Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbr1000 /600 rr Hrc

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu akşam iş çıkışı 17:10 civarı Sancaktepe Sarıgazi Atatürk caddesi üzerinde..
    1 saat olmadı ışıklarda denk geldim plaka yok kuyruk yok sordum plakasını yeni satış aldım dedi sağa çektirdim polismisin dedi memurum dedim iyice kıllandım stop ettim kontağını aldım sonrasında tamam dedi evrakları göstereyim o arada anahtar bende tabi evrakları alması için verdim selenin altındaymış seleyi açtı plakayı gösterdi il numarası kopuk yani hangi ile bağlı göremedim tabi hararet yükseldi onda ağzını bozuyor uyarıyorum döv madem beni diyorum vs vs derken diğer arkadaşı araya girdi münakaşa uzadı başımı belaya sokmak istemiyorum o arada motora bindi marş basmadı diğeri itikledi vurdurmayı denediler derken son bi an fotoladım polisi aradım 10dk içinde sivil ekip geldi durdukları yeri gösterdim fotolarını gösterdim ama nafile ara sokaklarda aradım bulamadım son zamanlarda paylaşımlardan sanki bu motorun çalındığını hatırlıyorum zaten ruhsatı bana verdi tam şase numarasına bakıcam elimden çekip aldı herşey çok hızlı gelişti tabi bi bakın bakalım tanıdık birinin motorumu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ruhsati yokmuymus? Sadece plaka yok diye killabilmaz ama demekki sezmissin biseyler

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jantlar eski kasa jantı. arka maşa ve şasi bu 2013 model hrc lerde siyah değil gri renk. bişey var motorda ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)