Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda(yeni) 125E mi yoksa Mondial 125 Drift mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Honda cbf150 ybr 125 ve 2 tane Çin malı cub kullandım şuan da da cub var
    Hiç biri yolda bırakmadı fakat ybr gibi sağlam Honda gibi konforlu değildiler
    Ben olsam 2 el ybr alırdım
    2011 de aldım 20000 km gezdim tık demedi yolda bırakmadı masraf açmadı kendi klasmanın da tek geçerim tabi cbf te aynı 2 dinden birini al arkana bakma
    Çin mallarını şehir içi için al ama uzun yollar da aklında hep soru işareti
    Ybr ile günde 820 km Yaptım Sıfır sıkıntı Sıfır sorun
    Şahin 001 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jrbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle drift.

şunuda eklemek istedim.ybr ve honda nin parçalarının üzerinde China ibaresi var.mondial de zaten var.buna ne diyeceksiniz.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Şahin 001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunuda eklemek istedim.ybr ve honda nin parçalarının üzerinde China ibaresi var.mondial de zaten var.buna ne diyeceksiniz.
    o zaman drift alın abicim tutan mı var bu çin malı japonlar nasıl daha sağlam oluyolar, buna ne diceksin, böle uzar gider.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Paran Varsa Alırsın Japon.... 2 motoruda test edersen ancak o zaman karar verebilirsin ne alacağına. Şahsi Fikrim .Yamaha YBR 125 ESD alabilirsen zorla biraz bütçeyi. Alamıyorsan Honda için zorlıcaksın. Bırak Çin işini.
    Şahin 001 bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Önemli olan üzerinde chine yazması değil önemli olan honda yamaha yazması nerde yapılırsa yapılsın sonuçta honda veya yamahanin istediği şekilde yapılır.sadece yapanlar japon olsaydı daha iyi olurdu denilebilir,kardesim 2.el japon al binerken zevk alırsın, veya çinli al sinir olma ihtimalin yuksek iyiside denk gelebilir ama ya gelmezse?

Motosikleti
    honda grom
    birini 10 bin de eline alırsın birini 100 bin de... zaten hangisini alırsan al en kısa sürede değiştirmek için çalışacaksın...

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta sen o 10 cc lik gücü hissedebileceğini düşünüyosan mondial al, ama konuyu açan arkadaşın o farkı anlayabileceğini sanmıyorum, ki anlıyor olsaydı böyle bir başlık açmaz direkt mondial alırdı.
    sonuçta sağlamlık olarak, servis ağı olarak, yedek parça olarak, bir çok noktada honda daha kaliteli hizmet sunuyor.
    benim tercihim honda olurdu.
    Usta ben seçimimi yaptım gidişine değil rahatlığına baktım wolf aldım o ayrı mevzu
    İşin diğer yanı üstünde Honda yazıyo diyede 125lik motora 5bin verene kadar gider Derbi stx, bajaj discover 150f filan bakardım ben.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    2011 model 150 mc kullanıyorum 19 binde aldığımda 15 binde idi çok şükür bir sıkıntı çıkarmadı.

alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    her ikisini de sür önce sonra karar ver bence ama bana soracak olursan japondan şaşılmaz.
    Şahin 001 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta ben seçimimi yaptım gidişine değil rahatlığına baktım wolf aldım o ayrı mevzu
    İşin diğer yanı üstünde Honda yazıyo diyede 125lik motora 5bin verene kadar gider Derbi stx, bajaj discover 150f filan bakardım ben.
    işin sadece alım kısmını düşünürsen evet mantıklı, ancak alıştan sonra yapacağın masrafları düşünürsen honda almak daha mantıklı geliyor bana.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Japon cin dede yapılsa mühendisi japon markası japon hile bilmezler aynı fabrikada honda blogu dokulurken kullanılan malzeme farklı concinçan markaninki farklı olabilir çinli mühendis veya ticaret yapanların mantığı olaya bakış açısı araştırmak lazım.ben hiç cinlilerde başarısız oldum harakiri yapacağım diyen duymadım.kısacası japon al kymco al hintli al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı kong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende mondial cup var parçaları yolda dökülüyo mondialmi ? bidaha asla paran varsa honda al birader
    kardeş hem koyun ezdim hem tavuk ezdim hiçbir parçası dökülmedi

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hahaha cub lar koyunlardan sağlam işin şakası biride 10 binde motoru eline alırsın diyor benim drifti japonlar yapmış galiba 10 binde elime almadığıma göre bu arada konuyu hortlatmışın

Gamelot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Hondadan şaşma, ilk motorum hondaydı hiç beni üzmedi :-) yoldada bırakmadı... ;-)

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Mondial alma almadıysan..Her tür motor kullanmış biri olarak söylüyorum. kıyaslamak bile yanlış. İmkanı olmayan çinli alır. paranvarsa sormaz gider japon alırsın.

Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    şaka mı? yapıyorsun... cb125e tabiki de..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Honda iyi olsada performansı gidişide sizi mutlu etmeyecektir çinlidede durum aynı 2 liraya drift al 1 sezon eşşek niyetine kullan kır dök sonra aldığın paraya sat en az 250 cc çinli olmayan bi şeyler al

bende mondial driftle baslamayi dusunuyodum hevesim seyoldu :( uzun yol yapabilirsin drdiler istsnbul ankara gibi yollarda yolda birakmasin beni :/ butcem kısıtlı zaten birde öyle cigerini sokmem iyi bakarim drift iyidir ya degilmidir. iyidir ya iyi
    Tsubasa bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı gogo10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birini 10 bin de eline alırsın birini 100 bin de... zaten hangisini alırsan al en kısa sürede değiştirmek için çalışacaksın...
    dostum balıkesirdesin sanırım. bende balıkesirdeyim. ikinci motor olarak kullanıyorum drifti şuan 10 bin km de gel bakalım bi elimize almışmıyız
    drifti savunmak için söylemiyorum bunu (cok ucuza denk geldi diye almıştım)
    çin motorlarından nefret ediyorum. bunu herkes biliyor.
    şuan cbe safkan çin malıdır. sundiro diye bir firmaya yaptırıyor satış fiyatları yurt dışında 700 800 dolar bandında.
    ikisini kıyas edersek drift öndedir

Alıntı rynith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mondial driftle baslamayi dusunuyodum hevesim seyoldu :( uzun yol yapabilirsin drdiler istsnbul ankara gibi yollarda yolda birakmasin beni :/ butcem kısıtlı zaten birde öyle cigerini sokmem iyi bakarim drift iyidir ya degilmidir. iyidir ya iyi
    dostum sen bu bilgi kirliliği yapanlara aldırma. sıfır alırsan sıkıntı olmaz düzgün bakarsan yolda filanda bırakmaz. iyidir
    en azından en iyi çinli olabilir. 1 dirft desek 2 extreme max derim

Alıntı Panashira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka mı? yapıyorsun... cb125e tabiki de..
    şu cevabı verecek kadar hepiniz şakasınız bence =)
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)