Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LİFAN LF250-b GENEL SORULAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Boyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF-250 B
    Arkadaşlar merhaba. Lifan lf250-b 26-50 hp motor almayi dusunuyorum. Bu motorda sorcaklarim var.

Bu motorun yedek parca sorunu varmi?

Baska bir kronik problemi varmidir?

Danismak istedim sizlere.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Youtube da motomania izmir diye bir kanal var. Bu motorla ilgili bilgi verdigi video var. İzlemenizi öneririm.

Genel olarak kaliteli ve keyifli bir motor. Ancak 120 km hızı kesinlikle geçmiyor. Ön takım da ufak bir kazada yamulup sağa sola çekme yapabilir ama çok az.

Yamaha virago 250 nin kopyasıdır. Parca sıkıntısı hic yoktur ve fiyatları normaldir. Lifan diğer çinlilere göre daha kalitelidir. Benim motor 1 sene kapalı garajda yattıktan sonra ilk marşta çalıştı. Akü ve iç lastikleri çok kaliteli. Jantları da kaliteli ama lastikleri kötüdür. Ben Anlas marka enduro lastiği alıp taktım aynı ölçülerde çok güzel oldu. Chopper tadını iyi veren bir motor.

Bununla birlikte daelim daystar 250 de düşünebilirsiniz ama o tek silindirdir. Yine de güzel motordur artı ve eksileri vardır Lifan a göre.

Motomania izmir kanalında çin malı motor alırsanız yapmanız gerekenleri söylüyor. Diyor ki çok iyi bir akü, karbüratör, sinterli fren balatası, buji alıp takın, kafanız rahat etsin problemsiz binin. Ama dediğim gibi Lifan da çok iyi bir akü var zaten. Diğer malzemeler takdirinize kalmış.

Biraz dağınık oldu kusura bakmayın.

andacicbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF250B
    Yaklaşık 1ay önce aldım bu modeli eskiden de aynı model motosikletim vardı, ,işin aslı biraz şans işi bence çin V motorlar güzel araştırılıp alınması gerekiyor kanımca, yedek parça durumunu çok araştırmadım fakat sonuçta aynı motor bloğunu kullanan birçok model var bi şekilde uydurulur çoğu parça, motosiklet olarak bi kronik problemi yok hatta çinliler arasında en güzellerden biri benim için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)