Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Harley mi yoksa japonlarmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    biz de burada sizin için üzülüyorduk :( gözlerınizden bi tas sıcak çorbayla digiturk kumandasının hasreti okunuyordu dağlardaki resminize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sn. Bahadır, en sonunda bana kalacaksın, gel artık istanbula hadi gidip alalım ne istiyosan! ducati-harley karşı karşıya zaten bağdat caddesinde, gezdirim klavuzluk ederim ben.

Motosikleti
    Naked :)
    Sağolasın sn. Deniz. 2012 de alayım ben motoru. İçim rahat olsun diyorum. 1000 euro beni batırmazda çıkarmazda. Ama karar verdim. Klasik bol kromlu bir 1200 custom sportster alıcam. Hayırlısı.

hadi bakalım hayırlısı inşallah! ya bişey diceeemm kafan yine karışır boşver tamam

Motosikleti
    Söyle söyle forum beni böyle benimsedi zaten. Ducati ss demede

yok rica ederim, seni çok iyi anlıyorum ama şuna bir bak yaa!!!
    http://www.fercomotor.com.tr/web/19-...eller/v7_racer

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

italyan harleyi

Motosikleti
    Abi alınma ama bu modifiye edilmiş jawaya benziyor yada ben tasarımdan hiç anlamıyorum bir mimar olarak

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok rica ederim, seni çok iyi anlıyorum ama şuna bir bak yaa!!!
    http://www.fercomotor.com.tr/web/19-...eller/v7_racer

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

italyan harleyi
    aman Allahım v7 bugün 2 dir karşıma çıkıyor. nişantaşında classic modelini melül melül seyrederek inceledim 20 dakika kadar . (hani dokunmadan sevişmek derlerya o misaldi )
    İnanılmaz bir makine. Hayranım kendisine. Bir gün mutlaka diyorum

(gönlümün aslanı racer tabi : )
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

cafe racer bunlar ya, birçok markanın var dimi bu tarzda motosikletleri???
    harley iyidir ya sportster'a 2 disk takılır mı ön çatala acaba??

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

ben v7 racer'ı fercomotor bağdat cd. yeni mağazasında gördüm çilçil duruyordu, çoook ama çokkk seksiydi... fena!!!

Motosikleti
    Bayideki adam 200 yapıyor diyor sportster 1200 için. 4 silindirden geçiyorum dedimde... Atıyormu acaba?

harleyin kadranıda 220 fln mıydı neydi unuttum, 200 yapar mı bilmiyorum ki??? sanmıyorum yani...
    ben o kadar yapamıyordum.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayideki adam 200 yapıyor diyor sportster 1200 için. 4 silindirden geçiyorum dedimde... Atıyormu acaba?
    Bahadırcım girmeyelim istersen bu konulara ha ne dersin
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    benim harleyim şu anda 200 yapabiliyor tabi ape hangerlar yerine upside down barlarımı koyarsam.ve evet hafiften sana laf kondurdum çünkü motorun geçmişini bilmediğini anladıgım için.Bu 883 bir trademarktır başlangıç motoru olsun diye yapılmamıştır harley davidson motor company tarafından ilk yapılmış 883 adının bir devamıdır ve hep yaşatılacaktır.Kesinlikle başlangıç motoru olsun diye üretilmedi o burdaki galerilerdeki moronların yada motordan anlamıyanların görüşüdür.Bilmem bilirmisin ama hells angels ın kurucusu 883 sportsterla polisden kaçmıştır çünkü hem hızlıdır hem incedir hemde güçlüdür.Ama motorun m sinden anlamayanlar ufak cc harley hoo gitmez bu der biz buna moron konuştu deriz.
    Lafım sana değil sen sadece bilgisizsin direk lafım moron galericilere üstüne alınma yani.

Motosikleti
    Abi o motorla o hıza çıkılmaz çıkılmamalı zaten ama merak ettim açıkcası. Bir cruiser için çok fazla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

hah cevap da geldi
    Alıntı dersansport adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim harleyim şu anda 200 yapabiliyor tabi ape hangerlar yerine upside down barlarımı koyarsam.ve evet hafiften sana laf kondurdum çünkü motorun geçmişini bilmediğini anladıgım için.Bu 883 bir trademarktır başlangıç motoru olsun diye yapılmamıştır harley davidson motor company tarafından ilk yapılmış 883 adının bir devamıdır ve hep yaşatılacaktır.Kesinlikle başlangıç motoru olsun diye üretilmedi o burdaki galerilerdeki moronların yada motordan anlamıyanların görüşüdür.Bilmem bilirmisin ama hells angels ın kurucusu 883 sportsterla polisden kaçmıştır çünkü hem hızlıdır hem incedir hemde güçlüdür.Ama motorun m sinden anlamayanlar ufak cc harley hoo gitmez bu der biz buna moron konuştu deriz.
    Lafım sana değil sen sadece bilgisizsin direk lafım moron galericilere üstüne alınma yani.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sportster cruiser değilki ismini oku sportster tamamen triump boneville ve thurxten modellerine raki olarak piyasaya çıkmış bir roadster caferacer powerbikedır önce motorun geçmişini araştırmalısın.Cruiser fatboylar roadkingler dynalardır.Genelde bu tür motorlara binenler evet benim harleyim var der ama sportstera binenler benim sportsterım var der çünkü bütün dünyada kült olmuştur boneville gibi.Hoş bizim ülkemizin motosiklet seviyesi ve kültürü ortada daha 100 yıl gerideyiz adamlardan.Daha zincir yağmakdan müzdarip bir toplumdayız.

Motosikleti
    Peki bu mat siyah motor parçalarına ne diyorsunuz? Madem teknolojiden uzak bişeyler yapılıyor. Bu modern görüntü neden? Heralde 50 sene önce kromdu bu motorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Birde merak ettim dyna vrod bunlar da gayet güzeller. Neden en sonunda 883 de karar kıldınız? Hızlı ve ınce kolay kaçarım mı diye

dersansport, iyisin hoşsun tecrüben ve tarih bilgine diyecek yok ve bizi aydınlattığın içinde teşekkür ediyorum ama bizi bu kadar öldürme

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

sn. Bahadır, amerikalılar kromu çok seviyor

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    markası ne bunun
    Ya arkadaşlar Cruiser denince niye hep Harley Davidson geliyor ki ondan çok daha iyi ve sağlam bir marka var ayrıca dünyanın ilk cruiser üreten markasıdır Harley o markaya baston olur anca
    motorsiklet için ayırabileceğim bir 35,000 Tl m olsaydı hiç düşünmeden bir "INDIAN Chief" alırdım.Bilmeyenler linkten inceleyebilirler.http://www.indianmotorcycle.com/en-us/pages/home.aspx

35bin tl ye indian veriyolardı dimi

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    markası ne bunun
    2012 model Sıfırları zaten 25.000 usd civarı

Buradan bir motorsiklet ithalatçısıyla görüşülerek sıfır olamasa dahi 2.el uygun bir Indıan getirtilebilir diye düşünüyorum.35 i veren biraz daha zorlayabilir ve bir Indian sahibi olabilir Her açıdan Harley'den daha klas bir motorsiklet.Şimdi herkez servis vs diye atlıyacak ama değer diye düşünüyorum

Bir de Türkiye'de tek olacak şahsa özel custom gibi.Değer doğrusu

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)