Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Cruiser Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mRCARiZMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mct 250
    Cümleten selamun aleyküm arkadaşlar adım okTay Ankara'dayım yaklaşık 1 aylık regal kullanıcısıyım yeni başlamak isteyen ve cruiser hayranı olan herkese tavsiye ederim tekrar görüşmek üzere rüzgarımız bol olsun
    Bak iBrEt aL yeRe DüşEn YaPraĞa ; O dA EskiDeN YukArDan BakArdı TopRağA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aha buda benim küheylanim daha yeni bitirdim , kestim biçtim ama eksoz ile direksyon degismeyi düsünüyorum onlarida kisa zamanda degisecem ,, sonunda gerçekten güzel birsey oldu sokaklarda herkesin dikkatini çekiyo !!! oh be sonunda chopper halini aldi...

Logo'muda yapistirdim tank'a üfff..

polo34 bunu beğendi.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kocc Güzel makine olmuş keyifli sürüşler
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    makinenin hayrını gör çok güzel olmuş
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    makina çok sağlam gerçekten D.S bir efsanedir.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    güle güle kullan çok güzel olmuş gidonu değiştir ozaman çok güzel custom olur.hem daha konforlu olur. bizde çakma custom kullansak ole

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tesekkürler arkadaslar darısı sizlerin basına , evet gidonu degisecem ama bir türlü nasıl bir model çok şık durur diye arastırdım daha karar veremedim ????

Motosikleti
    Suzuki Marauder Vz 800 1998

merhaba motorumu yaklaşık 2ay önce aldım ve 1 ay önce kaza yaptım.Şu an hala serviste ve bende fotoğraflarıyla yetiniyorum ve bu sigorta işleri beni deli edicek çıkan masraf nerdeyse motoru aldığım fiyata geliyor ve sigorta şirketi buna yanaşmıyor.Motoru çok beğendiğim için çıkma parçalar arıyorum suzuki vz 800 marauder kullanıcısıyım ve depo arıyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?ilginize şimdiden teşekkürler

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

merhaba motorumu yaklaşık 2ay önce aldım ve 1 ay önce kaza yaptım.Şu an hala serviste ve bende fotoğraflarıyla yetiniyorum ve bu sigorta işleri beni deli edicek çıkan masraf nerdeyse motoru aldığım fiyata geliyor ve sigorta şirketi buna yanaşmıyor.Motoru çok beğendiğim için çıkma parçalar arıyorum suzuki vz 800 marauder kullanıcısıyım ve depo arıyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?ilginize şimdiden teşekkürler
    Geçmiş olsun dostum. Eğer farketmez dersen, Jinlun Marauder'in deposu birebir uyuyor. Sıfırı 110 Tl. İstersen bir bak
    http://www.sahibinden.com/jinlun_dep...QQdisplayitem?

Motosikleti
    Suzuki Marauder Vz 800 1998
    Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum. Eğer farketmez dersen, Jinlun Marauder'in deposu birebir uyuyor. Sıfırı 110 Tl. İstersen bir bak
    http://www.sahibinden.com/jinlun_dep...QQdisplayitem?
    sağol dostum bir tane yine sahibindende çıkma marauder deposu buldum kısmet olursa onu alıcam.çamurluk kilometre saati farlar sisler bunların hepsinin değişmesi lazım karşı tarafın trafik sigortası karşılıyacak ama eksper şunuda indir bunuda indir havasında bekliyoruz şimdi.hayırlısı

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    selam arkadaşlar bene benim makinenin fotoğraflarını koymak isterim ama nasıl koyacağımı bunca zamandır hala çözemediğim için üzgünüm koyamıyorum güzel bir konu başlığı olmuş bu arada
    hellrider

mşallah çook asil duruyor motorun.yeniköyü çok güzelleştirmişsin...yolun açık olsun.d.bakırdan herkese selamlar.

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    uzuuuuuuuunnn bi aradan, uzun kilometrelerden ve MT'ye son yazisimin ustune 2 motor degistirdikten sonra bir ses edeyim 5 aya yaklasan su ayriligi kisin baslamasi ile noktalayayim istedim.. gecen kisin sonlarina dogru istanbul trafiginde gecirdigim cinnetlerin ardindan izmir'ime geri donmus ve hayatima burada devam etme karari almistim.. her ne kadar isim istanbulda olsa ve her hafta sonu istanbula gitmek zorunda kalsam da izmir'e kavusmak benim icin herseye degerdi.. cok sevdigim bandit'im bu yaz boyunca bana buyuk mutluluklar ve keyifli yolculuklar yasatti.. lakin yaklasik 3 aylik bir surenin ardindan izmir ben yeniden toparladi ve ozume dondurdu.. istanbulun cilginligindan uzakta durmak ruhuma eski dinginligini geri getirdi ve ben de virago 750 ile biraktigim yere, once gs650 ardindan da bir bandit kullandiktan sonra vn800 ile geri dondum.. uzun bir sure sonra fark ettim ki beynimdeki hizlica bir yerden bir yere ulasma, trafik planlari yapma, benzin ekonomisi hesaplama tripleri yuzunden motorun ruhundan uzaklasmis bir jet-ski ile ne kadar ruhi bag kurulabilirse o kadar bagim kalmisti.. gel gelelim artik yeniden motoruyla konusan, kafam kadar iki adet silindirin dizlerimin arasinda guruldeyerek urettikleri tork ile mutlulugumu dogrudan kazanan biri oldum.. artik ucarcasina gitmek, etrafta olup bitenleri takip edemeden, bir sinek ucarken manzarayi ne kadar fark edebilirse o kadar fark ederek bir noktaya birkac saliseden fazla bakamadan ama belli bir acinin da disina bakamadan yani aslinda isini yapan bir kurye mantigi ile motora binmekten kurtuldum.. ohhhh beeeeeeee...

ay lav yu vn800! ay lav yu v motor!
    vader bunu beğendi.
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    vz 800 marauder oldu :)
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzuuuuuuuunnn bi aradan, uzun kilometrelerden ve MT'ye son yazisimin ustune 2 motor degistirdikten sonra bir ses edeyim 5 aya yaklasan su ayriligi kisin baslamasi ile noktalayayim istedim.. gecen kisin sonlarina dogru istanbul trafiginde gecirdigim cinnetlerin ardindan izmir'ime geri donmus ve hayatima burada devam etme karari almistim.. her ne kadar isim istanbulda olsa ve her hafta sonu istanbula gitmek zorunda kalsam da izmir'e kavusmak benim icin herseye degerdi.. cok sevdigim bandit'im bu yaz boyunca bana buyuk mutluluklar ve keyifli yolculuklar yasatti.. lakin yaklasik 3 aylik bir surenin ardindan izmir ben yeniden toparladi ve ozume dondurdu.. istanbulun cilginligindan uzakta durmak ruhuma eski dinginligini geri getirdi ve ben de virago 750 ile biraktigim yere, once gs650 ardindan da bir bandit kullandiktan sonra vn800 ile geri dondum.. uzun bir sure sonra fark ettim ki beynimdeki hizlica bir yerden bir yere ulasma, trafik planlari yapma, benzin ekonomisi hesaplama tripleri yuzunden motorun ruhundan uzaklasmis bir jet-ski ile ne kadar ruhi bag kurulabilirse o kadar bagim kalmisti.. gel gelelim artik yeniden motoruyla konusan, kafam kadar iki adet silindirin dizlerimin arasinda guruldeyerek urettikleri tork ile mutlulugumu dogrudan kazanan biri oldum.. artik ucarcasina gitmek, etrafta olup bitenleri takip edemeden, bir sinek ucarken manzarayi ne kadar fark edebilirse o kadar fark ederek bir noktaya birkac saliseden fazla bakamadan ama belli bir acinin da disina bakamadan yani aslinda isini yapan bir kurye mantigi ile motora binmekten kurtuldum.. ohhhh beeeeeeee...

ay lav yu vn800! ay lav yu v motor!
    4 silindirli aletler robot gibi digitaller.Duyguları yok...
    V motor daha bi mekanik,seni anlar,kulağıma fısıldayan homurtular...
    zavallı şeytan..bana ne verebilirsinki?-faust

Motosikleti
    1100 yamaha virago
    Arkadaşlar yamaha virago 1100 aldım harika bişey tabi bence ancak bi isteğim var ben bu makinanın direksiyonunu v istiyorum ama hiç bir yerde bulamadım bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler

BIKANA KADAR DEĞİL SONUNA KADAR...
    siz bildiğiniz yoldan...BEN KENDİ ÇİZDİĞİM YOLDAN GİDERİM.

Evet üstadlar saygılar cruiser motor sahibi olmak istiyorum ancak hiç motora binmedim bana tavsiyeleriniz nelerdir ehliyetimi alacağım öncelikle tabii ama nasıl bir modelle başlamakıyım bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

CANLANSIN YAW BURASI

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Cok begendim eline saglik. Gule gule bin.

Motosikleti
    Salcano SM250-4
    Ya bu salcanoların jantları tel janta çevrilebiliyor mu? uyumlu jant bulabilir miyiz? salcano sm 250 lerin?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler