Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kanuni seyhan 150CC uzun yol ? nasıl olur 2 kısı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

beyler seyhan 150 cc 2 kısı olarak ne kadar yol sorunsuz gıderım

2 ksıı 180 kg felan toplamımız

kaç km hız yapılabılır

tabiki rodajdan sonra
    motoru 0 alıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    nereye gitmek istiyorsan oraya gider..Motor dillenip te ''benden buraya kadar'' demez..Maksimum da 110-115 gidersin..ama rüzgarda yavaşlar..Sen yine de 90 a sabitle git..

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha önce seyhan 150 kullandınız mı? sıfır almadan önce imkan varsa bir deneyin derim. Sıtrf titreşim çok uzun yol yapamam diye almamıştım o motoru.
    112ciyiz

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    BENIM Avatarımdakı motor uzun yolda tıtşeimı dert etmesenız gıttıgı yere kadar gıder ama tahmının her 30-50 kılometreden sonra belırlı organlarınızda masaj etkısı yaptıgı ıcın bıraz dınlenmeye ıhtıyac duyacaksınız yenı alacaksanız başka bır model almanız tercıhınızı etkılemelı....
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    kardeş kubanın bu modele benzer balanslı teknolojili modeli var yani titreşim olmayan ondan alırsan istediğin yere gönül rahatlığı ile gidersin derim hem kanuniden ucuz da olabilir saygılar
    bu model :D
    http://www.kubamotor.com/new2/tr/mod...uring/kb150-25
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    65000 km seyhan 150 c kullanmış biri olarak kesinlikle uzunyol motoru değil hele iki kişi hiç değil... sorunsunsuz en fazla 30 km gidersin sonra uyuşma yorgunluk vs. derken geiziden keyif almak mümkün değil ben iki kere izmit kefken (60 Km) gittim ,ama gidip geldiğimide pişman oldum , size tavsiyem yeni nesil titreşimi olmayan bir motorla uzun yola çıkmanız..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş kubanın bu modele benzer balanslı teknolojili modeli var yani titreşim olmayan ondan alırsan istediğin yere gönül rahatlığı ile gidersin derim hem kanuniden ucuz da olabilir saygılar
    bu model :D
    http://www.kubamotor.com/new2/tr/mod...uring/kb150-25
    BENCEDE bu motora bınmış bırı olarak balanstan dolayı tıtreme olayının olmadıgını soyleyebılrım sıfır 2300-2400 cıvarı kalıotesını bılemem ama uzun yol ıcın daha guvenlı olabıılecegı kesın...

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    kuba 150- 25 işinizi görür bence

Motosikleti
    150 mc
    mondial 150 mc derim.
    8000 km dir bende. ve sürekli uzun yol yapıyorum. sürdükçe süresim geliyor.
    titreşime örnek; eldivensiz uzun yol yapsam bile motordan indiğimde motor sürmüşmüydüm diye unutuyorum. çok güçlü emsallerine göre. 2 kişi 130 u görmüştüm. parça fiyatlarına değinmeye ve servis ağından bahsetmeye gerek yok sanırım. unutmadan euro 3 emisyonlarına sahip balansörlü bir motordan bahsediyoruz.!

arkadasımla 150 km yol gittik onun motoruyla ve şahsen bende sürdüm cok rahat geldi titreşim felanda hissetmedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:51 ----------

arkadasım o motorla 2 gunde 1200 km yaptı ve rahatsız deıgl tekte degil abisiyle beraber yaptılar , titreşimi sorun etmıyorum desem yerıdır cunku rodaj suresıne ve bakıma baglı o gerekırse parca degısımı yaparım babam eski motorculardan tamirattan iyi anlar oyle tamirci felan ugrasmam yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:02 ----------

Not : 22 yaşınadyım öğrenciyim , odamdan zamanımın %90 ı odamdan cıkmadan geçiyor , 7 bilgisayarım var online oyunlarda oyun paraları uretıp ticaretini yapıyorum , yattıgım yerden para kazanıyorum ve motorsikletle uzun yolu sevıyorum , simdi o motoru almayı ben kafama taktım B sınıfı ehlıyetım var a2 de yazılıyorum bi kaç gune o arada motor parası bırıkır

asıl motoru alma amacım : yazın stajım olucak 40 gun stajımın olacagı yere otobus gitmiyor Gümrük kapısı max 7 km uzagına araç var ordan sonra 7km yol yurumek yada otostop beklemek kalıyor o yuzden ve izmir ile aydına gitmek ıstıyorum olursa şanlıurfaya da 2 kısı olarak

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    kardeş sen kafaya koymussun belli alacaksın bize sormana bile gerek yokmuş yani ama ilerde titreşim flan demem dersen al derim dersen dediğim gibi kuba yada başka titreşimsiz modelli motorlara bak derim sonuç da kanunide çin malı ayriyeten parçaları çok para iyi kazık atıyorlar tüketicilere
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

titreşim elbette düzeltilir vardır bi sebebi parça felan umrumda olmaz yazı atlatayımda gerisi kolay

Motosikleti
    sen madem bu motoru tanıyorsun neden arkadaşına ıyıce sormadın sen bızden daha cok bılgıye sahıpsın desene tıtreşım sorun degılse al omur boyu bınersın bu motora....

arkadasım su an askerde olmasa sorucaktım

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı muratbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler seyhan 150 cc 2 kısı olarak ne kadar yol sorunsuz gıderım

2 ksıı 180 kg felan toplamımız

kaç km hız yapılabılır

tabiki rodajdan sonra
    motoru 0 alıcam

kardeş yanlış anlamada b.k gibi olur. şimdi böyle dedik diyede ulannn biz o motora biniyoruzzzz cu arkadaşlar çıkmasın rica ediyorum

Now the world is gone. Im just one.

ama titreşim olayı duzeltılmıstır bence 2011 modelde

sizin gorusunuz ?

seyhan ıcın ?

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    ama titreşim olayı duzeltılmıstır bence 2011 modelde

sizin gorusunuz ?

seyhan ıcın ?

titreşim sorun degil 2 90kiloluk adam bindimi 80-85i geçmez o motor (göstergesinde 100-110 yazar) yokusu rüzgarı gordumu 70 uyursun otobanda uzun yola gelmez canından bezdirir ben enduro200 le hafif rampada 80i geçemiyodum sabaha kadar bitmiyodu yol motorunda canı çıkıyodu bi yandan sıfır almıştım ölü mölüde degildi yani kısacası al şehir içinde kullan oraya gideyim buraya gideyim motoru degil oda değil 150lik 250lik çinlilerin hiçbiride değil

peki Mondial 150 MR Vulture ? nasıldır ? titreşim vs?

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    peki Mondial 150 MR Vulture ? nasıldır ? titreşim vs?

bunu kullananlara sormak lazım mondiale herkez dandik der dandikte zaten 150zc gibi modelleri bindikten 2 gün sonra dagılmaya başlar yalnız bunla bunun 250liği var destromudur nedir kalite duruyor motorlar bi test etmek lazım malesef kimse eşeğine kancık demiyor aslında kullanan çok. zamanında gittim jinlun aldım öve öve bitiremiyordu millet üstüne bindim indim kimse söylemiyor ben söyliyim 5 para etmez motor dedim çeliğinden giderine kadar bunlarda ya aynı soy alan utandıgından soylemiyor yada iyi kullanıp denemek lazım ama 150lik olduktan sonra çekmez kardeş uzun yolda istersen cbf150 al hatta apache al gideri en iyi olan o ama 2 yarma bindinizmi bayılır motor hiçbirine girme biraz para koy al bi cbf250 burdan karsa git 2 kişi zevkinide alırsın fazla yakabilir parçasıda pahalıdır ben makina için konusurum ekonomisini bana sorma

ben doncem dolaşıcam seyhana kalcam galiba yada pumaya :D para bu kadar daha bekleyemem stajım baslıcak

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)