Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Chopper Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkadaşlar iş sebebi ile nete giremedim simdide şifre sorunu oldu yeni üyelik aldım.Öncelikle herkeze mesajları için tesekkur ederim.

Fiyat aralığımı biraz artırdım 4500 tl ye kadar cıkarabiliyorum buda benı temiz 2000 modelden aşağı olmayacak sekilde bir japon motor dusunmeye itti.Kawasaki EN 500, Virago 250, Super Shadow 250 gibi motorların bu fiyata motorları var sanırım.Ama ben ilk defra motor kullanıcam hiç vitesli motor kullanmadım.Yani iyi bir motor yerine orta halli ucuz bir motordan baslayıp daha sonra mı motor büyütsem acaba ?

gorkemuls önerin için teşekkür ederim.Suziki markası hepimizin bildiği iyi markalardan.Hangi ilde ikamet ediyosun.Ehliyetimi bu hafta aldım.Evet ciddi alıcıyım.

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    2 aydır en500 kullanıyorum cok memnunum benimde ilk vitesli motosikletimdi , fakat almadan önce biraz cbf 150 kullanmıştım , motor cok güçlü onu belirteyim , ama en500 le başlanırmı tabi başlanır
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Fikir değişikliğine gittim iyi bir motor yerine orta halli ucuz bir motor alıp 1-2 sene öğrendikten sonra iyi bir motor almaya karar verdim.Şimdi sizden aşağıdakilerden hangisini alayım ve sebebleri ne olması hakkında bilgi almak istiyorum:

Bisan Roadstar 250
    Keeway Super Shadow 250
    Ramzey QM 250
    Regal Raptor 250-9B
    Jinlun 250-5

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Alıntı bleach_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir değişikliğine gittim iyi bir motor yerine orta halli ucuz bir motor alıp 1-2 sene öğrendikten sonra iyi bir motor almaya karar verdim.Şimdi sizden aşağıdakilerden hangisini alayım ve sebebleri ne olması hakkında bilgi almak istiyorum:

Bisan Roadstar 250
    Keeway Super Shadow 250
    Ramzey QM 250
    Regal Raptor 250-9B
    Jinlun 250-5
    o zmn sana xgjao 200-8 gider ilk vitesli motor bende iyice işi kavradıktan sonra 0 bir japan çekmek istiyorum..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ilk çalıştığında yaptıgı aşırı titreşim kafamı karıstırdı ayrıca tipini pek begenmedim aynı fiyata super shadow ve roadstar alınabilir. Bu iki makina da xgjao dan daha güzel duruyor bence.

Motosikleti
    monero cmx 250
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    monero cmx 250 a çinliler içinde en hızlı ve güçlü olanı

japonda japon diyen üstadlara kızma bildikleri vardır elbet lakin regal megal uğraşma hiç ramzey şu bu traş bir kullanıcı olarak ne problem yaşıyorum (145 kiloyum ve artçisiz çok az gezebiliyorum) nede süratten sıkıntım var.. yol boşsa rüzgar yağış yoksa ve kendine güvenebildiğin dakikalarsa hiç zorlanmadan 140
    valla ne yalan söyliyeyim mehmete aynen katılıyorum bende 2 hafta önce monero cmx 250 aldım bence kullanışlı bir makina titreşim diğerlerine nazaran yok denecek kadar az güçlü ve seri

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    3000 lirana yazık etme .. bence para bırıktır daha sonra al..

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yapmışsın bende gelseydim iki böcük vızıldardık neyse kısmet önümüzdeki gezilere birde bu böcüğü satsam chopper alsam oh kebab
    bocuk tabı 125lık ama ıyıdır

chooperdedınce aklıma nedense hep shadow gelır hocam bırazdaha gayretedıp beklsen yapsan bı shadow
    kula bela gelmez hak yazmadıkça hak bela yazmaz kul azmadıkça

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    valla bekleyemiom artık bununla idare edicez ogrendıkten sonra saglam bişi alırım kış fiyatlar düştü alıyımda rahatlayım bu yaz lazım olucak

Selam herkese..

keeway sl 150 -ss 250
    regal raptor dd250e 9

bu üçünün artıları ve eksileri merak ediyorum yardımcı olabilrmisiniz

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Sl 150 tek silindir ss250 ve dd250e9 sıralı iki silindir motorlar. bana sorarsan aralarında ahım şahım bir fark yok, dd250e9 da radyatör var keeway de yok, 3üde hafif kullanımı kolay makinalar. Eski motorum regaldi memnundum gayet..

duyduğum kadarıyla sl150 nin gücü kasayı taşıyacak kadar değilmiş ss 250 de karburatör sorunu varmış regal de sıvı sogutmalı oldugu için kışın çalışmakta zorlanıyormuş buna katılıyomusun kardeşim

bnde qm 200 var.onu satıp regal veya ss 250 almayı düşünüyorum.ilgilenenler varsa yardımcı olurum.aynı zamanda regal veya ss250 satan olursa ilgilenirim

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı ensoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese..

keeway sl 150 -ss 250
    regal raptor dd250e 9

bu üçünün artıları ve eksileri merak ediyorum yardımcı olabilrmisiniz
    Eski Superlight 150 lerde yan kapak sorunu varmış, hep kırılıp düşüyormuş, Kuba motorun getirdiği yeni seride bu problemi halletmişler sanırım, yan kapak dizaynı değişmiş, küçük ama can sıkabilecek bir ayrıntıdır! değerlendirmek lazım...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkesin yazmadığını ben yazayım yeni motor almış birisi olarak. ben mct250 aldım. 89 tl notere veriyorsun. 150 civarı sigorta tutuyor. epey zam yapmışlar anlıyacağın. aldığın motora en az 100-200 koyman gerek çünkü alacağın motorda muhakkak bir şeyler eklemek isteyeceksin. yan deri çantalar. arkaya sağlam bir çanta. sis farı. kilit. ilk yardım çantası gibi. birde neden bot almadığını sorabilirmiyim? ayakların metalden mi? botuda 150 e alabilirsin. ben mct 250 tipi çok hoşuma gidiyordu. ederi kadar aldım. üzerine 1000 tl harcasam sorun olmaz.
    tipi senin öenmli değilse regal raptor veya suziki gn 250 almanı tavsiye ederim. ama alırken bu yazdıklarımı hesaba kat. sonra evdeki hesap çarşıya uymazsa korumalarına para kalmaz.

orkunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 aydır en500 kullanıyorum cok memnunum benimde ilk vitesli motosikletimdi , fakat almadan önce biraz cbf 150 kullanmıştım , motor cok güçlü onu belirteyim , ama en500 le başlanırmı tabi başlanır
    Katiliyorum.. Bende en500 ile basladim halada kullaniyorum ve cok memnunum gercekten guclu bi makine temiz bulursan al derim

dd250e-9
    ss 250 piyasası ne kadar bunlarn bliyomusunuz sahbndende genelde şişirme oluyor fiyatlar o yüzden karar veremiyorum..hangisi daha az sorun çıkartır qm200 ile takasa girilirmi..takas işlemleri nasıl yapılır bunların hepsni bilen varsa minnettar kalıcam saygılar..

rtst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelik 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48079803/detay

buna bak bi derim. arkadaşın sayılır

hocam asphalti opmek okadar hos birsey degil cok optum bir daha opmek istemem
    neseli binisler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)