Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motorum dragstar. Birkaç sorum var...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dragstarr 650
    Merhaba. Bir dragstar 650 alarak aranıza katıldım. Heyecanlıyım birkaç sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Motorun üzerinde smokehead egzoz var. Sesi çok hoşuma gidiyor ama sanırım muayneden geçmeyecek. Muayneden için geçici de olsa bi çözüm mevcuttur? Birde bu egzoz yüzünden trafik kontrollerinde motoru bağlanan var midır aranızda. Profil bilgilerimi düzenlemeyemedia butonlar aktif değil. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Egzozlar için takılıp çıkartılabilen susuturucu yapan ustalar var bildiğim kadarı ile.

Bulunduğunuz şehre göre bir araştırma yapın derim.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı blacksmith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bir dragstar 650 alarak aranıza katıldım. Heyecanlıyım birkaç sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Motorun üzerinde smokehead egzoz var. Sesi çok hoşuma gidiyor ama sanırım muayneden geçmeyecek. Muayneden için geçici de olsa bi çözüm mevcuttur? Birde bu egzoz yüzünden trafik kontrollerinde motoru bağlanan var midır aranızda. Profil bilgilerimi düzenlemeyemedia butonlar aktif değil. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Başlangıç için fazla bir motosiklet olduğunu bir kenara bırakıp öyle yazayım.

Motorun stok egzostlarını sahibinden isteyin. Muayeneden geçemezsiniz. Servise gidip muayeneden önce egzost değişimi yapın. Muayene sonrasında yine değiştirirsiniz. Bunun dışında Smokehead Türk sanayii üretimidir. Ercan Motor'un marka ismini aldığı egzostlardır. Şu adresten kendileriyle iletişime geçip egzost modelinize uygun baffler 'ları (susturucuları) isteyebilirsiniz: http://www.ercanmotorsiklet.com/

Trafik polisi yakalarsa elbette cezai işlem görürsünüz. Beni şu ana kadar durduran olmadı ama bu ileride olmayacağı anlamına gelmiyor.

Lütfen 2.el motosiklet alırken tüm evrak ve donanımları tam alın bundan sonra.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Dragstarr 650
    Alıntı vader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozlar için takılıp çıkartılabilen susuturucu yapan ustalar var bildiğim kadarı ile.

Bulunduğunuz şehre göre bir araştırma yapın derim.
    Tesekkurler. Tavsiyeniz ile arastirma yaptim. Kartalda ercan egzoz 150 tl gibi bir maliyetle cozum uretebiliyormus.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:33 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için fazla bir motosiklet olduğunu bir kenara bırakıp öyle yazayım.

Motorun stok egzostlarını sahibinden isteyin. Muayeneden geçemezsiniz. Servise gidip muayeneden önce egzost değişimi yapın. Muayene sonrasında yine değiştirirsiniz. Bunun dışında Smokehead Türk sanayii üretimidir. Ercan Motor'un marka ismini aldığı egzostlardır. Şu adresten kendileriyle iletişime geçip egzost modelinize uygun baffler 'ları (susturucuları) isteyebilirsiniz: http://www.ercanmotorsiklet.com/

Trafik polisi yakalarsa elbette cezai işlem görürsünüz. Beni şu ana kadar durduran olmadı ama bu ileride olmayacağı anlamına gelmiyor.

Lütfen 2.el motosiklet alırken tüm evrak ve donanımları tam alın bundan sonra.
    Tavsiyeleriniz icin tesekkurler. Dediginiz gibi ercan motosiklet ile iletisime gectim. Soruna cozum uretik. Orjinal donanim konusunda haklisiniz ama onceki sahibinde ne yazikki orjinaller mevcut degildi. 2 elde cok secenegi olan bir motor degil ne yazik ki. Acikcasi egitim sureci ile cok vakit harcadim bu yuzden beklemeye de tahamulun kalmamisti. Ilk motor icin agir. Ama egitimde harley street ile baya vakit gecirdim. Tabi ki hic bir zamab yeterli degil. Ilginize tesekkurler

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bulaşık telini tık eksoza muayeneden sonra çıkart at ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)