Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kuba KM 125-6 Hakkındaki Görüşleriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yakında olacak
    önceleri mondial uag almak istiyordum şimdi kubanın cg 150 sport modelini almak istiyorum,ama babam gidiyor mondial bayisine mg deluxe bakıyor bakalım ne olcak
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    Alıntı adidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceleri mondial uag almak istiyordum şimdi kubanın cg 150 sport modelini almak istiyorum,ama babam gidiyor mondial bayisine mg deluxe bakıyor bakalım ne olcak
    kardes bence mondialden uzak dur.125 uag yerine 125 mg çıkardılar 1550 tl.Mondialin arka amörtisörleri cok sert durmadan arka atıyor.Kuba cg 150 iyibir seçim ama Mg 125 Delux gibi sport model almak istiyorsan benim motorun sport modeline bakabilirsin.Şahsen 150 lik motor alma imkanım olsa cg 150 balansör teknolojili bir motor alırdım.Yine de karar senin ama mondialden uzak dur bence.Görünüşe aldanma.Ben motorumdan cok memenunum.930 km de benzin ve yağ haricinde para harcamaya mecbur bırakmadı beni.Ya da giderdi de değiştirdim ne olur ne olmaz.Tabi motoru süsleme için para harcamak gerekti.Kılıf fara led döşetme arka stop led egzoz ızgara vs vs.
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı pasa216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes bence mondialden uzak dur.125 uag yerine 125 mg çıkardılar 1550 tl.Mondialin arka amörtisörleri cok sert durmadan arka atıyor.Kuba cg 150 iyibir seçim ama Mg 125 Delux gibi sport model almak istiyorsan benim motorun sport modeline bakabilirsin.Şahsen 150 lik motor alma imkanım olsa cg 150 balansör teknolojili bir motor alırdım.Yine de karar senin ama mondialden uzak dur bence.Görünüşe aldanma.
    kardeş kubanın cg 150 sport modelinin fiyatı ne kadar ya forumda bi arkadaş 2500 tl demişti başka modeli mi söyledi yoksa bu 150 sportun fiyatımı

Motosikleti
    kardes benim servis 2000 tl olur dedi.internette ararsan bulabilirsin 50-100 tl fark edebilir.yani 2000 den fazla da olabilir(enfazla 2100) en az 1900.Bu motorlar km 125-6 dan niye cok pahalı dersen evet 25cc fark cok fazla değil ama bu cg 150 sportta balansör sistemi var.ondan bu kadar fark var.Ben bu motooru Tvs apache ye tercih ederim mesela.en azından fiyatı uygun ve balanslı sistemi var.işte 2 yıl içinde motor değiştirirsem ya ikinci el ybr125-cbf 150 ya da bu cg 150 sport modelini almayı düsünüyorum.Benim motor 1650 tl plakasızdı.180 tl plaka ruhsat hersey dahil 1830 a mal oldu.Kredi kartına 12 taksit.

Bak mesela burda kubanın çeşitli modelleri var. sana link vereyim.

Bu KM 125-6 Sport Modeli: http://kubamotor.com.tr/km125-6_yeni_3.htm

Bu Cg 150 Klasik (Balansörlü): http://kubamotor.com.tr/cg150_yeni_1.htm

Bu Cg 150 Sport (Balansörlü): http://kubamotor.com.tr/cg150_yeni_2.htm

Bu KH 150-12D (honda Fabrikasında üretilmiş japon ve fiyatı 3000 in üzerinde yanılmıyorsam-Balansörlü):http://kubamotor.com.tr/kh150-12d_yeni.htm

KH 125-12D:2500 tl olan bu motor.bunu söylmek istedi heralde arkadasın-Bunda balansör YOK :http://kubamotor.com.tr/kh125-12d_yeni.htm

Bu da benim Küheylan.Gercekten cok memnunum Kuba dan.: http://kubamotor.com.tr/km125-6_yeni_1.htm
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

umutumut123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı umutumut123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereksiz Yere Banlanmayalım boşver

Bu Arada Motorun İçin Bir Önerim Var Bizim burda Bir Adam Yapdı Motara Kafalık Takdı Kırmızı Süper Duruo motor Sende Bir Dene Bak İmkanın Varsa Süper Bir Duruşu Oluyor
    Hayır Siperlik Değil Kardeşim(Aslında Adı Kafa Grenajı Ama Ben Adını Unuttum Diye Kafalık Yazmışdım Bu Arada Resim İçin Az Uğraşmadım Google`den Bir Motordan Buldum Kesdim Yükledim Sırf Sana Göstereyim Diye Bunun Kırmızısını Takarsan Motorun Öyle Güzel Gözüküyor ki Bu Görüntüden Eser Kalmıor)Dediğim Parça Bu;
    4 Teker Bedeni, 2 Teker RUHU Taşır

Motosikleti
    valla sitesinde siperli diye yazmıslardı ondan bende siperlik dedim fiyatı ne kadar olur peki senin bilgin varsa söylersen sevinirim.gercekten güzel durosa takarız problem diil :D

Motosikleti
    Yakında olacak
    ben bu siperliden gördüm ama klasik tiplisi daha güzel

valla sitesinde siperli diye yazmıslardı ondan bende siperlik dedim fiyatı ne kadar olur peki senin bilgin varsa söylersen sevinirim.gercekten güzel durosa takarız problem diil :D
    Valla Tam Fiyatını Bilmiom Ama Bir Sor Sizin orda Artık O Kadar Tuzlu Bişey Olacağını Zannetmiyorum Plastik Zaten Ama Şu Önde Lamba Takılan bisiklet görüntüsünden kurtulursun =) Bence Motor Süper Ama Şu Lambaları Böyle Değilde Siperliğe oturtup satsalardı süper görünürdü sen al görüntüyü gör

Motosikleti
    deneycez bakalım :D çamurluk değişimi de yapcam yakında =))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    Kafa grenajı değilde ybr nin ki gibi yuvarlak far taksak naked gibi gözükür..

Siperlik demek istedin herhalde.evet burda cg 100 e yapmıslardı ama o bana göre sport modellere yakısıyor.hanı bu titpte değilde sport tipte cıkan modeller var,onlara yakısıyor bence.ama sağol öneri için.imkanım olursa denemeye bakarım.
    Bence Gerek Yok Ek Masraf Olur Benim Dediğimi Yaparsa Bana Dua Edeceğine Eminim Çünkü Motor Süper Görünüyor

Motosikleti
    .........................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    valla 3-5 e ykaın mondial motor değiştim kendi cc lerine göre hep 25 km az gidiyor aynı motor 125 lik arakdaş 95 ben 75 ben ona geçiyom yine aynı şekil mondialın bu güç sistmeini çözmüş dğeilim istenileni vermiyor çekişte SCOOTERlarda gördüğüm bu şimdi vitesli motor arayışındayım bakalım onlar hakkında görüşlerim nasıl olcak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)