Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadıköy hirsizları(Yenisahra)10.08.2016 yaşanan olay

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim motorum geçen ayın 10'unda çalındı(r25-mavi) dün akşamda bir hirsiz yan dükkanın motorunu 4-5 gün önce çalıyor(ironik)çalıyor.Şimdi kısaca olay şöyle bu hirsiz dün akşam 8 civarlarında çaldığı motorla Tekrar yüzsüz köpek gibi aynı dükkanın olduğu yerden geçmesi ile ve dükkanın çocuklarının motorun sesi tanımasıyla gözümle gördüğüm kovalamaca başlıyır..Hikaye gibi malesef Ama elimizden kaçıyor daha sonra dükkanın çocukları barbaros mahallesinden çıkma olduğu için arkadaşlarına haber veriyor ve birşekilde bu çocuk dükkanın ayağına kadar göt korkusundan motoru getiriyor.yalan sıkıyor ben çalmadım etmedim motoru 300 liraya barbaros mahallesinden satın aldım diyor tabi ki yalan bu çocuğun ismi emrecan hekimoğlu! bunu tanıyan tanıyor hirsiz... Köpek dahi çalıyor bu çocuk... Bunu çocuk adliyesine yolladilar çocuğun ya ailesi gelicek yada bekleticekler sabaha kadar sanırsam. bizim mahalledeki çocuklar yarın kesinlikle bu buluşma olayını yapmamızı söylüyorlar çocuktan en azınndan kim neyin nesi diyerekten eminim ki isim alabiliriz bu çocuğu yakalamamızda şu şekilde ayiptir söylemesi o çocuğu arkadaşlarıyla beraber (5 kişi) ben odamın balkonundan bakarken bunların mahalleyi gezdiklerini görüyorum çember çiziyorlar bende bu itlerin kesin hirsiz olduğu kanaatine vararak aşşağı inmeye hazırlanıyorum tam hazirlanirken bir arama geliyor abi bizim dükkanın hirsizini bulduk aşşağı gel diye aşağı iniyorum o arapla karşıya geliyorum..ayrıyetten belirtmeliyim ki o mahalle tekin bir yer değil öyle 2-3 kişiyle gidilemez ya sağlam tayfa gidicez yada boşuna uğraşmayalım ben uğraştım ettim hirsizin ismine kadar buldum artık gelinde bir el atın lütfenbu olay kadıköy kozyatağında yaşandı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    15 dk önce aynısını yaşadık gözü kara dövüşmeyi bilen adamlarla gidin

Şefkat yerimdar gibi o elini indirle başladı abi bokunu yiyimle bitti dikkat et arkadan vururlar

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Kavga etmek kolay kavga karsinda delikanli adamlarla olur bunlar af buyrun fistanlilar sirtinizdan vurur k..pelik pesindeler. Gidersiniz eyvallah ceker kul kole olurlar size ama sonra beklemediginiz anda on kisiyle bir kisiye dalarlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)