Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aldığım sıfır regal raptor spyder ile Antalya->Burdur yolculuğum ve gözlemlerim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    sıfır aldığım için ilk 160km'sini bu yolculukla doldurdum...
    evet ilk başta titresim ve rahatlıktan bahsetmek istiyorum... elbette bi V motor ile karşılaştırmak saçma olur... diğer çin-kore-macar yapımı motorlara bakış bana gayet rahat geldi tabi arka amotisor olmaması rahatsız edici olmuyor değil.. dediğim gibi yolda koymayacak bir motor bence... tabi bacaklar üşümüyor iç tarafı motorun sıcaklığıyla ısınıyor bu kış için güzel bir şey üşüyünce yüksek devirde bacaklarınızı ısıtabilirsiniz...
    bugun hava rüzgarlıydı celtikci den burdura kadar sağolsun metro firmasının otobüsünün arkasına düştüm ve rüzgardan korundum eğer buralardaysa birileri motorcuları arkanızda sığınmasına izin verin gayet rahatlatıcı oluyor...
    bence yaptırabiliyorsanız köpüklü naylonlar var ya onlardan içlik gibi bir şey yaptırın en azından ciğerlerinizi koruyun derim...

eğer almayı düşünenler varsa bencesi gayet rahat..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    endlessdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar xvs 250 , suzuki ls 650
    Oncelikle hayirli olsun ve kazasiz belasiz surusler ..
    Ben de ilk zamanlar da regal de baya bi takili kalmistim kapisindan dondum diyebilirim . Herkesin bir fikir alisverisi her zaman oluyor ve beni de regalden dondurduler umarim uzun sureler sikintisiz kullanirsin ve suna inaniyorum ki cin kore japon ne olursa olsun o makinanin omrunu kisaltan da uzatan da surucusudur ( istisnai durumlar disinda) .. otobuslerin arkasina takilma gercekten yolda ruzgari kesme acisindan cok yararli ama bi anlik bile dalginliga gelmez her zaman aklin da bulunsun bende cok yaparim ve bi iki defa dalginlikla beraber nerdeyse ufak bi motorcugum olacakti neredeyse son anda yirttim tabiki

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    sağ olun umarım hepimiz kazasız belasız süreriz beni de geri döndürdüler fakat bulduğum bir kaç tane gv250 ve 535 harcı borcundan ağır geleceğini soylediklerinde SIFIR Spyder'e ilk baştan beri istiyordum ve onlar sayesine iyice Spyder'e gönlüm razı oldu

hayırlı olsun...

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    İyi ki o otobüsün arkada sına sinek gibi yapışmamıssın herkes bağırırken böyle şeyler tehlikeli sakıncalı diye sen burada tavsiye verir gibi yazmışsın! önündeki her giden araç senin için tehlike arz eder madem rüzgarı sevmiyorsun git araba sür kardeşim.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    birincisi, motorunla otobüsü yakından takip etmen yanlış.
    ikincisi, motoru çok sıkıştırmadan rodaj yapmalısın. deli gibi devir çevirip sabit hızda uzun yolda rodaj yapmışsın.
    üçüncüsü, motor içliği ve motor kıyafetleri giyersen (markalı ürünler) öyle köpüğe falan da ihtiyacın olmaz.
    dördüncüsü, o motor öyle böyle değil sağlam titriyor

motorun hayırlı olsun. lütfen bir eğitim al ve ekipmanlarını tamamla.
    kısacası, şansın yüksek ki yaşıyorsun.
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    1.uzun yolda olmama ragmen sık sık vitesini değiştirdim
    2.motoru sıkıştırmadım yaptığım max hız 80km/h idi
    3.yakından değil sadece rüzgar koridorundan yararlandım
    4.deli gibi abanıp motoru red line ye sokacak bir şey yapmadım...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı cedith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır aldığım için ilk 160km'sini bu yolculukla doldurdum...
    evet ilk başta titresim ve rahatlıktan bahsetmek istiyorum... elbette bi V motor ile karşılaştırmak saçma olur... diğer çin-kore-macar yapımı motorlara bakış bana gayet rahat geldi tabi arka amotisor olmaması rahatsız edici olmuyor değil.. dediğim gibi yolda koymayacak bir motor bence... tabi bacaklar üşümüyor iç tarafı motorun sıcaklığıyla ısınıyor bu kış için güzel bir şey üşüyünce yüksek devirde bacaklarınızı ısıtabilirsiniz...
    bugun hava rüzgarlıydı celtikci den burdura kadar sağolsun metro firmasının otobüsünün arkasına düştüm ve rüzgardan korundum eğer buralardaysa birileri motorcuları arkanızda sığınmasına izin verin gayet rahatlatıcı oluyor...
    bence yaptırabiliyorsanız köpüklü naylonlar var ya onlardan içlik gibi bir şey yaptırın en azından ciğerlerinizi koruyun derim...

eğer almayı düşünenler varsa bencesi gayet rahat..
    öncelikle hayırlı olsun...
    burdur da mı ikamet ediyorsun yksa aydın da mı...?
    burdurda isen ara görüşelim tanışır bi çay içeriz..
    05433160601

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun...
    burdur da mı ikamet ediyorsun yksa aydın da mı...?
    burdurda isen ara görüşelim tanışır bi çay içeriz..
    05433160601
    evet burdurdayım ama aydına dönüyorum okuldan dolayı... bir ara görüşürüz umarım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)