Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5000 TL BÜTÇE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tabanway
    5000 liraya kadar önerebileceğiniz 200cc-250cc civarı cruiser var mı sevgili tecrübeli forumdaşlar? İncele diyebileceğiniz marka-model?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FALCON 250 CHOPPER
    FALCON 250 öneririm. Kullanıcısıyım. Geçen yıl 800 km de satın aldım. Aldığım arkadaşımın kışın yeri olmadığı için satıyordu. 21 günlük motorsikletti. Çok doğru bir tercih yapmışım. 4800 TL ye satın aldım. Sıfır gibi. Halada öyle. 1900 km ye geldi. Ufak sorunları var. Depo ibresi yerinde durmuyor. Vites boştayken 0 da durması gerekli, ancak ya 1 yada 2. viteste gibi gösteriyor. Ancak bunlar serviste halledilebilir. Ben ilgilenemedim ve yaptırmadım. Bu yüzdende motorun tırt olduğu anlamına gelmez. Aşırı hız merakınız yoksa başlangıç motoru için tavsiye ederim. Çünkü çok tarz bir motor. Görüntüsüyle herkesin ilgisini çekiyor. Buda gayet hoş bir durum. Malum verilen para çok bir meblağ değil. İstediğin yere sorunsuzca götürüyor. Gidonu çok dönmediği için kullanımında biraz zorlukla karşılaşabilirsiniz. Ama dediğim gibi görüntüsü ve albenisi -lerini bir yana bırakıyor. Saygılarımla.

Motosikleti
    tabanway
    Serkan hocam baktim da falcon tuzlu biraz... Cevabiniz icin tesekkur ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)