PEUGEOT VİVACİTY 125 ben sattım 3 e 5 e bakmadım normalın altında verdim çünkü zaten benzin tüketiminden başka ani frenlerde çok kaydırma yapıyor ve performans yerlerde boğuluyor motor 100 bile yapmıyor tek kişi gelelim tüketime peugeot vivacity 125 gercekten aşırı benzin yiyor evet benim arabamdanda fazla benzin yiyor hatta bir gün sinirimden benzin ibresine tükürmüşlüğüm var ilk zamanlar aldım şaştım kaldım sıfır almıştım dijital ibre kullanmamıstım sürekli düştü cıktı birdahada dijital ibre hayatta istemem servis bakımdan sonra benzin tüketimi düşer yok rodajdan sonra düşer hiçte birsey düşmedi sonra kendimi enayi gibi hissetmeye başladım çünkü arkadaslar sürekli geziyorlar ben biraz gezsem benzin bitiyor bunun çaresi yok otomatik jikleyi bile kapadılar ama kafi olmadı servisi zaten hicbirseye karısmıyor satanda onlarda şoklarda anlayacağınız fransız arabasına binmem derdim de motoruna da binilmezmiş en azından bir sym kymko alsaydım çin demeden param cebimde kalacaktı sizde elinizden çıkarın eğerki son sahibi olmak istemiyorsanız motorun zaten peugeot vivacity yide ben 1 senede 1-2 defa gördüm piyasası da yok yapacak birşey yok bari motorla pek fazla işi olmayan birisine satınkı ucuza çin motoru binmesinler birde arkadas geopolis demiş evet fazla yakıyor hatta yamaha x max 250 bile fazla yakıyor minicik motor