Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalıntı Kawasaki Görüldü

Motovento
    REKLAM ALANI
    ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    beyler bağcılar semtinde çalıntıların daha çok kol gezdiği bir mahallede kawasaki z300 modeline benzeyen(tam emin değilim) bi çalıntı motor vardı.motor boyalı değil siyah renk.motorun kafa grenajı değişmiş stock değil.alt sakal ve yan karenajları da yoktu.gerekli resimleri bir şekilde çektim ve plakanın belli bir yeri kırıktı fakat motorun sahibinin tanıya bileceği kadar görünüyor..özelden plaka ve resim gönderebilirim..umarım sahibini bulur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Çalıntı olduğunu nerden anladın ?

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    bağcılarsa %95 çalıntıdır
    ByYlmzZz ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    orada 24 yılımı geçirdim çalıntı olduğunu arabamın dikiz aynasından anladım desem mübalağa etmiş olmam..defalarca motorlar çalındı ihbar ettik sahibini kendi imkanlarımızla bulmaya çalıştık(ve hep o motorlar üzerinde kawasaki z300'ün üstündeki insan vardı) ama bu tür durumların tek sonucu nafile sadece..bahsettiğim motorun üstünde duranları yıllarca gördüm ne yaptıklarını biliyorum..aynı kişi geçen ay çalıntı bir cbf 150 ve yine plakasının belli bölümü kırık bir motosiklet kullanıyordu.benim tek amacım görüldüğü üzere emek verilmiş ve ücretinin az buz olmadığı bu motorları bir şekilde sahibine ulaştırıp rahat uyuyabilmesini sağlamak..umarım sahibi bulunur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)