Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100 cc balansörlü (titreşimsiz) motosiklet varmı kullanıcı yorumları bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Ben 2 hafta önce Falcon Sport 100 Commuter tipi motor satın aldım. 100 cc olmasına rağmen 9.4 HP gücü var, manuel 5 vitesli ve çok az yakıyor. Fiili olarak 100 km' de 2.34 Litre, yani 10,5 TL. (kilometrede 10,5 kuruş) yakıt sarfiyatı var. Görsel ve Teknik olarak çok iyi bir motor. Tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu stmax mega 100 var onada bi bak derim üste linki var motor hem yakışıklı hem ucuz😊

Motosikleti
    KUBA CG-100 Sport
    100 cc de titreşimsiz motorsiklet bulmak imkansız bence 70 km/h den sonra hepsi titrer ama falcon olabilir kuzenimde var ve normal 100 cc lerden güçlü onu önerebilirim cup istersen de kuba rainbow'a güzel diyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

ama ben çinli aldığıma pişmanım bence biraz daha bekle ve 2700 liranı ver baraj boxer'ini al. alıp da pişman olan görmedim duymadım fiyatından fazlasını veren bir motosiklet

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    falcon 100. 7 kw = 9.4 hp
    100 mg prince 6.8 kw =9.1 hp
    100 cuplar 4.8 kw

100 mg prince performanslı saglam motor
    cuplar karenej falan masrafi cok olabilir kazada
    cup 0.3 litre daha az yakabilir prince den

prince şehiriçi 2.4 litre /100 km
    sehir disi 2.2 litre /100 km
    vergisiz

112 lira cepte her sene

titreşim var
    uzun yolda bağırıyor motor
    performans var ama

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Iyi günler herkese, cbr 250r, bajaj pulsar ve son olarak suzuki inazuma aldım.Ama nerden geldigimi asla unutmadim. Forumun amacı yardım etmek olduğuna göre elimizden geldigince buna uygun davranmamız(forumdaslar olarak) gerekir. Soruya gelince benim önerim, Falcon kadar hızlı olmasa bile hala satmaya kiyamadigim ilk motorum olan, "balansorlu" rks jaguar 100 öneririm.Blok yamaha crypton ile birebir aynı (inanmayan baksın sadece bu iki makine yag olarak tam 894 mililitre alıyor ve mars motoru diger cublardan farkli olarak altta.) Bu motorların blogunu zohgsen (yazımı yanlis olabolir ama) denilen cinin kalitelisi diyebileceğimiz bir marka üretiyor.Aslında makine 110 luk fakat euro 3 normları sebebiyle 100 cc olarak satılıyor. İlk motorum olmasi sebebiyle çok düşürdüm çok zarar verdim lakin bana misin demedi. Sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim. Eğer biraz daha paranız varsa kesinlikle modenas gt 135 s3risini tercih ediniz. Yukarıda saydığım motorlarla ilgilu sorusu olan herseyi sorabilir.Iyi gunler iyi forumlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)