Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni seyhan 150CC uzun yol ? nasıl olur 2 kısı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı muratbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben doncem dolaşıcam seyhana kalcam galiba yada pumaya :D para bu kadar daha bekleyemem stajım baslıcak
    hiçbişey alamıyosan ikinci el bi apache al 2 milyar
    Now the world is gone. Im just one.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2. el herşeye karşıyım ya 9 yada hiç

ToxiCx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C - Yamaha Ybr 125 (Şuan)
    arkadaşlar bende 2010 modeli var, bundan öncede yamaha cygnus 125rs scooterim vardı inanın titreşim olarak arasında fark yok.

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Artık seyhanların devri kapandı.Modelin şeklini ffalan beğeniyor olabilirsin.Ben o motora hala aşığım fakat sana tavsiyem kaliteli bir markanın motosikletine binmendir.
    Örneğin honda cbf150 nin ikinci elini al seyhan150,125,125T modellerinden kat ve kat sorunsuz binersin.
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    her motorla uzun yol gidilir. seyhan 150 zamanına göre güzel bir motosikletti. ama şimdi piyasada balansörlü
    ve üstten egzantrikli daha üst teknoloji motosikletler var onun fiyatına.
    titreşim denen şey yorgunluk dışında uzun vadede motosikletin bazı yerlerinde vidalarının gevşemesine, ampullerinin patlamasına kısacası çabuk dökülmesine sebep olur. hani bunlar bir anda olur demiyorum ama titreşimsiz bir motora göre daha çabuk dökülür.
    illa kanuni alacaksan bu model de hiç fena değil motoru daha yeni teknoloji yamaha taklidi.
    http://kanuni.com.tr/Pages/Urunler/D...a+125&Id=6&k=1

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    1150 km deyim ..2011 model şubat 2012 çıkışlı..titreşim konusunda şunu söliyim,1000 km ye kadar 80 i göstermedim,1000 km de yagını degişip 60 km lik bi yola çıktım,tavsiye edilen max hız 95 km,yani olması gereken,yani geçilmemesi gereken,güvenlik açısından,motorun saglıgı açısından,en önemlisi güvenli bi şekilde durmak açısından inanın sabit 90 - 95 km lerde çk keyifli su gibi akan bi motor, 100 den sonra hissedilir titreim artışı başlıyor,bi ara 120 yi gördüm anlık çok kısa bi süre ve hakkaten o arkadaşların ne demek istedigini anladım,bu şekilde 10 dakika git iç organların yer degiştirir,şimdi o km saatinde ne yazıyorsa motoru oralara çıkarmaya çalışanların şikayetleri bitmez,onlar için saglam motorda yoktur zaten,genelde en kaliteli motor ellerinde kalır ben motorumu seviyorum iyikide almışım çokta memnunum,eger kullanmasını biliyosanız sizde alın pişman olmassınız..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    cbf 150 daha mantıklı olur hocam
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    kanuni seyhan 150 cc alacagina yaya gez dolmusa bin daha iyi ben 2 sene kullandim.. mekanik problem yasamadim yalan yok ...ama surus kefi denen sey kanunide tadamazsin titresimden parmaklarimin sistigi zamanlar aklima geldi basligi gorunce.birde kicimin uyustugu zamanlarda tabiki
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Titreşim biraz da motor yağıyla ilgili, ince bi yağ varsa ve o yağ eskimişse ve eksilmişse titreşim artıyor kesinlikle.

Eecho89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 650
    Kardeş ilk motorun olacaksa al zaten o heyecanla titreşim filan hikaye gelecek sana hız meraklısı değilsen 90 km hızı geçmezsin. ama zamanla çevrende motorcular oluşacak ben raptor 250cc spyder kullanıyorum. İlk zamanlar buna mı titreşim diyorlarmış ne var ki bunda diye söyleniyordum. 120km i geçince biraz titriyor diyordum takiiii hyosung gt 250,yamaha tdm 850, suzuki v-storm kullanan arkadaşlarla tanışıp motorlarına binene kadar.( Biliyorum uç örnekler ama titreşim konusunda ne demek istendiğini anlıyorsun) Ben acemiliğimi atıyorum şuan onlar yolların keyfini alıyor okadar söyliyeyim 8)

Su kadar soyleyeyim motordan sogursun alma

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı Yasak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su kadar soyleyeyim motordan sogursun alma
    Kardeşim konuyu hortlatmışsın. Yıllar öncesinin konusu bu :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)