Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beşiktaş Abbasağa'da KTM Duke 200 çalınmıştır

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar perşembe gecesi Beşiktaş Abbasağa Parkı civarı yenimahalle fırın sokakta sokakta evin önünden turuncu ktm duke 200 2014 model motorum çalındı. Disk kilidi bozulduğundan takmamıştım direksiyon kilidini kırıp götürmüşler büyük ihtimalle. Gören duyan olursa haber verirse çok sevinirim.
    Plaka: 34 JK 8228
    Motor no: 490645159
    Şase no: VBKJUC403EC013589
    Tel: 0538 822 95 94

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Bende ordalarda oturuyorum mutlaka dikkat ederim mobese felan var orda gunes saatinin ustunde her tarafta kamera felanda var bazi arkadaslarin ki ferikoy civarinda bulunmustu oralara bi bakarsaniz iyi olabilir
    Bi yerinde kirik cikik veya belirgin ozellikleri varmiydi

Tamam dostum sağolasın kameralara bakıcaz. Vites ve fren pedalları yamuktu ve deponun solunda ve gidonun solunda erime vardı. Onun dışında düz turuncu duke 200 aksesuar falan yoktu.

Motosikleti
    gt250r
    Ah be kardeşim sürekli görüyordum seninmis denk gelsek uyarirdim çünkü uzun zamandır ayni yerde birakiyorsun ve yokuşta duruyor, kontaksiz boşta bi salsalar deniz müzesine kadar çok rahat şekilde gidilecek durumda inşallah bulunur bu cevrede bu işleri kimin yaptiginida öğrenmiş oluruz. Gidecekleri güzergahlar belli kamyon yoksa eğer %90 masuklardan asagi indiler özellikle oralarda kamera görüntülerini rica et,yukardan veya parkin alt sokagindan yada lojmanların oradan hic farketmez cikacagi tüm yollarda kesinlikle kameralara takilmama şansı yok.Bir diğer ihtimal parkin üst kapisindan girip alt kapisindan cikmis olmaları,parkta kameralar var onlara bak göstermezlerse mesaj at beraber gider bakariz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)