Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

işi bilenlerden yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar oncelikle merhabalar 39 yaşında 1,85 boyunda 120 kiloluk bir arkadasınızım şu ana kadar wawe 100 pcx150 ve xmax250 kullandım maximumda 300-500 km kadar vitesli motor tecrübem var. kawasaki vn900 almak gibi karşı konulmaz bir istek içindeyim direk bu motora gecmem benım için ne kadar sağlıklı olur bu tip motor kullanan arkadasların ve tecrübeli kişilerin yorumlarını almak istiyorum şimdiden hepinize teşekkür eder kazasız belasız günler dilerim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selam, benzer bir hareketi xv 950 ile yaptim. Baslarda agirlik kafamda soru isaretleri olusturuyordu fakat suan epey alistigimi dusunuyorum . Yaklasik 2000 km oldu. Tabi xv950 gorunurde vn900 e gore daha kivrak gibi. Hatta motosiklet kullanmayi ogrendigim 200 pulsar de suan bindigimde bana baya dengesiz geliyor. Tabi xv ile riskli hareket yapmaya gelmiyor. Kendi kendime sinirlar belirledim maksimum hiz 80km ve asla acele etmemek gibi. Trafikte acele ettigimi dusundugum an aklimdaki hareketi eyleme gecirmiyorum. Ama dedigim gibi vn900 de ayaklar onde surus vs biraz daha zorlu olabilir. Birde siz yapili oldugunuz icin belki ilk baslardaki agirlik sorunuyla biraz daha kolay bas edebilirsiniz.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    İçindeki sesi ve isteği kimse değiştiremez.
    Ama ağır ve sakin kullanımlı bir motor.
    Fren kullanımında, aralara girme, viraj, park kısaca her şekilde 2 kat dikkat ister.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)