Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 KF 6021 2014 Pulsar 200 NS motorum çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar dün gece itibariyle 2014 model Bajaj Pulsar 200 NS motorum (Kırmızı renk) çalındı plakası 34 KF 6021.

Belirleyici özellikleri :

Arkasında siyah renk Maxem SL-45 çanta var.

lastikleri pirelli rosso 2

zinciri did altın rengi

gören duyan olursa lütfen arasın.

05327487905

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Gecmis Olsun Sakın Polise Gitme Bisey Yapmiyolar Islerine Gelmiyo Kendilerini Kaldırmak En Iyisi Kendin Bulman Arastir Ilanlara Bak Arastir Benimde Motorum Calinmisti Buldum Allaha Sukur

Motosikleti
    MT-07
    Ne demek polise gitme? O motorlar bir hırsızlık yapsalar suçlu olursun. Böyle saçma sapan konuşanlara itimat etme. Hemen çalıntı ihbarında bulun. Emniyete bildir. Nerede çalındığını da yazarsan yoldan geçerken görülürse emniyete ihbar eden de olur. Kimse Pulsarların %50’sinde maxem çanta var. Hemen ihbarını yap. Oralarda olanlar da gözlerini 4 açar yerini söylediğin takdirde.

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Allah Askina Polis Bu Durumlarda Ne
    Ise Yaradi Polise Anca Buldum Diye Ya da Anca Calindi Diye Gidersin Yoksa Bizim Motorumuzu Bi Hirsiz Uyusturucu Karsiligi Satmis Polise Gel Bulduk Diyoz Gelmiyolar Yoksa Ilgilendikleri yok

Motosikleti
    MT-07
    Okuduğunu da anlamıyorsun anlaşılan sen. Çok da sert çıkmak istemiyorum ama EŞEK GİBİ BİLDİRMEK ZORUNDASIN bu durumu emniyete. Sen kendi motorunu bildiriyorsun ama başkasına bildirme diyorsun öyle mi? Bu senin yaptığın ayrıca yardım ve yataklıktır. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!

arkadaşlar tabi ki çalındığını farkettiğim anda ilk iş polise gidip tutanağı tutturdum. tartışmaya gerek yok. polis her ne kadar ilgisiz davransa da kayıtlara geçmesi çok önemli motorla işlenecek bir suçtan sorumlu tutulmamak adına.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Nerden nasıl çalındı? zincirli miydi? kamera kaydı vs bulabildiniz mi?

istanbul beşiktaşta kapımın önünde zincirliydi zinciri kesip orada bırakmışlar zaten ya kamyonete ya da doblo tarzı bi araca atıp götürdüklerini düşünüyorum. kapının önünü gören bir kamera var görüntüler inceleniyor. gece saat kaçta olduğu bilinmediği için tüm gecenin görüntülerini taramak gerekiyor. gelişmeleri buraya yazacağım.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Geçmiş olsun.

Polise mutlaka gidin. Polise gidin dediğim, yazılı zabıt tutturmak ve çalanlardan şikayetçi olmak. Yani orada bir motosikletin çalındığı emniyet kayıtlarına geçmeli. Zor bir iş veya ücretli değil. Bunu yap.

Bu forum ne çalınma-bulunma hikayeleri, ne mafya-polis-siyaset (susurluk misali) çarkları gördü. Biryerlerden ortaya çıkar. Napalım, sıkma canını.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    MT-07
    Gözüm üstünde olur. Beşiktaş bölgesinde çalışıyorum. Kırmızı Pulsar’lara daha dikkatli bakarım ama onu kanımca Piyalepaşa taraflarına kaldırmışlardır. Gene dikkat ederim kendi şahsıma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)