Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalıntı Yamaha XMax 250 ABS Ataşehir- İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,
    25.11.2016 tarihinde 34 PR 0005 plakalı Yamaha Xmax 250 ABS motorum park edildiği yerden çalınmıştır. Bulunması konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar benimle irtibata geçerse sevinirim.
    Mustafa YAMAK 05323112413

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Motorunuza ait resim vs varsa yükleyin lütfen yada biraz daha bilgi verin renk aksesuar gibi.. Geçmiş olsun umarım bulunur.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Fındıklıda hurda motor satan bir motor dükkanı vardı adı falan aklımda değil, belki oraya götürmüşlerdir, arkadaşa motor alacaktık ruhsat yok diye vazgeçmiştik.

Mat Gri renginde. Maalesef her 10 motordan 5 tanesi bu renk olduğundan ayırt edilecek bir yanı yok. Fakat detaylarda bazı motoruma has özellikler var. Onlar da ancak tesadüfen karşıma çıkarsa tespit edebilirim.
    Bakabileceğim mekanları ve bölgeleri bilenler paylaşabilirse sevinirim.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    forumda 2 hafta önce 1000rr ı çalınan bir üye vardı. Hallettim geri satın aldım yazdı. Hırsızların yeni yöntemi motoru calıp belli bir para karşılığı sahibine geri satmak. Daha neler göreceğiz allah sonumuzu hayr etsin.

Evet o dükkanı bende biliyorum yan tarafına doğru market var oda kadar bir dükkan kuytu her gün bissürü farklı farklı motorlar geliyor gidiyor ihbar etmek lazım aslında polisin gidip denetim yapması gerek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)