Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

DİDİM EMNİYETİNE MOTORİZE TAKVİYE

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Didim Emniyet Hizmetlerini Destekleme Derneğince alınan ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nce hibesi yapılan 3 adet motosiklet Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

Didim Emniyet Hizmetlerini Destekleme Derneğince alınan ve Emniyet Genel Müdürlüğünce Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne hibesi yapılan 3 adet Motosiklet basın mensuplarına tanıtıldı. Altınkum Polis Noktasında yapılan tanıtım törenine Didim Kaymakamı Ali Katırcı, Didim İlçe Emniyet Müdürü Uğur Çaylak, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Servet Kılıç ile birim amirleri ve polis memurları katıldı. Tanıtım töreninde İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 8 adet motosiklette görücüye çıktı.

Törende konuşan Didim Kaymakamı Ali Katırcı, Didim Emniyet Hizmetlerini Destekleme Derneğince alınan ve Emniyet Genel Müdürlüğünce hibesi yapılan 3 adet motosikletin emniyet müdürlüğü bünyesine katıldığını bildirerek “Bu motosikleti kullanacak arkadaşlarımızın eğitim çalışmaları bitti; motosiklet ekipmanları tamamlanarak göreve hazır hale geldi. Bu personelimiz gün içerisinde Lunapark ile Palm Wings otel arasında kalan ve Yalı Caddesi olarak tabir ettiğimiz bölgede faaliyetlerde bulunacak. Bu motorlarımızdan 2 tanesi iki kişilik, diğer 6 motorumuz ise tek kişilik olarak hizmet verecek. Gündüz ve Geceleri kendi içerisinde hazırlanan çalışma programı dahilinde bu personelimiz görevlerini yapacaklar” dedi.

Motorize ekip sayısının artmasıyla birlikte suç ve suçluyu önleme de daha etkin olunacağını kaydeden Kaymakam Katırcı, “Çıkabilecek suç durumunda ya da suçluyu müdahale durumunda bu ekiplerimiz iletişim ve hızlılık anlamında desteği ve katkısının olacağına inanıyoruz. İhtiyaca binaen önümüzdeki yıl bu sayıyı arttırmayı planlıyoruz. Bu anlamda personeli de eğitimler vereceğiz. Ayrıca bu motorize ekiplerin yanı sıra 3 adet de Elektrikli motorumuz mevcut; bunlarda ihtiyaç olduğunda personelimizde kullanılmaktadır” diye konuştu.

Kaymakam Katırcı, motosikletlerin alınmasında katkı sağlayan Didim Emniyet Hizmetlerini Destekleme Derneğine teşekkür etti. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne alınan 3 adet motosikletin ekipmanlarıyla birlikte yaklaşık 12 bin TL’ye mal olduğu öğrenildi.

Kaynak:Haber 3

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    CBF 150 polis motosikleti oldu demek en sonunda
    3 adedi ekipmanları ile birlikte 12.000 TL'ye malolduğuna göre, fiyatta da epey bir güzellik yapılmış.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ekipmanlar bedavaya gelmiş.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf ile kimi yakalayacaklar acaba
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisikletli Polisin biraz gelişmişi işte. Amaç kolay ve hızlı ulaşım, devriye görevi vs. Şuçlu peşine bunlarla düşmezler zaten

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Motorize ekiplerin asayiş hizmetlerinde kullanılmasında bir ilki gerçekleştiren Türk polisi bu alanda büyük başarılar elde etmiştir.Bizden sonra birçok ülke motorize asayiş ekipleri kurmuştur.Ancak Cbf 150 Yunuslar için çok küçük kalmış.

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    f 650 ybr 250 sonunda da cbf 150. yakında cuplarla gezen polis de görebiliriz demek :D

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    f 650 ybr 250 sonunda da cbf 150. yakında cuplarla gezen polis de görebiliriz demek :D
    E var saylır zaten Bakınız Toplum Destekli Polis. 125 lik scooter la geziyorlar ama olsun. Cub dan hallice neticede
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bodrum zabıtada Fazer görmüştüm. Oluyor böyle işler.
    www.motorumla.net

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burdakı amac bısıklet ve el arabası suruculerıne yonelık :D

eskisehirde gingerla geziyodu bi ara cevik kuvvet

Fazla aksiyon filmi izlemeyelim.

Polis ve motor denilince hemen aklınıza hızlı takip sahneleri gelmesin? Polisten kaçan zanlıları yakalamak için hızlı araca gerek yok.Telsizden bir anons geçiyor, yolu kesiyorlar, bitti.

Güzel bir iş olmuş bence.Motor seçimi de isabetli.Didim denilen yer ufacık bir ilçe zaten.Yaya olarak bile bir uçtan diğer uca dolaşılır.Koca koca motorlar alıp 2 adımlık yerde ileri geri gidip benzin yakmanın, bir ton bakım masrafı ödemenin alemi yok.Aklımıza yerleşmiş, polis motoru denilince hemen kocaman bmw'ler aranıyor.

Motor seçimine kim karar verdiyse kutluyorum, böyle akıllı mantıklı adamlar lazım ülkeye.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    yİNE bu iyimiş Kuşadasında Bazı Polisler elektrikli bisikletle devriye geziyorlar çarsıada d:
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    işin şakası ayrı da 600f ile gezen zabıta tanıdığım var. o ne olcak

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    didimde ikamet eden bir motorcu olarak alınan motorların burada çürüyeceğini söyleyebilirim cunku kışın burada asırı yagısdan dolayı motorize ekipler görev yapamıyorlar motorlar yarı kapalı bir garajda yagmurun altında çoluk çoçugun oyuncagı oluyor...

bu arada emnıyetın yetersız sayıda personelı yazın köle gibi calıstırılıyor o motorları kullanan insanların ve meslektaslarının aile hayatı yok sosyal hayatı yok. peki bu calısmanın , bu emeğin ve bu fedakarlıgın karsılıgını alıyorlarmı ???

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    didimde ikamet eden bir motorcu olarak alınan motorların burada çürüyeceğini söyleyebilirim cunku kışın burada asırı yagısdan dolayı motorize ekipler görev yapamıyorlar motorlar yarı kapalı bir garajda yagmurun altında çoluk çoçugun oyuncagı oluyor...

bu arada emnıyetın yetersız sayıda personelı yazın köle gibi calıstırılıyor o motorları kullanan insanların ve meslektaslarının aile hayatı yok sosyal hayatı yok. peki bu calısmanın , bu emeğin ve bu fedakarlıgın karsılıgını alıyorlarmı ???
    Maalesef Türkiye'de yalnızca küçük ve büyük "hırsızlar" emeklerinin tam karşılığını alabiliyorlar..

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa'da yunuslar Bmw F650 ile geziyolar. Fazer ve Ybr 250 bile görebilirsiniz.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    geçtiğimiz hafta gözümle gördüm ve çok şaşırmıştım
    ama güzel duruyordu, cidden.

Motosikleti
    nx4 falkon
    Zaten niye şaşırdınız çok zengin bi ülkemiyiz onlara cbf 150 bile çok cup neye yetmiyorki.İstanbulda adamlar 1200 bmv lere biniyor sanki 115 135 yamahaları kullanan apaçileri yakalayacakmış gibi sadece görüntüden ibaret.Merak etmeyin r1 ede binseler apaçiler trafikte nal toplatır onlara.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Alıntı sozyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten niye şaşırdınız çok zengin bi ülkemiyiz onlara cbf 150 bile çok cup neye yetmiyorki.İstanbulda adamlar 1200 bmv lere biniyor sanki 115 135 yamahaları kullanan apaçileri yakalayacakmış gibi sadece görüntüden ibaret.Merak etmeyin r1 ede binseler apaçiler trafikte nal toplatır onlara.
    Önemli olan sadece hız değil iki kişi ile çabuk hızlanabilmek ve aynı zamanda yaklaşık 12 saatlik görev boyunca motorun üzerinde rahat edebilmek.Ayrıca Fatih ekipler amirliği motosikletli polis timlerini git de gör bakalım ,motorcuyum diye gezinen birçok kişiyi ceplerinden çıkarırlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)