır onu anlarsın aklına yatmaz ıse satarsan daha az zarar edersın.bende derbı senda 125 almayı planlıyorum ama pıyasad cok az var kımseden fıkır alamıyorum koru korunede almak ıstemıyorum bu makına hakkında bısıler duyarsan banada solersen sevınırım k.i.b umarım en mutlu olaxcagın makınayı edınırsın

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    arkadaslar supermoto ve cross mevsimi kapandi mi? hayirdir kimsecikler kalmamis
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    skyteam 200 sm'den memnun musunuz?
    motoru limitlerinde kullanıp da sorun yaşayan var mı? kısa zamanda krank kıran felan var mı?

bir de makina kaç beygir?

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    heyy bende bu topic i unutmustum ne zamandır.. Son gaz devam edelim artık...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    hadi hadi millet nerelerdesiniz.. ?? Yoksa geziyor musunuz ?
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    RMZ GY-150 3-A 2007
    merhaba arkadaşlar benimde artık bir CROSS um var henüz yeni aldım daha bir hafta oldu ve hemen bu foruma uye oldum cros icin bişi sölemem gerekirse eyer yyaww bradeıırım BU NE MANYAK BİR MAkıNA YAAaAww )
    amacım burdaki deneyimli arkadaşlardan nasıhat almak ve arkadaşlık etmek tür bu arada adum idris tur DA

bora33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    defender
    hoşgeldin kardeş motoru kros alarak doğru seçim yapmışsın. mersinde kros motorla ilgili birkaç grup var ama sen benle adanaya kroscu01 in yanına gelmelisin bence. çok şeyler öğreniceğiz inşallah kadir abimizden. özelden mesajını beklerim.

zonex2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelık 150 cross
    selam beyler bu topık unutuldu sanıyordum ne guzel hala cross seven arkadaslarım burda ne guzel
    [COLOR="Red"][I]CROSS ÖZGÜRLÜĞÜN FARKLI BİR ANLATIMI GUZEL BİR YAŞAM TARZI VE ENGEL TANIMAZLIKTIR[/I][/COLOR].
    OH BECOME RICH FOR SAKE DIE

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Krosumu sattım eşşekler gibi pişmanım. kanuni kullanıyorum tamam güzel gösteriisli ama alışmışız kaldırım çukur gitmeye zoruma gidiyor
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    xt660r yamaha 2007
    arkadaşlar yamaha xt660r aldım yeni daha nasıl bi motor oldugu hakkında bı blgısı olan varmı bu arada yeni katıldım sitenize yaralı bilgiler bulabilecegımı soyledıler yardımcı olabilirmisiniz

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    Alıntı nohut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yamaha xt660r aldım yeni daha nasıl bi motor oldugu hakkında bı blgısı olan varmı bu arada yeni katıldım sitenize yaralı bilgiler bulabilecegımı soyledıler yardımcı olabilirmisiniz
    XT660 Motoru bildiğiniz gibi "Minarelli" 659cc. Minarelli tek silindirli motorlarda uzmanlaşmış bir italyan firması. Bir süre önce Yamaha tarafından satın alındı ancak hala Minarelli ismiyle üretim yapıyor. Aynı motor Yamaha MT-03, Aprilia Pegaso Strada/Trail ve heralde MZ Baghira modellerinde de kullanılıyor. (XT de 48hp, Trail de 50hp)
    Motorun performansı çok iyi, titreşim az (5000 rpm civarınada artıyo)

XT 660 R'a gelince; bence enbüyük dezavantajı egzost manifoldu. böyle bir makinada (enduro sınıfında düşünürsek) egzostun şasi altından dolaştırılması büyük hata. Hem motorun yerle olan mesafesini azaltıyor hemde egzost manifoldunu kolay hasar görür hale getiriyor.Sonuç olarak ara sıra arazi ve çok yol yapacaksan iyi bir makine kesinlikle enjeksiyon sorunu yok,ama servise endeskli bir motosiklet,zira tüm sistem elektronik.

iki'ye bir ,Akrep var ( Türkiye'de varmıdır bilmem ) ve boru yandan geldiği için aşağıdan 6 cm lik bir mesafe kazanabilir..

Kaskınız takılı farınız daima açık olsun kazasız sürüşler
    üssü var,üstü yok

Motosikleti
    XR 600 R
    Topik'İ biraz yukarı taşıyım dedim bır kac fotoğraf ile bu haftaki gazlama fotoları kar da gazlamak ayrı bir keyifli dostlar darısı kar da gazlayamayanların başına:D

üssü var,üstü yok

Motosikleti
    Hyosung rx125-Yamaha YZ400F

beykonak yarışından birkaç foto ve video

geçen pazar Kumluca-Beykonak beldesinde düzenlenen mahalli enduro yarışındaydık...çektiğim fotolar..

dişli kıran yamaha...

yz 125..crf 450...wr 250..kombinasyonu

motorize07'den yarışçı arkadaşlar hakan,özcan,şeref abi

2 KTM

ve dahası...

videolar...

http://www.youtube.com/watch?v=DA4nPvSnDlQ

http://www.youtube.com/watch?v=ikL8RfomOwI

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    yahu motor aldım ankarada dağ taş gezecek bir adam bulamadım nerdesiniz kimsecik yokmu?

zonex2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelık 150 cross
    adamım dag tas gezecek adam bulmak zor benım eskısehırde bırtane badım var koca eskısehırde baska kımse yok herkes vay ben camura gırmem vay ben batarım motorum batar deyıp gelmıyor herkes pastane motorcusu olmus
    [COLOR="Red"][I]CROSS ÖZGÜRLÜĞÜN FARKLI BİR ANLATIMI GUZEL BİR YAŞAM TARZI VE ENGEL TANIMAZLIKTIR[/I][/COLOR].
    OH BECOME RICH FOR SAKE DIE

Motosikleti
    XR 600 R
    Dostlar topüği 1 fotoyla canlandırmak istedim Hadi hard endurocular
    Bu haftaki gazlama dan ben ve xr ım

üssü var,üstü yok

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler