Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Harley-Davidson Polis Motorsikletleri Türkiye'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200

Harley-Davidson, Polis modellerini İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne armağan ettiği bildirildi. Harley–Davidson'ın Türkiye distribütörü Efsane Motor'un, Trafik Vakfı aracılığıyla Harley–Davidson Polis modellerini İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne armağan ettiği bildirildi.

Harley–Davidson Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, önümüzdeki dönemde trafikteki Harley–Davidson Polis motosikletlerinin artmasının planlandığı belirtildi.

Açıklamada, 100 yılı aşkın süredir sadece polis teşkilatları için özel olarak üretilen Harley-Davidson Polis motosikletlerinin, performans, caydırıcılık, sağlamlık ve imaj olarak hizmet verdikleri teşkilatlara önemli değer kazandırdığı kaydedildi.

Sivillere satışı yapılmayan, polis teşkilatlarının kullanım şekli ve ihtiyaçlarına göre tamamen özel tasarlanan söz konusu motosikletlerin, 1700 cc'lik motorları, güçlendirilmiş şasileri, yüksek manevra kabiliyetleri, bağımsız akıllı ABS sistemleri, ayarlanabilen havalı seleleri ve istenilen amaca göre motosiklet üzerine takılan ikaz lambasından radara, ilk yardım müdahale kitinden telsizine kadar aksesuarı ile gerek koruma ve eskort gerekse trafik ve otoban polisleri için önemli avantajlar sunduğu ifade edildi.

Kaynak: AA

farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Bence etkılemez polısı. gunde 4 5 tane ehlıyetsız surucu yakalasa tamam 1700 cc bence az gelır 4500 cc olsun nasıl olsa benzıne zam gelır, parası bızım cebımızden cıkar

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    yaw noluyo anlamıyorum.
    önce fazer sonra harley!
    ya su mu yakıyo bu icatlar??
    ulan warya@½{[#£½½!!!
    Orgazma Dudak Büktürür

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisleri de Amerika'dan ithal edelim oldu olacak.
    Hayır Polis Memuru arkadaşların altında hızlı seri ve güvenilir motorlar olması şart, ama neden Harley? Yakında Boğaz köprüsünün bir ucu Amerika'dan çıkacak direk.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Regal Raptor DD125E
    yakında ferrari mercedes lamborghini gibi polis arablarınıda görürüz bu gidişte
    [B]Kara Yılan[/B]
    [B]67 LP 278[/B]

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    gereksiz ve tamamen israf!ben daha yunuslar hariç motorla suçlu kovalayan polis görmedim. gelgörki bunlar deli yakar, parasıda cebimizden çıkar!

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    koyarmı bize beee, dünyanın en pahalı benzini bizde, dünyanın en sindirilmiş milleti türkiyede, kaş yaparken göz çıkartan gene bizde, itirazı olana dayak atan devlet gene gene gene bizde, hep bizde hep bizde.
    allah akıl fikir versin artık ne diyeyim......
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Batı özentisi işte

bir tanede ben rica ediyim sayın emniyet yetkilileri lütfen o devletin polisi ise bende vatandaşıyım)
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Bence israf.. İstanbul trafiğine en güzel çözüm Mondial Scooter 150 RS dir. Aralardan girer çıkar sıkışık trafik dinlemez 10 dakikada olay yerine ulaşır. Bu harley lerin arabadan farkı yok ki. Aralara giremez 1700 cc de istanbul trafiğinde ne yapılır yahu? Yokmu İstanbullu olup 1700 cc motor kullanan akıllı..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ayranı yok içmeye, tahtırevanla gider .....ya.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    bmw'ler o harleylerden daha ucuzdur ve daha az yakar, ben ce harleyler olmamış.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Herkes eleştirmiş... İyi de devlet almamış sonuçta bu motorları, "armağan edilmiş" diye okudum yukarda. Bu motorlar bence de büyük şehirlerin trafiğine uygun değil ama motorlar sonuçta bedava gelmiş ve mutlaka kullanılabileceği bir yer vardır. Ayrıca ne kadar benzin yakarsa yaksın, yakacağı benzin parayla alınan BMW'lerin maliyetine ulaşamaz.
    Güzel motorlar vatana millete hayırlı olsun. Ama inşallah Harley'in büyüsüne kapılıp, gereksiz yere para sayıp, bir sürü Harley Davidson motor almazlar...

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Süper olmuş...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes eleştirmiş... İyi de devlet almamış sonuçta bu motorları, "armağan edilmiş" diye okudum yukarda. Bu motorlar bence de büyük şehirlerin trafiğine uygun değil ama motorlar sonuçta bedava gelmiş ve mutlaka kullanılabileceği bir yer vardır. Ayrıca ne kadar benzin yakarsa yaksın, yakacağı benzin parayla alınan BMW'lerin maliyetine ulaşamaz.
    Güzel motorlar vatana millete hayırlı olsun. Ama inşallah Harley'in büyüsüne kapılıp, gereksiz yere para sayıp, bir sürü Harley Davidson motor almazlar...

tamam haklısın bu gelen ilk parti HARLEYler hibe yöntemiyle ve Efsane motor aracılıgıyla gelmektedir.fakat bu hibenin ardından tüm filoyu modernize edip değiştirmeleri için firma asılacaktır,sistem bu şekilde dönüyor malesef ki.....
    şehiriçi trafiğinde ve yurdum yollarında bu tür ağır ve 1700c. motorların emniyette günlük görevlerde kullanılması büyük israftan öte değildir.ama derseniz küçük bir filo olsun ve özel günler,tören ve geçit törenlerinde kullanılsın o zaman imaj olarak bence,süper.......
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    S&T GV250
    şimdi efsane motor bunları babasının hayrına hediye etmiyor değerli arkadaşlar...bu gün 2 tane harley motor hediye eder, (ATIYORUM) yarın 100 tane keeway satar...e bunların bakımıydı yedek parçasıydı ıvırıydı kıvırıydı derken çok kıyak bi "kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez" durumu şeyolur... ihalelerde ahbap-çavuş ilişkisi avanta müessesesi hepinizin malumu...

gönül ister ki bu harleylerle evrenin hakimi şeklinde dolaşan sevgili polis ağabeylerin şöyle bi kaç kilometre sonra gevşeyip pamuk gibi olsunlar, ulan altıma kıyak motoru çektiler, gezeyim tozayım yansın buralar ben sefama bakayım, trafik nasılsa bi biçimde akar ben köprüden bi ortaköye uzanayım sahilden sarıyere kadar çıkayım desinler, parası mühim değil gezsinler tozsunlar...

şimdi görev mörev geyiği yapılmasın bence çünkü ben mesela çoğu zaman trafiği sıkıştıranın kavşaktaki polis olduğunu düşünmüşümdür...diyelim her gün geçtiğiniz açık yolda bi tıkanma var, emin olun o yolda kaza olmamışsa yolun başında bir ya da birkaç polis trafiğe yön vermeye çalışıyordur...yani bıraksalar kendi kendine açılcak bi yolu tıkıyan bi takım insanlara ben trafik polisi diyorum...
    çevirme kısmına hiç girmiyorum tabi...eh eh eh
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam haklısın bu gelen ilk parti HARLEYler hibe yöntemiyle ve Efsane motor aracılıgıyla gelmektedir.fakat bu hibenin ardından tüm filoyu modernize edip değiştirmeleri için firma asılacaktır,sistem bu şekilde dönüyor malesef ki.....
    şehiriçi trafiğinde ve yurdum yollarında bu tür ağır ve 1700c. motorların emniyette günlük görevlerde kullanılması büyük israftan öte değildir.ama derseniz küçük bir filo olsun ve özel günler,tören ve geçit törenlerinde kullanılsın o zaman imaj olarak bence,süper.......
    Bu bahaneyle filonun yenilenmesi endişesini ben de taşıyorum ama hediye motorların alınmasını hata olarak görmüyorum. Resmi geçitlerde imaj olarak faydalı olabilir. Tabi keşke kendi ürettiğimiz motorları kullansak ( önce motor yapmak gerek ) işte o zaman gerçek anlamda güçlü devlet görüntüsü verilmiş oluruz...

Motosikleti
    S&T GV250
    aslında bu araçları gözaltı aracı yapsalar da k.çımız harley selesi görse arada bir kıyak olur...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bu araçları gözaltı aracı yapsalar da k.çımız harley selesi görse arada bir kıyak olur...
    Haklısın her gün bir vukuat çıkarır insan sırf Harley'e binmiş olmak için

Motosikleti
    S&T GV250
    harleyli polis kimlik istiycek mesela, yanında olmasına rağmen "yok" diycen, "buyrun o zaman merkeze" diycek, "tabi" diycen, geççen arkaya oturcan, "gidelim memur bey" diycen, merkeze girince de "aaa kimlik iç cebimdeymiş meğerse" diycen göstercen bi gece kalcan hafif bi ıslatçaklar çıkcan ertesi gün mis gibi işte...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler