Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

regal raptor,road star,caracal,junlin,mct,keeway,

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuanda yok
    Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katılıyorum bu konuları defalarca açıp sormuşlar ama düzgün bilgi almak zor biri kötülerken biri çok beğenmiş anlayamadım kararsız kaldım tecrübeli arkadaşlardan bu çin motorları hakkında bilgi istiyorum bütçem :3.500

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha virago
    junlini geç kardeşim diğerleri idare eder içlerinde en iyi olanı hangisi dersen.regal ve keeway derim.kesin sende onlardan kullanıyorsun oyuzden onları öneriyorsundur gibi bir izlenime kapılma bu yazdıkların arasında benim kullandığım motor modeli yok.3,500e iyi bi motor alabilirsin ama temizini bulman önemli..

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    arkdaşım saydıklarının arasında regali tek geçerim diğer motorlarla kıayaslanamaz bile bir çinli olduğuna bile inanmazsın..
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

Motosikleti
    yamaha virago
    Alıntı speedy46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşım saydıklarının arasında regali tek geçerim diğer motorlarla kıayaslanamaz bile bir çinli olduğuna bile inanmazsın..
    bak bu arkadaşta regal kullanıcısıymış

saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    dostum 1500 daha ekle suzuki intruder vl 250 al. Paşalar gibi ... Tüm dünyayı gezersin .... İçlerinden birini seçeceksen illa regali seç.
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    üzerine 1.500 daha koyup en 500 al o motor seni yaşlandırır zaten....
    tam koruma bin unutma
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    yedek parça sıkıntısı olmayan:
    mondial-kanuni

performans (hız değil çekiş):
    regal

(bana göre) en çirkin:
    regal

boyu en uzun olan ve en yüksek (dik gidonlu) ve en çok kromaja (krom değil biliyorum) sahip parıldayan motosiklet:
    caracal

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    regalin harici çinliler bana göre tr ye sadece bizleri motorla tanıştırmak için girmiş olan motor benzeri ürünlerdir regal motosiklettir bence !'
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    bende senin yerinde olsam bir sene daha bekler yada az borca girer daha iyi birşey alırdım bende regal kullandım iyi makinadır.
    iyi ustada bulursan üzülmesin.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Motosikleti
    yamaha virago
    burda herkes genellikle kendi motorunu över kardeşim.o yuzden binecek,gezecek,eskitecek sensin.bu yazdıklarını değilde biraz daha iyisini paranın üzerine birseyler daha ekleyip düzgün çabuk dökülmeyecek bi motor almalısın.çünkü eğer yeni başlıyorsan bu çin malları senin için dahada sıkıntılı olacaktır.hee bu arada konuyu başlatmışşsın arada kendinde birseyler söyle.sesiz kalma kafana takılanları sor.hadi bakalım herşey keyfince olsun.

Motosikleti
    şuanda yok
    doğru herkez kendi kullandığını yazar benim en çok aklıma yatan regal raptor dd e10 amerikan spydr denilen bi model kullananlar varsa bilgi verirse sevinirim kış geliyo piyasa düşer sanırım biraz daha üzerine para koyabilirim suziki vl 250 ve m500 de çok güzel motorlar ama param onlara hiç yetmez en ucuzu 5.500 üstelik modelleride çok büyük 11 yaşında motor biraz insanı düşündürüyo açıkcası böyle olunca temiz motoru o yaşta bulmak zor gibi

Motosikleti
    ooo viraGOO
    dostum bende yalovadayım büyük ihtimalle tanışıyoruz da 3500 tl civarı virago 250 bulabilirsin tahminimce tabi bulmak mesele deil bakımları düzgün yapılmış motoru bulmak asıl mevzu ! ben seyhan 250 karakal mct tiger virago kullandım şuanda da viragonun kendisini aratmayan bire bir kopyası olan ledow 250 kullanıyorum ve çok memnunum dilersen iletişime geçip görüşebiliriz bu konuda sana yardımcı olmaya çalışırım

Motosikleti
    şuanda yok
    [QUOTE=SeMpaTuRk77;2193683]dostum bende yalovadayım büyük ihtimalle tanışıyoruz da 3500 tl civarı virago 250 bulabilirsin tahminimce tabi bulmak mesele deil bakımları düzgün yapılmış motoru bulmak asıl mevzu ! ben seyhan 250 karakal mct tiger virago kullandım şuanda da viragonun kendisini aratmayan bire bir kopyası olan ledow 250 kullanıyorum ve çok memnunum dilersen iletişime geçip görüşebiliriz bu konuda sana yardımcı olmaya çalışırım

iyi olur kardeşim yardımcı olursan sevinirim ledow hakkında pek bilgim yok forumlardada rastlamdım ama güzel bi makinaya benziyo

Motosikleti
    Shadow 750

Regal ve Keeway

Merhaba şuan Kawasaki VN 900 Custom kullanıyorum, yanlış anlaşılmasın diye en başta belirtmek istedim.

Abim de Regal Raptor var benim bir önceki motorum ise Keeway Super Shadow 250 idi

İkiside başlangıç motoru olarak çok güzeldir kesinlikle tavsiye ederim yalnız 3000 TL 'nin üstüne kesinlikle çıkma derim.

Regal 'de yumuşak debriyaj avantaj fakat keeway ' göre titreşim var.

Keeway V motor olduğu için titreşimsiz sayılır. Performans olarak regali her zaman geçer. Az yakar ve top speed de 10 km daha yüksek.

Özet olarak başlangıç motorunda eksi model bir japon mantıklı gibi gelse de mantıklı değil 2,500 - 3000 tl arası ya regal yada bulursan Supershadow keeway al acemiliğini atana kadar bin sonra düzgün bişi al.

NOT : KESİNLİKLE ALACAĞIN MOTOR BAKIMLI OLSUN EĞER BAKIMSIZINA DENK GELİRSEN SERVİSTEN ÇIKAMAZSIN BİLGİNE.
    Burn rubber not your soul, baby.

Motosikleti
    4 teker
    wala arkadaşım bütçen regal almaya müsait o fiyata temizini bulursun zaten bende regalim olcak die hayaller kurarken bütçeden dolayı mondi 250 macit aldım ha pişman mıyım bilmiyorum daha yeni aldım allahtan temiz daha 1 sene garantisi var bir sorunu yok zaten arkadaşlar bilir osbourne'nun motoru bizden bir arkadaşa satmış haziranda oda pek kullanmamış bana kısmet oldu daha 8000 km de gıcır gıcır kendimi zorlamak istemedim yoksa regali çok araştırdım hem forumdan hem kullanıcılarından baya bilgi topladım halada gözümde kaldı diyebilirim,içine sinecek aklının başka birinde kalmayacagı sevecegin bir model al derim karar senin ))
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wala arkadaşım bütçen regal almaya müsait o fiyata temizini bulursun zaten bende regalim olcak die hayaller kurarken bütçeden dolayı mondi 250 macit aldım ha pişman mıyım bilmiyorum daha yeni aldım allahtan temiz daha 1 sene garantisi var bir sorunu yok zaten arkadaşlar bilir osbourne'nun motoru bizden bir arkadaşa satmış haziranda oda pek kullanmamış bana kısmet oldu daha 8000 km de gıcır gıcır kendimi zorlamak istemedim yoksa regali çok araştırdım hem forumdan hem kullanıcılarından baya bilgi topladım halada gözümde kaldı diyebilirim,içine sinecek aklının başka birinde kalmayacagı sevecegin bir model al derim karar senin ))
    hayırlı olsun motorun hocam kaça aldın acaba o motorun ilanı 2200 d sanırım?
    bu arada mct 250lerin 0ları 2.800 falan sahibinden.com da ama 0 ınıda aldığın zaman yapman gereken masraflar var diyolar bi türlü anlayamadım şu motorun piyasasını 2yaşında kullanılmışları 0ından pahalı olanları bile var
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Shadow 750
    Burn rubber not your soul, baby.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bisan roadstar 250 nasıl sizce arkadaşlar yamaha virago 250 in birebir kopyasıymış ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    XGJAO 200-8 öneririm rengi tipi gayet hoş bir motor ucuza bulabilirsin tek sorun ilk çalıştırdığında aşırı derecede titreme oluyor fakat 3-5 km gittikten sonra titreşimden eser kalmıyor başkada sorun diye sayılabilecek birşey görmedim ynai şimdilik çok şükür..

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=xgj-200-8&c=116018

Motosikleti
    2006 Honda VT 750 C4 Shadow
    Alıntı carsvegas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerine 1.500 daha koyup en 500 al o motor seni yaşlandırır zaten....
    tam koruma bin unutma
    arkadaş çok doğru söylemiş bencede öyle yapman en mantıklısı çin e bulaşma derim eninde sonunda japona geçersin

en500 harikadır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)