Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAYIP Honda CBR 1000 RR / 2006

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben Mutlu ArkadaŞlar Herkezden Allah Razi Olsun Herkeze Çok TeŞekkÜrederİm

Bİ KaÇ Yere Haber Saldik Ama Bİ SonuÇ Çikicagini Sanmiyorum

Bİde Motorum Belİrgİn Bİ Özellİgİ Varmi Dİye SormuŞsunuz Ama HİÇ Bİ Özellİgİ Yok Yanİ Orjİnal Aldigim Gİbİydİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Şeresiz herifler.Abim İnşallah görürümde ellerimle alırım o motoru onlardan nolarını cep telime kayıt ettim.İnşallah bulunur......
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

bu şerefsizlere belalarını biz veremezsekde belalarını en kısa zamanda bulucaklar bundan herkes emin olsun bunları süründürceksin asıcaksın muzo katılıyorum sana herkese slm

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Geçmiş olsun.... Umarım biryerlerde rastlarız ve bulunur....
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

abilginoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 BMW R1150RT
    çok geçmiş olsun.inşallah en yakın zamanda bulunur.şimdi okudum haberini.elimden geldiğince herkese bildireceğim tanıdığım.motosiklet mağazası sahibi arkadaşlarıma ve servislere..

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı tespihh adlı üyeden alıntı
    bu şerefsizlere belalarını biz veremezsekde belalarını en kısa zamanda bulucaklar bundan herkes emin olsun bunları süründürceksin asıcaksın muzo katılıyorum sana herkese slm

Hakan Selamlar,

Hosgeldin.... Abi bi tanismadan Topic ac ve tanit kendini Arkadaslara iyi olur...Kendine iyi Bak...

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    yuh yane ya!! içim cız etti yemin ederim arkadaşlar çok kötü bir şey...Aslında herkes bilinçli tüketici olsa faturasız bir şey almasa çalsalarda ellerinde patlarlar.Neyse daha çok alacağımız yol var
    Bu arada son gelişmeler varmı??
    Ya aslında kadının sesi gibi bir program yapsak kayıplar araba ve motorları yayınlasak ilgi çekmez dimi doru kavga etmemiz lazım
    Nasıl çalıyorlar motorları gerçi başlık var ama bu motor bayaa bi ağır yane

GoMeZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

geçmiş olsun adanadan yardımcı olmaya çalışacazz

çok üzüldümmm

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    geçmiş olsun baba.yuh yani 208 kiloluk motoru nasıl götürürsünüz ya! işte ben bu yüzden motorumu hi üşenmeden giriş katındaki evimin içine sokuyorum.apartman kapısı ve 3 merdiveni atlatarak...

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    çok geçmiş olsun biraz umutsuz ama inşallah bulunur motorun

arkadaşlar motoru kaldırıp götürmüyorlar direksiyon kilitli olsa bile o kilidi açmak çok basit çocuk oyuncağı gibi bişe bana tamirci bi arkadaşım gösterdi şok oldum adam çay kaşığıyla kontağı açtı.o yüzden motoru park ettiğinizde 5 dk lık bile olsa disk kilidi,alarm vs şeyleri muhakkak kullanın gerçekten o kadar basitmişki kontağı açmak inanamassınız ben şok oldum adam çay kaşığıyla açtı gözümün önünde sonra disk kilidi aldım
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    Benimde En korktuğum şey.motorum garajda duruyor sadece direksiyon kilidi var ama arkasında scooter var kilitli ve birde köpek yatıyor.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    gecmıs olsun ama hep 1000rr ler calınıyor bu cok dıkkatımı cektı
    Yeni yine yeniden

Cok gecmis olsun arkadasim. Gecen hafta sonu benim de 600 rr calindi moda da evimin bahcesinden. Direksiyon kilidi denen seyin, afedersin bir boka yaramadigini anladim. Kasko yaptiracak vaskit bile bulamadim nerdeyse. Pazartesi aldim motoru ve cuma gecesi calindi. hayrini gormesinler insallah.

baska bi sitede de bu motorumun calinmasi olayi ile ilgili bir topic actim, ve ordan biri soyle bir cevap yazdi.
    ---------------------------------------------
    Bu motor çalma konusu gittikçe kasko sohbetine dönmüş ama benim yakınıza önerim en kısa zamanda motorunun çalıntı ilanını fotoğrafla beraber asabildiği bütün motor tamircilerine asmasıdır.
    Belli başlı yerler var ki buralara astıktan en fazla 5 saat sonra aranıp, motorunuza ödül adı altında fidye isteniyor. Bu durumda fidyeyi veriniz (ortalama fiyat 1500 YTL ) ve motorunuza ulaşınız. 1500 ytl ye yeni motor almış gibi hissedin ve neşeyle sürünüz.
    --------------------------------------------
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...ewtopic&t=7845

ben bunu bu hafta sonu deneyecegim. Yani yarin felan bir ilan hazirlayacagim. A4 ebatlarinda birsey yapip renkli fotokopi ile cogaltmayi dusunuyorum. umarim bir sonuc alirim da sana da bu yolu tavsiye ederim.

arayan herifler gizli numaradan ariyolarmis. keske turkcell'de felan bi tanidik olsa da bu gizli numarayi sonradan ogrenebilsek.

Sizi sonra tekrar haberdar ederim. insallah seniki de benimki de bulunur. saygilar...

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    çok geçmiş olsun ustad inşallah bulunur.

ceyhu3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    gecmiş olsun kardeşim cana gelmesin önemli olan.

arkadaşlar allah belalarını versin bu hırsızların...bu olaylar yuzunden kapalı garajda duran motora kasko yaptıracağım neredeyse...

dostum inşallah bulunur da bu topice yazarsın mutlu mutlu...

Tan_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW s 1000rr
    çok geçmiş olsun umarım bulunur plakayı aldım gerçi ankaradayım ama yinede cbr1000 lere bakacam...

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    kardes gecmıs olsun oncelıkle.bende ruyamda bugun cbr 125 rr calıyodum...cana gelcene mala gelsın ınsallah bulunur arkadasım.....
    MT ANTALYA

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    kimbılır o motoru nasıl dişinden tırnagından kısıpta aldı.ulan kanı bozuklarrr hiçmi ınsaf yok ..muzo arkadaşımızn dedıgı gıbı meydanda asıcan bakalım bıdaha yapabılıolarmı.umarım bulunur.çalıpta sehır dısına kacırdıklarını duyuyoruz hep.ben ızmırdeyım.bende plakayı verdım bı kac yere.bulundugu zaman hemen yaz merakla beklıoz.. son durumlardan da haberdar et

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Arkadaşım çok geçmiş olsun yaa valla çok üzüldüm ne hayır görecekler allah belalarını versin ne deyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler