Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plaka

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    Motorunun plakası 34 GH 5368 Anadolu yakasında düşmüş veya çalınmış bilmiyorum bulan varsa iletişime geçerse sevinirim vede bu plaka çıkarma sürecini anlayan varsa yardım edebilirmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı KawaZ300 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunun plakası 34 GH 5368 Anadolu yakasında düşmüş veya çalınmış bilmiyorum bulan varsa iletişime geçerse sevinirim vede bu plaka çıkarma sürecini anlayan varsa yardım edebilirmi
    Nette aynı plakayı soğuk mühürlü olarak sipariş edelebilir veya diyer plakanla şöförler odasına git 3 5 kuruşa al karakola gidersen doğduğuna pişman ederler
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    Teşekkür ederim cevabın için hemen sipariş veriyim o zaman

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Polise plakam düşmüş diye gidersen sanki birisi o plakayı çoktan bombalı araca takmış gibi davranıyorlar. Ruhsat plaka falan toptan değişiyor. Sigortayla HGS de güncellenmesi gerekiyor. İşi kuralına göre yapınca bir ton iş çıkacak yani.
    Tabii eğer internetten kaçak plaka siparişi verirsen bir başkasının senin plakanı alıp çalıntı bir motosiklete takma riskini de almış oluyorsun. Take your own risk.

O plakayı en başta sağlam takmak gerek. Benim plaka kalın bir aluminyum levha ile destekli, 6 tane somun ile plakalığa sıkı sıkı bağlı mesela. Bir kere otobanda plakayı düşürünce insanın aklı başına geliyor.
    KawaZ300 bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise plakam düşmüş diye gidersen sanki birisi o plakayı çoktan bombalı araca takmış gibi davranıyorlar. Ruhsat plaka falan toptan değişiyor. Sigortayla HGS de güncellenmesi gerekiyor. İşi kuralına göre yapınca bir ton iş çıkacak yani.
    Tabii eğer internetten kaçak plaka siparişi verirsen bir başkasının senin plakanı alıp çalıntı bir motosiklete takma riskini de almış oluyorsun. Take your own risk.

O plakayı en başta sağlam takmak gerek. Benim plaka kalın bir aluminyum levha ile destekli, 6 tane somun ile plakalığa sıkı sıkı bağlı mesela. Bir kere otobanda plakayı düşürünce insanın aklı başına geliyor.

aynen uzun masraflı ve zaman alıcı işlemlermiş zaten çalınma ihtimali baya düşük işten eve gittim bi baktım plakanın altındaki plastik araç kırılmis plakada onla düşmüş zaten o da mühürlü değildi siparişi verdim gelsin ne olursa olsun artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

60 tl ye bastırdım mühürlü keşke orjnal bastırsam ama bu yönetmelik cıvığını çıkarıyor işin artı dünyanın parasını alıyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)