Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Supershadow'a MCT 250 jantı uyar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheWitac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 883L '09
    Merhaba arkadaşlar. Bende Keeway SuperShadow 250 var. Jantlar kemik jant ve ben tel jant takmak istiyorum. Bir arkadaşım MCT 250 jantı satıyor ama benim motora direk takabilir miyiz yoksa değişmesi gereken parçalar da var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisinin de lastik ölçülerinin aynı olması lazım.Teoride uyar ama iş uygulamaya geldi mi sorun çıkar mı bilemem.Ön disk,arka kampana ve dişli aksam bir birine uyar mı vb.?Bir de lastiklerin tubeless ise MCT nin telli jantınada kullanamazsın.

Motosikleti
    Lastiklerim tubeles ama lastiklerle beraber alıcam zaten jantları ve uygun fiyata geliyor bayaa. Ölçüler evet aynı. Önde sıkıntı çıkmaz da arkada çıkar diye düşünüyorum. Kampanası olsun, göbek olsun. Daha önce değiştiren olduysa bi yardım ederse çok iyi olucak hocam.

Motosikleti
    YMH Dragstar650 sport
    Uyar kardeşim. Yinede bi göz kontrolü yap derim. Kampana ve dişli kısımları için. Bende ledow kullanırken arka dişli takozları sıkıntı yapınca kaprinli olduğu için mct arka jantı alıp takmıştım motoruma 5 6 yıl önce. Uydurma kaydırma olmadan tertemiz olmuştu.

Motosikleti
    Alıntı Choppers77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyar kardeşim. Yinede bi göz kontrolü yap derim. Kampana ve dişli kısımları için. Bende ledow kullanırken arka dişli takozları sıkıntı yapınca kaprinli olduğu için mct arka jantı alıp takmıştım motoruma 5 6 yıl önce. Uydurma kaydırma olmadan tertemiz olmuştu.
    Benim ustaya sordum uymaz falan demişti. Almamıştım şuan pişman oldum... Onun yerine gittim sadece ön tel janta 230 lira verdim arka jantı da tel ile takaslayıp taktırma parası veriyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)