Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

spor chopper önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dragstar 650A
    arkadaşlar spor chopper derken istedigim tarz harleyin 883 iron tipinde bi motor gönül isterki 883 olsun ama ögrenci adamız anca posterini alırız :D regal raptorun daytonası (250 yada 350) tip olarak hoşuma gidiyo ama motorları kronik arızalıymış kuba süperlight200 fena degil gibime geliyor tipi bikaç degişiklikle kısa t gidon takılarak falan sporumsu bi hale getirilebilir belki bu tarzda önerilerinizi bekliyorum cc olarak 250lik klasmanını düşünüyorum fiyat olarak 9 10 milyara kadar cıkabilirim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dragendo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf1000L Africa Twin
    Selamlar kim diyo daytona motorlar kronik arızalıymış yok dandikmiş falan filan. Bakın bende bir önceki motorum yamaha dragstardı şimdiki motorum ekonomik koşullar yüzünden regal raptor spyder 250 . Arkadaşlarımın hepsinde spyder yada daytonalar var ve öle kronik motor arızası kimsede de yok. Adam gibi sürersen motorun seni üzmez. Chopper olarak bana göre fiyat kalite oranında en iyisidir. Çok heybetlidir ve iri durur. Kuba süperlight 200 ile yan yana koydugunda aradaki görünüş farkını zaten anlıcaksın.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Öncelikle motosiklet dünyasının literatürüne muhteşem bir terim kazandırdığın için teşekkür ederim. 'spor chopper'
    Tecrübeli olduğunu varsayarak yazıyorum, bütçeni biraz daha yükselterek GV-650'lere bakabilirsin.
    Tecrübesizsen de bütçeni yükseltmeden sadece fotoğraflarına bak yeter.
    250'lik kategorisinde benim aklıma gelen bir cruiser yok. Olursa yazarım yine buradan

Ha bu arada 'sporumsu' için de teşekkür ederim

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawasaki vulcan s pahalı ama.
    Ucka bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle motosiklet dünyasının literatürüne muhteşem bir terim kazandırdığın için teşekkür ederim. 'spor chopper'
    Tecrübeli olduğunu varsayarak yazıyorum, bütçeni biraz daha yükselterek GV-650'lere bakabilirsin.
    Tecrübesizsen de bütçeni yükseltmeden sadece fotoğraflarına bak yeter.
    250'lik kategorisinde benim aklıma gelen bir cruiser yok. Olursa yazarım yine buradan

Ha bu arada 'sporumsu' için de teşekkür ederim
    Zannedersem arkadaş sport-cruiser demek istemiş. GV650, VZR1800, Vulcan S... gibi. Spor chopper terimi benim de ilgimi çekti doğrusu : )

Alıntı disturbed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki vulcan s pahalı ama.
    Vulcan S 650 cc, 250 değil. Zannedersem arkadaş tecrübesiz. 883 cc ile 200 cc arasındaki motosikletlerde gidip gelmiş. Bir de tabii bütçe sorunu var.

Alıntı OwlDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar spor chopper derken istedigim tarz harleyin 883 iron tipinde bi motor gönül isterki 883 olsun ama ögrenci adamız anca posterini alırız :D regal raptorun daytonası (250 yada 350) tip olarak hoşuma gidiyo ama motorları kronik arızalıymış kuba süperlight200 fena degil gibime geliyor tipi bikaç degişiklikle kısa t gidon takılarak falan sporumsu bi hale getirilebilir belki bu tarzda önerilerinizi bekliyorum cc olarak 250lik klasmanını düşünüyorum fiyat olarak 9 10 milyara kadar cıkabilirim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
    Arkadaşım sen daha sportif bir görünüş ve daha makul bir fiyat arıyorsan Regal Raptor'ın Daytona ve Spyder modellerine bakabilirsin. Hatta Kymco Venox 250 bulabilirsen nefis motosiklettir.

Bunun haricinde Kuba Superlight'a daha kaliteli bir alternatif için RKS Blackster 250'yi incelemekte fayda var.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

dostum sürüyle motor çıkıyor ya, seç begen al

https://www.google.com.tr/search?q=sport+chopper&rlz=1C1GGGE_trTR564TR565&es pv=2&biw=1280&bih=649&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei =K3sjVfC3H4nUarS6gYgJ&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=s port+chopper+motorcycles&imgdii=_

Motosikleti
    Dragstar 650A
    gecenin bi yarısında yazdım spor chopper sporumsu falan kafa kalmamıstı tecrubem var surekli arkadaşların motorunu kullanıyodum onlarda ufak ccli motorlar 20 21 yaşına geldim kediminki olsun istiyorum artık okula giderken falan rahat edeyim niyetim 600 cc üzeri motor degil 883 iron görsellik olarak tam istedigim tipte o yüzden yazdım oraya para yok 9 10 a kadar zaten zor cıktım memur cocuguyuz kendim calısıp alıcam motoru :D v650 cok güzel motor ilk baktıgımda aklımı kaybettim 2008 modeli falan yine bi nebze olsada uygun benzin fiyatları tavan yaptı 600lük makinaya benzin parası yetiştiremem acıkcası daytona ile ilgili olarakta bikaç kişi hariç kötü şeyler duydum motora iyi bakarsan bişey olmaz tabiki bana motor kronik olarak arızalı falan denildi internettede buna benzer şeyler gördüm o yüzden biraz sogudum motordan

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    RKS Blackster 250 incele.
    Kuba superlight 200cc makinem var çok memnunum ama RKS Blackster 250 benim motorun v-twin 250cc olan modelidir ve performans olarakda,yakıt tüketimi olarakda gerçekten güzel bir makine,yeni geldi türkiyeye zaten bence o makineye bak derim hem v-twin makinen olur 250 cc olarak.

Motosikleti
    Dragstar 650A
    motor cidden güzelmiş sahibindene falan baktım rks ve keewaye bu modeli bulamadım buna benziyenler var ama onlar hoşuma gitmedi blackster modeli iyiymiş 2. elde yok ama 0ı bile düşünülebilir superlighttan memnunmusun peki bi arısa sorun bişey cıkardımı ve titresimi nasıl

Motosikleti
    motor cidden güzelmiş sahibindene falan baktım rks ve keewaye bu modeli bulamadım buna benziyenler var ama onlar hoşuma gitmedi blackster modeli iyiymiş 2. elde yok ama 0ı bile düşünülebilir superlighttan memnunmusun peki bi arısa sorun bişey cıkardımı ve titresimi nasıl
    Ben kubadan memnunum,beni yarı yolda bırakmadı,titreşimide balansörü olduğu için 100 üzerinde çok az hissediliyor.Yakıt konusunda inanılmaz süper,100kmde 2.5 lt yakıyor.arıza vs karşılaşmadım,sıfır makine olarak almışdım 1000 km ye geldim rahat motordur ama rks blackster sadece üçerler motorda şuan satışda,ikinci eli şuan olmaz ama sene sonu olacakdır.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    gecenin bi yarısında yazdım spor chopper sporumsu falan kafa kalmamıstı tecrubem var surekli arkadaşların motorunu kullanıyodum onlarda ufak ccli motorlar 20 21 yaşına geldim kediminki olsun istiyorum artık okula giderken falan rahat edeyim niyetim 600 cc üzeri motor degil 883 iron görsellik olarak tam istedigim tipte o yüzden yazdım oraya para yok 9 10 a kadar zaten zor cıktım memur cocuguyuz kendim calısıp alıcam motoru :D v650 cok güzel motor ilk baktıgımda aklımı kaybettim 2008 modeli falan yine bi nebze olsada uygun benzin fiyatları tavan yaptı 600lük makinaya benzin parası yetiştiremem acıkcası daytona ile ilgili olarakta bikaç kişi hariç kötü şeyler duydum motora iyi bakarsan bişey olmaz tabiki bana motor kronik olarak arızalı falan denildi internettede buna benzer şeyler gördüm o yüzden biraz sogudum motordan
    Senin için en ideali bence fiyat/kalite oranından yola çıkarsak Kymco Venox 250:

İlanlar için buraya tıkla.

Fiyatı 5250-9000 TL arası.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    abicim venoxun yeni modelleri yok,parça sıkıntısı yaşayabilirsinde.en yeni modeli 2008 model,olmaz yani.o fiayta gider sıfır başka makine bakarım..alet güzel ama yeni modelleri getirilmiyor.

dwain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda Shadow Spirit
    Hocam bulabilir misin bilmiyorum ama ben kendi motorumu önereceğim Spor görünüşü beni ilk görüşte benden almıştı.

Honda Shadow Spirit modeli. 0 km yok Türkiye'ye gelmiyor. Ama 2.nci el vardır mutlaka.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)