Cihangir den karakoye giden okulun sokagında duran demir direge bagli honda spacy 110 2011 model beyaz scooterım 31.12.2016 sanırım gece 2-6 arası oldu 11de eve girerken gordugum motor öğlen 11de yoktu civara baktim yok

Polise hemen kostuk ama dırek kamera goruntusu olmadıgı ıcın pek ımkan vermıyorum oysaki karakoye indigi yerde kamera var yukarı cıksa cihangir meydanda var bjk arenaya gitse ordada var adamın kacıs yoluna bakın dıyorum yok bindigi an lazim diyorlar nasıl bi sacmalıktır anlamadım ? Adam elinde goturuyodur acın izleyelim teyit edelim yok yapamiyoruz ozaman o kameralar neden var ?
Kanunlar meydanlarda gecerli ara sokaklarda gecersizmi?

İnanin calinicak bir motor degil 1 senedir kullanmadıgım hurda sayılır bir motor grenaj kırık arka teker patlak sigorta vize yok ve civarimda onca guzel motor var daha para edicek zincirsiz duran burdan cıkardıgım su eskiciler romork takabilicegi goze batmayan motorları hedef alıyor

evlerinin bahcesine park edıyorlar ve polis bulsa dahi su sekilde cevap verip birde uste cıkabiliyor 'valla bilmiyom biri komus buraya gelen giden yok ' poliste buluntu olarak kayda geciyor ortada ne suc nede suclu kalıyor bu adetletsizlik ve acıklar derhal giderilmelidir herkesin basına gelebilicek bir olay, gözünüz gibi baktıgınız motor demir iskelet halinde size geri donebilir.

Allah haram yolda olanlara en iyi geri donusu yapıcaktır siz siz olun Helalinize haram katmayın !